İkimizin Yerine 350. Bölüm Özeti 23 Ağustos Cuma Fragmanı

Yeni bir koca için bu kez hastane seçilir. Jagdish ve ailesi hastane salonundadır. Kaliyani her şeyin düzelmesi için tanrıya dua ederken, diğer aile üyeleri de dua etmektedir. Jagdish, Ganga, Manu ve Gansiyam ellerinde eşyaları ile birlikte hastaneye girerler ve Sing ailesi şok olur. Sumitra karşılarına dikilir ve ilk olarak, Gansiyam’a Manu’yu odasına çıkarmasını ister daha sonra da Ganga’ya hakaretlere başlar. Jagdish onu durdurmak istese de Sumitra Ganga’yı suçlamayı sürdürür. Onu Jagdish ve Sanchi’nin nişanını bozmakla suçlar.

Ganga daha fazla dayanamayarak gider. Jagdish arkasından giderek ellerini sıkıca tutar. Ganga bana yeterince iyilik yaptın artık gitmeme izin ver der. Sumitra’nın haklı olduğunu söyler. Bu esnada Shekar ailesi de özür dilemek için hastaneye gelirler. Jagdish ailesi ve Shekar ailesinin önünde Jagdish Ganga’nın elini tutar. Herkes şok olmuş durumdadır.

Jagdish ve Ganga izlendiklerinden habersiz konuşmaya devam ederler. Jagdish şimdiye kadar bu hakkın kendisinde olmadığını fakat artık Ganga’yı göndermeyeceğini söyler. Aileler bir kez daha şok olur. Jagdish daha sonra Ganga’yı idolün önüne getirir. Sanchi bu duruma çok öfkelenir. Ganga’ya tokat atmak üzereyken Jagdish ona engel olur. Ona dokunmasına izin vermeyeceğini söyler. Bunun Ganga ile ilgisi yok benimle konuş der.

Sanchi ben Jagdish olmadan yaşayamam diye bağırmaya başlar. Shiv de öfkelenir ve nişanı bu şekilde bozamazsın der. Sumitra da Ganga’ya bağırmaya başlar. Bu kadın yüzünden neredeyse canımızdan oluyorduk şimdi de nişanı bozdu der. Ratan seni öldürmek istemekte çok haklıymış der. Ganga ağlamaya başlar.

Sumitra ağır şekilde hakaret etmeye devam ederken Jagdish yeter artık diye bağırır. Ganga da ondan sakin olmasını ister. Sumitra’nın haklı olduğunu söyler. Lütfen beni bırak der. Jagdish hayır der. Sanchi bana bunu nasıl yaparsın diye Jagdish’e bağırır. Beni hiç mi sevmiyorsun der. Jagdish hayır der. Shekar ailesi ona sinirli bir şekilde bakar.

Iravati Jagdish’e sert bir şekilde vurur. Kızımın hayallerini mahvettin der. Onu bir kez daha ağlatırsan bedelini ağır ödersin der. Alok da aynı şeyleri söylemektedir. Iravati, Anandi, Gauri ve Sanchi daha kaç hayatı mahvedeceksin der. Ganga’ya dönerek sen de enkaz olacaksın der. Sen terk edildiğinde yanında kimse olmayacak der. Daha sonra Sing ailesine döner ve Jagdish e neden bir şeyler söylemiyorsunuz der. Kaliyani en az sizin kadar üzgünüz der. Onlardan özür diler.

Iravati bir özürle her şey düzelecek mi diye sorar. Mahvolan hayatlar geri gelecek mi diye sorar. Dadu yeter artık bir şeylerin değişeceği felan yok der. Jagdish’e dönerek sen çok bed dua almışsın der. Benim sana küfretmemin bir faydası yok der. Dadu artık gidelim der. Bundan sonra sizinle münasebetimiz bitmiştir der. Sanchi gitmek istemez. Iravati de Anandi’ye senin de bir seçim yapmak gerekiyor der.

Shekar ailesi giderken Sanchi sürekli arkasına bakar. Shiv en son ayrılır. Anandi ağlarken Kaliyani’nin ellerini tutar. Bairon da onların elini tutar. Anandi bir şey söylemeden ayrılır. Sumitra, Ganga’ya lanet okumaya devam eder. Kaliyani ne söyleyeceksen evde söyle burada saygınlığını koru der.

Lal Sİng Jagdish’in yanına gider. Kalbinin sesini dinlediğin için seni tebrik ederim der. Ortalık sakinleşene kadar evimde kalabilirsiniz der. Ganga kimsenin evinde kalmak istemiyorum der. Jagdish, Ganga’ya gider ve olanlardan kendini sorumlu tutma der. Bizi bu duruma sürükleyen kaderimiz der. Seni seviyorum der ve ona sarılır.

Ganga halen olanlardan kendisini sorumlu tutmaktadır. Jagdish ailem seni er geç kabul edecektir der. Kaderimizi kabullenmeliyiz der. Hayatımız sadece iki kişilik olmayacak der. Gerekirse aileme seni affetmeleri için yalvarırım der.

Shekar ailesi Udaipur yolundadır. Shiv Sanchi’ye dikiz aynasından bakarken Jagdish’in yaptıklarını kabul edemez. Bir kamyona neredeyse çarpmak üzereyken ANandi ve Iravati çığlık atar. Shiv son anda manevra yapmayı başarır. Anandi ona su verir. Sing ailesinde ise Sumitra Jagdish’i eleştirmektedir. Kocasına neden Jagdish’e bu kadar güvendin der. Bairon odayı terk eder.

Gehna da Basant’a her şeyin yanlış ilerlediğini söyler. Fakat Jagdish’in doğru karar verdiğini belirtir. Basant şimdilik sessiz kalmasını ister. Shekar ailesi eve gelir. Sanchi restoran olayını Anandi’ye sorar. Anandi her şeyi duyduk der. Sasnchi aranız bu kadar iyiyse Jagdish’in Ganga’yı sevdiğini biliyor olmalısın der. Anandi bu kadarını bilmiyordum der. Iravati araya girerek Anandi’yi suçlar. Ona güvenmediğini söyler.

Kaliyani, Bairon’a şimdi ne yapacağız diye sorar. Bairon bir şey düşünmediğini söyler. Sumitra yanlarına gelir ve oğlumuz Sanchi’nin hayatını mahvetti sen bir şey düşünemiyor musun diye kızar. Bairon sinirlenir ve istersen Jagdish’i vurayım der. Sumitra en azından Sanchi’nin ailesi ile görüşebiliriz der. Kaliyani de öyle düşünmektedir. Bairon Shekar ailesini telefonla arar.

Dadu telefona cevap verir. Bairon, Jagdish adına özür dilediğini söyler. Dadu affedecek zamanım ve isteğim yok der ve telefonu kapatır. Kalyani, Anandi için endişelendiğini ve onun bir suçunun olmadığını söyler. Shiv bir sandalyede oturur ve Sanchi’yi düşünür. Onun Jagdish’i ne kadar sevdiğini hatırlar. Bu esnada Anandi gelerek onun Sanchi ile konuşmasını ister. Sanchi’nin kendisini iyi hissedeceğini söyler. Shiv eğer o aile ile ilişkin olmasa onlara neler yapacağımı tahmin edemezdin der.

 

Sİng ailesi salonda otururken Jagdish, Ganga ve Manu ile eve gelir. Sumitra Ganga’yı eve almak istemez. Ganga oldukça tedirgin davranmaktadır. Sumitra hangi yüzle bu eve geldin der. Jagdish bunun en doğru kara olduğunu düşünüyorum der. Büyüklerden özür dilemek için geldik der. Sumitra kimliği ve kararkteri belli olmayan bir kadın için özür kabul edemeyiz der. Bu kadının burada kalacağını düşünüyorsan çok yanılıyorsun der.

Kaliyani de ayağa kalkarak bu evin bir şerefi var der. Bairon ve Basant’ın saygısını korumak zorundayım der. Ganga’nın kalmasına izin veremem der. Ganga giderken Jagdish onun elinden tutar. Ganga dışarıda bekleyeceğim der. Bairon Jagdish’e bir çocuk gibi davranıyorsun der. Sanchi ile bir sorunun varsa bunu bizimle paylaşmalıydın der. Kaliyani bu günleri görmektense ölmeyi tercih ederdim der. Bairon onu sakinleştirmeye çalışır Sumitra Jagdish e sen Ganga ile evlenmek için nişanı attın der. Jagdish öyle olsaydı bunu altı ay önce yapardım der…

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 350. Bölüm Özeti 23 Ağustos Cuma Fragmanı (2 Yorum)