İkimizin Yerine 35. Bölüm Özeti 12 Ekim Cuma Fragmanı #(2. kısım) Kınaya gelen Phuliyi Kaliyani fark eder ve evde terör estirir.

Burak 04 Eki 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 35. Bölüm 12 Ekim Cuma Günü Neler Yaşanacak?

Kaliyani Bago ve Kazanı yukarı çıkarır ve Phuliyi göstererek Bagoya bak gör kızın ne yapıyor torunumun düğününde eve dul kadın getiriyor. Sen bunun ne demek olduğunu biliyor musun? der. Bairon onlar küçük anne derken Kaliyani ben bu kadar kişinin içinde ne konuşuyorsun bu kızı başıboş bırakma demedim mi der. Bu dul kız şimdi de başkalarının ailesine uğursuzluk getirmek istiyor keşke eve ilk geldiğinde onu eve almasaydım şimdi böyle vacip bir günde gelip evime uğursuzluk getirmezdi, ben bile torunumun yanına dul olduğumdan fazla yaklaşmıyorum der. Anandi nene biz onun yüzünü kimse görmesin diye bağladık der. Kaliyani onun yüzünü gizlersin ama uğursuz talihini gizleyemezsin der. Anandiye kızar. Bago kızını alarak giderken Anandi bu benim hatam değil der. Anandi biz Phulinin yüzünü örtmüştük der. Bago bizi utandırdığın yetti, neden güzel davranmıyorsun der. Sughna nene bugün benim düğünüm Anandiye acı ona kızma herkes şen olsun der. Kaliyani bunu yapmak benim hoşuma mı gidiyor zannediyorsun kötü bir şey olursa ben ne yaparım der. Ben hiç bir merasimde senin yanına gelmiyorum, sen yeni bir hayata başlıyorsun neden dul bir kadının gölgesiyle başlayasın, dullar uğursuzluk getirir der. Phuli neden buraya geldin diyerek ağlar.

Sughna benim gelin gittiğim günde Anandiyi bağışla o ağlarsa ben mutlu olmam der. Phulinin babası kızı için özür diler ve bağışlanma diler. Kaliyani ona da kızar adamı fırçalar. Phulinin annesi tam Phuliye vuracakken Sumitra elini tutar. Kadın Phuliyi alarak evden gider . Bago git nenenden özür dile der. Kaliyani istemez diye bağırır. Anandiye akıllı olmasını söyler. Jagdish Anandi bunları yapmadı ben yaptım Phulinin yüzünü ben gizledim ve eve getirdim onun yüzü görünmezse bir kötülük olacağını düşünmedim der. Kaliyani bu sefer Jagdishe kızar. Anandiye sen neden kocana engel olmadın der evde terör estirir. Bagoya dünür git kendine gel elini yüzünü yıka der, oynayanlara da dansların kaldığı yerden başlamasını söyler. Sughna olanlardan ötürü çok üzgündür. Anandi odada Bagoya sarılarak ağlar. Jagdish onların yanına gelir ve Anandiden özür diler. Bu benim günahımdı ama nenem sana kızdı der. Phuli yüzünü kapatmışken nenem onun yüzünü açtı,asıl  o hata yaptı der. Jagdish Anandi derken Anandi onu susturur. Nene beni azarlamadan neden konuşmadın, sen kötü bir kocasın der.

Kaliyani odasında iken Gehna yanına gelir. Anne sen hata ettin seni kendi fikrin var ne düşünüyorsan o iyi zannediyorsun, ben buraya Sughna için geldim der. Kaliyani ben onun iyiliğini düşünüyorum, susup otursamıydım der. Ne Phuli ne anneleri akıllı böyle davranılır mı der. Gehna anne o daha çocuk neyin ne olduğunu bile bilmiyor. O sadece dans edenleri izlemek istiyordu der .Kaliyani aferin sana gelin sen o kızın avukatı gibi konuşuyorsun Sughnamın neler hissettiğini bilmiyorsun der. Gehna anne Sughna bu hadiseye kadar gözleri sevinçten parlıyordu çok mutluydu ama siz onun bu sevincini mahvettiniz, ben onun için buraya geldim der. Gazabınız onu yüzündeki gülümsemeleri götürdü kız odasında ağlıyor der.

Kaliyani ben hata yapmadım ama hiçbir şey Sughnamın gülüşünden daha önemli değil, ben onun gülüşünü geri getireceğim göreceksin der ve Sughnanın odasına gider. Sughna ağlıyordur. Kaliyani torununun omuzlarından tutar çok sinirlendim ama seni çok düşünüyorum ben senin hoş bir aile hayatı yaşaman için hep dua ediyorum der. Sughna benim çok az bir vaktim kaldı istiyorum ki kimsenin yüzünde üzüntü olmasın benim bir daha ne zaman geleceğim meçhul. Nene bırak herkesin gözünde sevinç göz yaşları olsun der. Sughna hiç bir şey senin mutluluğundan önemli değil , sana söz veriyorum sen gidene kadar kimseye kızmayacağım der. Sughan Anandinin odasına gider ve birazdan kına gelecek üzülme artık der. Sughna ne oldu Phuliyi mi düşünüyorsun nene üzülmeyeceğine söz verdi git onu çağır der. Annesi ona engel olur ve  bunlar adet, Phuli buraya gelemez bu adetleri biz değiştiremeyiz der. Phuliyi buraya getirme der.

 

Sughnaya annesi kına yakar.Sonra Anandi avucuna kına sürer. Sumitra Anandiden limonlu su getirmesini ister kına kuruyunca kurmaması için üzerine dökecektir. Sughna eşinin ismini kına ile elinin içine yazar. Bu arada Pratapında evlerinde eline kına yakılmaktadır. Pratapta arkadaşından telefonla Sughayı aramasını ister. Anandi telefona gelen çağrıyı fark eder ve Sughnaya söyler. Pratap Sughna ile konuşur. Pratap eline benim adımı yazdın mı diye sorar. Sughna hayır desede Anandi yazdığını söyler. Pratap onları duyar.  Sughnanın elleri kınalı olduğu için telefonu kulağına Anandi tutar. Sughna ve Pratap aralarında mutlu bir şekilde konuşurlar.

 

Sughna odasında uyuya kalmıştır annesi eline kına sürer. Sumitra Sughnam sabah gelin olacak evden gidecek ben nerede olursan ol senin iyiliğin için dua edeceğim kızım der ve ağlar. Odadan çıkarken onu Bairon görür. Sumitra göz yaşlarını göstermemek ister. Bairon Sughnanın odasına gelir. Küçükken sen benim parmağımı bırakmak istemezdin şimdi ise elimi bırakıp uzaklara gideceksin der. Sughna ben nereye gidersem gideyim yreğim seninle kalacak ne vakit ihtiyacım olursa gelip elini tutacapğım der. Bairon seni erken evlendirmediğim için bana kızgın değilsin değil mi der. Sughna der. Sughna baba sen benim her zaman iyiliğimi istedin, bunu biliyorum der. Bairon kızının ellerinden tutarak ağlar.Ne zaman bir ihtiyacın olsa dara düşsen benim yanıma geleceksin der, baba kız birbirlerine sarılarak ağlarlar.

 

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 35. Bölüm Özeti 12 Ekim Cuma Fragmanı #(2. kısım) Kınaya gelen Phuliyi Kaliyani fark eder ve evde terör estirir.” üzerine 130 yorum

 1. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Tmm söz..yarın akşam hissetiklerimi anlatırım..))

 2. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Tmm Gökhan..boş verelim..zaten hep boş vere vere gidiyoruz..))
  Konu kiminle ilgili??..onu söyle bari..

 3. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Bende şuan bir sıkıntı yaşamıyorum…Galiba sıra sende seninle uğraşıyor 😀

 4. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Eminim..yap dinlediğinde bana anlatır mısın? Neler hissettiğini…

 5. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Site hala kasıyor((

 6. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Aleyna boş versek..Doğru hissetmişsin…inan çabaladım belli etmemek iç[email protected] sen hissetmişsin…Konuyu hiç açmayayım…Herkes okuyacak..

 7. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Emin ol ki..söylediğinin aynısını yapıcağım…

 8. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Bilmiyorumm..Gökhan inan ki bende bilmiyorumm..
  Peki neden üzgünsün??..zaten demin hissettim..Aygün sen ben konuşurken..fazla eğlenmediğini hissettim..ama söylemedim..belli etmedimm..

 9. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  İndir ve sesiz bir yere çekil sesiz bir yer olsun..ve aç gözlerini kapa dinle..nasıl hissedeceksin kalbinin ferahladığını..

 10. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  21 kere hemde..bende yarın mutlaka dinleyeceğimm..

 11. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Bilmiyorum Aleyna neden sen ve ben…herşeyi hissediyoruz neden?? Anlayamıyorum aklım karışık..

 12. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Evet şarkı dinliyorum…O şarkıyı tam 21 kere dinledim haylada dinliyorum..) çok güzel şarkı içimi rahatlatıyor..))

 13. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Hissettimm..peki neden??..

 14. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Şarkı mı dinliyorsun..
  Aysel yakupoğlu-gün gelir..duymadım hiç..yarın indiririm..))

 15. &Gökhan¤☪¤BurakFB& dedi ki:

  Bir şey şöyleyim mi?..Sen benim üzgün olduğumu hissetmişsin,gözlerime inanamıyorum…Neden üzgünsün sorma tmm…

 16. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Ya Gökhan..aslında uykuya dalıyordum..tle baktım..ve yazmak istedim…sanki biliyormuş gibi…

 17. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Aleyna bende şaşkınım sen yazdığın için 😮

 18. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  İnan bende senin yazacağını hissettim..Ve çıkmadım hiç…Bende çok şaşkınım…Aleyna..))

 19. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Hala şaşkınım :O

 20. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Şu an şaşkınımmmm…gercekdennn..belki inanamıyacaksın ama..yazıcağını hissettim…ve siteye girdim..))şaşkınlığımı üzerimden atamıyorum….

 21. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Aleyna

 22. &Gökhan¤☪¤Burak& dedi ki:

  Hava sanada iyi geceler:)
  Tylla kraliçem sen 2 gündür yoksun aklım sende..sanada iyi geceler:)
  Guljan ablam iyi geceler:)

 23. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Gökhan

 24. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Bu şarkı ruhu yumuşatıyor..{Aysel Yakupoğlu – Gün gelir}…….

 25. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Kixboxcu uyku tutmadı…

 26. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Aygüncüm cnm bende çıkıyorum..bugün öğlen fazla uyuyamadım..o yüzden şimdi uykum var..hafi bende kaçar..))
  İyi geceler..Allah rahatlık versin..))yarın grşz İnşAllah..))yazmaya devam et tamam mı??..KANKAM
  Hadi ben kaçar..))

  1. &Gökhan¤☪¤Burak⚓& dedi ki:

   İyi geceler tatlı uykular 🙂

 27. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Anladım Gökhan..)))
  Tmmm iyi geceler..Allah rahatlık versin..))yarın grşrz İnşAllah..)
  Rica ederim..asıl ben teşekkür ederim..hoş sohbetin için..))

 28. Asi dedi ki:

  Bugunluk son kez
  Gs Gs Cimbombom:)

  1. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

   Tamam son kez cimbom:) iyi geceler..

 29. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Arkadaşlar gerçekten bu net beni deli edecek…Kasıp duruyor yorumlarım kayboluyor…baya sinir oldum ya bir ton yazıyorum..cok hızlı yazdınız diye uyarı geliyor geri tuşuna basıyorum yorumlarım siliniyor tekrar yazmak zorunda kalıyorum…:((
  Bugün müsaadenizi istiyorum..Yoksa telefonu kıracağım haha…Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı uykular diliyorum Asi ve Aleyna.. Hoş sohbetini için içtenlikle teşekkür ederim:) İNŞALLAH..yine bu net aynısını tekrarlamaz..

 30. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Keciceksin Gökhan geciceksin…
  Kararını vereceksin…bak konuşmam senle hahahahah

 31. Asi dedi ki:

  Bende sevmem dugunleri Aleynacim Baku cok guzeldi gelince gorursun insallah sag salim gelirsiniz neyse ben cikar artik saat gec oldu bizde 3 olmus hatta gecmis bile neyse iyi geceler size

 32. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Evet ya Gökhan..hani özür dilerim..kelimesi yasaktı..

 33. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Asi aslında ben sıradan şeylere bile özür dileyen…Biriyim sıradan olsa bile benim için büyük hata o yüzden…Saygısızlık yapmadığımı biliyorum:) özür kelimesi ağzıma yapışmış çıkmıyor..))
  Evet Aleyna kavga çıkar haah…)) yok ben iki takımdan vaz geçmem..Asla onlar benim hayatıma renk katıyorlar..o yüzden…

 34. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Yaa Aygüncüm..Galiba Bakü demişdi babamın kuzeni..))
  Aslında ben düğünleri hiç sevmem..hemen sıkılırım..ee düğün bahane..maksat yurtdışı hahaha bende çok heyecanlıyım..))))
  Sneijderi de beğeniyordum..evet yaa gitti..((

  Anladım Gökhan..yaa kavga mı çıkar hahahahaha..
  Bak sen bir an önce karar ver..böyle ikilemde kalanları sevmem..yarın kararını ver tamam mı??

 35. Asi dedi ki:

  Bu arada her sey icin ozur dileme cunki buyuk bir hata yaptiginda ozur diledigin zaman bi anlami olmaz o ozrun siradan bir sey olur. Bunun icin ozur dilenmez yani emoji koydun kufur etmedinki saygisizlik yapmadin ki ozur diliyon

 36. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Yoo kixboxcu başa çıkamamak değil de…Saygı duyuyorum herkesin sözüne…konuşsam kavga çıkar haha…Fb ve bjk hassas noktam olduğu için…

 37. Asi dedi ki:

  Ya sadece erkek oldugu icin degilki saygisiz olanlarda var agizlarina geleni soyluyorlar o yuzden sizde yine bayanlar cok var giden ama bizde yok izlerken hic gormuyorum

 38. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Tamam asi emoji kullanmam özür dilerim… Evet gülmek iyidir ömrü uzatır…Tabi sana kolay kolay laf yetiştirmek imkansız zaten:)… Gerçekten de yazacak cevap bulamadım inan dondum kaldım..haha

 39. Asi dedi ki:

  Sneijderi cok seviyordum ya ayrildiginda cok uzuldum

 40. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Yaa benim yorumum niye 2 defa çıkmış..hahahaha
  Ooo Gökhan bey..çekiliyorsunuz demek..tabi napıcan anladın..2 dişi aslanla başa çıkamıyacağını o yüzden saygı duyuyorsun hahahaha
  ..
  Aygüncüm kankam yaa..bende hiç gitmedim maça..abim götürmüyor ki..tabi götürmez tribün erkek kaynıyordur o yüzden hahahaha

 41. Asi dedi ki:

  Kiz mac var ama adam akilli oynamiyorlar ki insani sinir ediyorlar izlerken bagirmamak elde degil topdan korkuyorlar sanki kaciyorlar gibi:)
  ne guzel Azerbaycanin neresine geliyorsunuz

 42. Asi dedi ki:

  Ayyy Gokhan gul gulmek iyidir omru uzadir derler

 43. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Anladım cnm..))kız Azerbaycanda maç yok mu??hahahahahah
  Haaa bide ne söyleyecektim.sana iyi hatırlattın..kankam daha belli değil ama..ben Azerbaycana gidiceğim İnşAllah..babamın kuzeninin kızının nişanlısı azeriymiş..bunuda ben yeni haberim oluyor hahahahah dügün Azerbaycanda olucakmış..bende gidiceğim.babamla..))

 44. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Anladım cnm..))kız Azerbaycanda maç yok mu??hahahahahah
  Haaa bide ne söyleyecektim.sana iyi hatırlattın..kankam daha belli değil ama..ben Azerbahcana gidiceğim İnşAllah..babamın kuzeninin kızının nişanlısı azeriymiş..bunuda ben yeni haberim oluyor hahahahah dügün Azerbaycanda olucakmış..bende gidiceğim.babamla..))

 45. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Bay sevecen mustera hahahahaha 😀 😀 😀 😀

 46. Asi dedi ki:

  Bana laf yetisdirmek kolay degildir Gokhan bey bide emoji koymazsan sevinirim bana yazarken cunki gorunmuyor yazilarin yarisi benim telden kaynakli ki zaten bana yazacak cevap bulamasinda neyse

 47. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Asi beni çok güldürdün ya hahahahahha 😀 sahaya atla 😀 😀 😀 😀 kim tutar seni 😀 😀 ağız burun giriş onlara hahaha 😀 😀 😀 bende videoya alırım.,hahahaha

 48. Asi dedi ki:

  Ayyyy muslerani bende cok seviyorummm

 49. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Ah Asi ben Galatasarayı takip ediyorum ki hahaha 😀 😀 Benim gönlümün yıldızları FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ ❤ 😀 😀 Onlar herzaman şampiyon benim için….ama sizin düşüncelerinize saygı duyuyorum 🙂 Ve fazla tartışmayacağım Galatasaray la ilgili haha 😀 yoksa sen ve kixboxcu beni tavana asarsınız sonra vah vah halime hahaha 😛 😀 ARKADAŞLAR NET ÇOK KÖTÜ YA…GEÇ Cevap VERİYORUM ÖZÜR DİLERİM 😐 😐 🙁

 50. Asi dedi ki:

  Aleynacim Azerbaycanda ne maci var kiz gideyimde kimse aparmazda izin de vermezler tvde izlerlek arada azeri maclarini deli oluyom yerimde duramiyorum orda olsam sahaya atarim kendimi

 51. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Bide ben Burak Yılmazı severdim yaa..oda gitti başka takıma transfer oldu:((
  Ama kalacesi muslera var ya onu beğeniyorum…dalyan gibi..bebek gibi çocuk hahahahah

 52. Asi dedi ki:

  Cimbom diye bagirasim geliyor gece olmasa bagirardim:) simdi kimseyi deli etmeyim

 53. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Yürü ben kankam sonsuza dek destekçinim…alnından öpüyorum kankammmm..)))
  Ahhh Abim.beni böyle görse..gözleri yaşaracak hahahahah
  Aygüncüm hiç maça gittin mi??

 54. Asi dedi ki:

  Hem sen once hangi takimi tutacagina karar ver sonra gel su buyuk bu buyuk dersin

 55. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Hayır hayır Gökhaaan…ben asla katiyen Fenerli olmam..bana hiç bi kuvvet bunu yaptıramaz…her ne şekilde olursa olsun…yaptıramaz
  Karar veremiyor musun??..
  Kararını vereceksin..o zaman Ebru Polatın-kalp ayazı şarkısı sana gelsin..bi kalbde iki yeni sevgili olmaz felan felan hahahahah

 56. Asi dedi ki:

  Ahh Gokhan vah vah sen Galatasarayin tek buyuk oldugunu bilmiyormuydun eh ogrenmis oldun bilmemek ayip degil sonucta ben soyledim sende ogrenmis oldun eee hangi takimin uzerinde 4 yildiz var tabiki sadece tek buyuk cimbomun ona yakisir ancak digerleri ruyalarinda gorur yok yok ruyalarinda da goremezler o 4 yildiz tek buyuk oldugunu gosterir Galatasarayimin

 57. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Vallahi billahi karar veremiyorum…Kalbimi ikiye böldüm diğeri Bjk diğeri FB 😛 hahahaha yapacak bir şey yok 😀 😀

 58. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Yoooook Aygüncüm…Gökhan bana fenerli Aleyna der..bende gıcıklık olsun diye Aslanım.diyorum.işte hahahah

 59. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Göreceğiz kixboxcum ben asla cimbom olmama sala….Bana Fenerbahçe taraftarları getirtme hahaha 😛 😛 Sen fener bahçe olucaksın.. Demedi deme hahahaha

 60. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Gökhaaaaan bi kalbde 2 ask olmaz..kalbin sadece biri için atacak anlamadın mı bunu???…ya FB??ya BJK??
  KARAR VER????

 61. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Asi tek büyük Galatasaray mı? Hayır no no No FENERBAHÇE tabi 😀 😀

 62. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Aaa aşk olsun Gökhan..ben hortlak mıyım..tesesüf ederim..hahahahah
  Biraz yavaş bağır..kulaklarım iflas etti..hahahah evet sesin geliyor Aslanım hahahaha cimbomlumm..ben seni cimbomlu ediceğim Gökhan..bak söylemedi deme..ilerde cimbomlu olucaksın…bak görürsün sen..)))

  Aygüncüm..evet cimbom sevdası..bizi dahada yakınlaştı..cimbomu seveni bende severim..evet artık sen benim kankamsın…)))))

 63. Asi dedi ki:

  Kizzz Aleynacim sen fenerli birine nasil aslanim dersin bir cimbomlu olarak hic olmadi

 64. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& SARI KANARYA ❤ dedi ki:

  ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽❤❤❤FB⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽

  Sen kalbimin mehtâbısın, güneşisin

  Sen rûhumun vazgeçilmez bir eşisin

  Bir şarkısın sen ömür boyu sürecek

  Dudaklarımdan yıllarca düşmeyecek

  Rûhum senin, kalbim senin, ömrüm senin

  Yıllar geçse ölmeyecek bende sevgin

  Bir şarkısın sen ömür boyu sürecek

  Dudaklarımdan yıllarca düşmeyecek

  Uzaklara kaçıversek seninle biz

  FBFRNER BAHÇE

 65. Asi dedi ki:

  Bende seni sevmeye basladim Aleynacim bunda cimbomun etkisi buyuk galiba:) zaten burda yazarken sana kanim kaynamisdi yani yakin hissetmisdim:)
  ve biri bana ilk kez kankam dedi

 66. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Net çok kötü çekiyorrrrrr sesim gelir miii acaba haha 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 67. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Yorumlarım çıkmıyor kixboxcu Sarı kanaryam hahaha 😀 😀 😀 😀 seni görünce hortlak gibi fırladım haha 😀 😀

 68. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Sonsuza dek sürecek bizim aşkımız
  Biz Galatasaraylıyız
  Herkes gider
  Biz kalırız
  Biz Galatasaraylıyız
  Herkes gider
  Biz kalırız
  Biz Galatasaraylıyız…
  Yaaa benim aşkım kapardı hahahah

 69. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Kixboxcu Fenerli beni bayılttım valla 😀 😀 😀 hahaha bjk ve fbli Gökhan diyeceksin hahaha 😀 😀

 70. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Baaakkk Aygün söyledim dimi..Gökhan beni görünce ayılır diye…gittim.beni gördü ayıldı.hahahahahah
  Aslanım Hoşgeldin..)hahahahah

 71. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Yok canım…aşkıma yani cimbomuma şarkılar yazıyordur..CİMBOM AŞKDIR AŞK❤

 72. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Aman tanrım cimbomcular beni döver hahahahaha 😀 😀

 73. Asi dedi ki:

  Kiz ayiltmagami gittin

 74. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aygüncüm ben seni seviyordum…şimdi daha çooook sevmeye başladım..artık kankamsın 😉
  Cimbombom cimbombom(x2)
  cimbombom cimcombom(x2)
  Aslanlar sahada tribünler ayakta
  90 dakika taraftar arkanda
  Sarı kırmızıyla hiç bitmez bu sevda
  Şampiyon olunca coşalım çılgınca
  Çıldırın çıldırın çıldırın çıldırın (x2)
  Çıldırın çıldırın cimbom için Çıldırın!!!(x2)

  oooo oleyy

  Aslanlar sahada tribünler ayakta
  90 dakika taraftar arkanda
  Sarı kırmızıyla hiç bitmez bu sevda
  Şampiyon olunca coşalım çılgınca

  Çıldırın çıldırın çıldırın çıldırın
  Çıldırın çıldırın cimbom için Çıldırın!!!

  cimbombom cimbombom cimbombom cimbombom cinbombom…

 75. Asi dedi ki:

  Evet cimbom kizlari Aslandan korkulur tabi
  ay bu arada Gokhan yerine Gokah yazmisim:)

 76. Asi dedi ki:

  Nice takim geldi gecti
  Sami yenden alay alay
  Butun alem kabul etti
  Tek buyuk Galatasaray

  Milyonlarca taraftar
  Askimiz mahsere kadar
  Serefli yuzyili var
  Tek buyuk Galatasaray

  Hersey senden sonra gelir
  Gokte yildiz gonulde ay
  Sari kirmizi rengiyle
  Tek buyuk GALATASARAY…

 77. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Anladım cnm..))aynen burda emojilerin çoğu çıkmıyor ki..))
  Gökhan bayılmış..bayılmış sanarım ahahah olsun olsun ben onu ayıltırımm..beni görürse ayılır o hahahaha

 78. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Anladım Aygüncüm.tmm birtanem..koymam..))
  Sanarım Gökhan bizde korktu kaçdı..tabi 2cimbomlu kızın arasında..nasıl kalabilir ki hahahah Gökhan yaaa nerdesin sen???..bak beni hep bekletiyorsun…hayatım seni beklemekle mi geçecek hahahah

 79. Asi dedi ki:

  Aleynacim Gokah korkutan bayilmis kiz o yuzden yok

 80. Asi dedi ki:

  Her sitede boyle olmuyor ama bir iki sitede boyle emoji gorunmuyor bende buranin o yuzden eski halini severdim emojiler gorunuyordu:( ben gulen surat koymagi cok severdim

 81. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Ben sensiz yaşamaktansa
  Ölmeyi tercih ederim.
  Yemin olsun CİMBOMBOM um
  Hayatımsın herşeyimsin…

 82. Asi dedi ki:

  Aleynacim bana yazarken emoji kullanma cunki benim tel eski oldugu icin yazilanlar gorunmur bembeyaz gorunuyor yazdiklarin yarimcik o yuzden emoji koydun galiba ondan oyle

 83. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Yaaa ben ne kadar çirkinmişim..beni gören kaçıyorr hahahah 😀 😀 😀
  Nerdesiniz siz??

 84. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  GÖKHAAAAN sen bende mi kaçıyorsun?? 😀 😀 😀
  Nerdesin sen..Aslanım hahahahah 😀 😀 😀 Cimbomluuuuuuuu hahahahah 😀 😀 😀

 85. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Aygün yaaa hahahahah..resmimi buraya koyunca görürsün çirkin suratımı hahahahaha 😀
  Bakalım o zamanda çirkin diyecek misin hahahahahaha 😀 😀 😀 😀
  Yaaa çoook güldüm birtanem..Allah seni güldürsün hahahahah 😀 😀 😀

 86. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Ooooooooooo KİM TUTAR SENİ…AYGÜNCÜM..HELAL BEE ASLANIM❤❤❤❤❤❤
  BİDE BANA DİŞİ ASLAN DERLER HEP 😀
  sınıfta bitek kız benim..cimbomlu..ne zaman cimbom maçı olsaaa..bana dişi aslan izledin mi..maçı diye falan söylerler..)) 😀

 87. Asi dedi ki:

  Evet Aleynacim cirkin suratini gorunce kactim ha hay:D

 88. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Teşekkürler Havacım…evet öyleyim 😉 hahahah
  Sende çok güzel bi kızsın..eminim buna 😀

 89. Asi dedi ki:

  Evet cimbomluyum:)
  Gecmisim geleceyim Galatasaray
  Sonmeyen atesim Galatasaray
  Bu taraftar seninle gurur duyuyor
  Kahramanim sensin Galatasaray

 90. HAVA dedi ki:

  Yok canım giremiyorlardır
  Sen çok güzelsin canım

 91. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Aygün cnm nerdesin???…
  Gökhaaaaan 😐

 92. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Aynen ya kimse yok..(((
  Ben geldim..çirkin suratımı görüp kaçtılar zaar hahahah 😀 😀 😀

 93. HAVA dedi ki:

  Önemli değil Aleyna kimsede yok herhalde

 94. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Aygün sen cimbomlusun dimi 😉

 95. ALEYNA✨⚡GS❤ dedi ki:

  Haa burdamıydınız.
  Bende diğer özette bekliyordum sizi 😀
  Hava sağol..birtanem..haber verdiğin için..))

 96. HAVA dedi ki:

  Sağol Gökhan hedin için teşekkürler dişlerim çürümese iyi olur bende sana madalya vereyim

  1. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

   Rica ederim Hava aman dikkat diş çürüğüne 😀 az ye çürümez 🙂 Aa madalyon teşekkür ederim Hava beğendim hediyeni 🙂

 97. Asi dedi ki:

  Gokhan sen hangi takimi tutuyon yani bjk yazdiginida gordumde ondan sordum

  1. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

   Asi ben hem Beşiktaş takımını tutuyorum hem..Fenerbahçe takımını tutuyorum 🙂 her ikisi için kalbim atıyor haha 😀

 98. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  Hava sana hediyem bir kutu dolusu çikolata 😛 😀

 99. &Gökhan¤☪¤BurakFB⚽& dedi ki:

  İkinci de ben 😀
  Pınar abla özet için çok teşekkürler herzaman ki gibi güzel olmuş emeğine sağlık 🙂

 100. HAVA dedi ki:

  İlk been

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.