İkimizin Yerine 349. Bölüm Özeti 22 Ağustos Perşembe Fragmanı

Ganga yalancı şahidin ifadesiyle tutuklanır. Jagdish haberi alınca hemen oraya gitmek ister. Fakat Sımitra onun gitmesine engel olur. Jagdish Ganga’nın zor durumda olduğunu ve gitmesi gerektiğini söyler. Sumitra onun masum olduğunu nereden biliyorsun diyerek kızar. Jagdish, Ganga’nın böyle bir şey yapmasına ihtimal vermiyorum der. Sumitra her seferinde onu kurtarmak için aileni bırakıyorsun der. Jagdish tüm bu sözlere rağmen karakola gitmek üzere evden ayrılır.

Kadın polis Ganga’dan suçunu ititraf etmesini ister. Ganga masum olduğunu söyler. Çocuğumun üzrine yemin ederim yapmadım der. Sanchi eve geldiğinde partinin çok güzel geçtiğini anlatmaya başlar. Fakat yüzlerinin asık olduğunu görünce neler olduğunu sorar. Shiiv gerçekleri söyler. Sanchi bunların şaka olduğunu düşünür. Shiv gerçekten Jagdish’in nişanı bozduğunu söyler. Sanchi hala inanmaz.

Sumitra çok öfkelenir. Bairon onu sakinleştirmeye çalışır. Sumitra ise Ganga’yı suçlar. Bairon bilmediğimiz şeyler olabilir sakin olmalıyız der. Sanchi eşyları fırlatmaya başlar. Şekar ailesi onu sakinleştirmeye çalışır.

Sanchi, Jagdish bunu yapmış olamaz diye bağırırken babasına Jagdish ile konuşmasını söyler. Jagdish’i çok seviyorum ve onsuz yaşayamam der. Alok artık bu iş bitti der. Jagdish seni sevmiyor der. Sanch, onun için hayatımdaki her şeyi değiştirdim der. Anandi, Sanchî’ye Jagdish’i gerçekten seviyormuydun diye sorar. Gerçekten değiştin mi yoksa numara mı yapıyorsun der. Shiv, Anandi’ye ne demek istiyorsun diye sorar.

Iravati de Anandi’ye kızar ve kızımı böyle suçlayamazsın der. Anandi gerçekleri bilmiyorsunuz der. Daha sonra gerçekleri anlatmaya başlar. Şekar ailesi sinirli bir şekilde Sanchi’ye bakar. Iravati bunlar doğrumu der. Sanchi cevap veremez. Evet duyduklarınız doğru fakat ben bu sözleri arkadaşlarım benimle dalga geçtiği için söyledim der.

Şekar ailesi bunun affedilemez olduğunu söylerken Sanchi ben Jagdish olmadan yaşayamam der. Dadu’ya onunla konuşmasını söyler. Alok, Jagdish bütün gerçekleri bildiği halde bizim hakaretlerimize cevap vermedi der. Iravati, Jagdish ve ailesinden özür dilememiz gerekiyor der. Her şeyin düzelebileceğini düşünüyorum der. Iravati ağlamaya başlar. Dadu ondan tanriya güvenmesini ister.

Ganga ceza evindedir. Gansiyam, Manu ile birlikte onu ziyarete gelir. Ganga çok sevinir ve Manu’yu öpmeye başlar. Gardiyan ve Gansiyam bu buluşma karşısında duygulanırlar. Gansiyam, Manu annesi olamdan yemek yemiyor der. Ganga kendisine gelen yemekle Manu’yu doyurur. Gansiyam’a Manu’nun daha fazla burada kalması doğru değil der ve gitmelerini ister. Manu giderken Ganga ağlar.

Bu sırada Jagdish gelir. Sanchi evde ailesi ile tartışmaya devam eder. Ganga Jagdish’i görünce çok mutlu olur. Jagdish inadın yüzünden bu durumlara düştün der. Ganga çalıştığım yerin benim için uygun olduğunu düşünmüştüm der. Gardiyan ziyaret saatinin dolduğunu söyler. Jagdish ayrılırken gözleri dolar.

Sanchi sürekli Jagdish’i arar ancak Jagdish cevap vermez. Sumitra, Gehna ve Kaliyani ile konuşur. Kaliyani, Jagdish’in neden böyle bir karar aldığını hala anlamıyorum der. Sumitra, Sanchi’yi arar. Sanchi eğer Jagdish ile evlenemzsen ölürüm der. Sumitra şok olur. Kaliyani ne olduğunu sorar.

Sumitra, Sanchi kendisine zarar verecek diye düşünür. Jagdish komiser ile görüşür. Ona neden sadece hasta personelinin sözleriyle Ganga’yı tutukladınız der. Komiser bana işimi öğretme der. Jagdish eğer dürüstseniz benim yapacağım katkıları kabul edin der. Jagdish daha sonra Ganga’nın kaldığı evin karşısında bulunan dükkana gider. Ganga hakkında sorular sorar. Adam bir şey bilemediğini anlatır. Daha sonra hastaneye gider. Personelle konuşur. Faka o gece görevli olan personel de konuşmak istemez.

Jagdish ayrılmak üzereyken Swami isminde bir görevli ona bir şeyler söyler. Jagdish kamera kayıtlarına bakmak ister. Shiv üzgün bir şekilde eve gelir. Anandi ona masaj yapmak ister. Shiv, Sanchi’nin henüz küçük olduğunu ve hata yaptığını söyler. Fakat o çok temiz kalpli birisi der. Jagdish ve ailesinin onu affetmesini ister.Bunu Anandi’nin yapmasını ister. Anandi ne diyeceğini bilemez.

Jagdish hastanedeki bütün odaların kamera kayıtlarını incelemek ister. Bal’ın Ganga’yı tecavüz etmeye çalıştığı odanın görüntülerini gören yönetim ve Jagdish şok olur. Jagdish hemen Bal’ı bulur ve bir güzel döver. Polis Bal’ı yakalayarak karakola götürür.

Komiser Jagdish’den özür diler. Ganga serbest kalır. Karşısında Jagdish’i görür ve hemen ona sarılır. Jagdish, Manu’yu Ganga’ya verir. Benimle Jetsar’a geleceksin der. Ganga hayır dese de Jagdish itiraz istemiyorum der.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 349. Bölüm Özeti 22 Ağustos Perşembe Fragmanı (1 Yorum)