İkimizin Yerine 348. Bölüm Özeti 21 Ağustos Çarşamba Fragmanı

Jagdish tedirgin bir vaziyette Sanci’nin yaptığı özverili hareketlerden bahseder. Onun çok değiştiğini değişmek için çabaladığını söyler. Fakat bu söylediklerimden sonra beni anlayışla karşılayacağını düşünmüyorum der. Sanchi ile ayrı dünyaların insanı olduğunu söyler. Onunla çok ayrı düşündüklerini zevklerinin çok ayrı olduğunu bu nedenle mutlu olamayacaklarını anlatır. Herkes şok olur. Ayağa kalkarak bu evliliğin olamayacağını söyler…

İkimizin Yerine 21 Ağustos Çarşamba Özeti

Bütün Shekar ailesi şok olmuş vaziyettedir Öfkeli bir şekilde Jagdish’e bakarlar. Dadu, Sanchi ile ilgili bir şeymi gördün diye sorar. Jagdish hayır der. Fakat onunla evlenirsem ikimizinde hayatı kararacak der. Iravati yeter diyerek Jagdish’i susturur. Sanchi bu haberi duyarsa ne olacak der. Iravati, Jagdish’in yakasına yapışır ve kızım senin oyuncağın değil der. Ondan kafana göre vazgeçemezsin der. Alok’a döner ve sen de bir şeyler söyle der.

Alok Jagdish’i Iravati’den uzaklaştırır. Jagdish’e aslında kızımızın seninle nişanlanmasını istemyiroduk sen geldin ve onu sevdiğini söyledin der. Evimize kadar girdin der ve artık geri dönüş imkansız der. Biz soylu bir aileyiz bu durumu kimseye açıklayamayız der. Bunlar hiç yaşanmamış gibi davranalım ve tatlılarımızı yiyelim der.

Jagdish lütfen beni anlayın der. Sanchi ile evlenmem mümkün değil der. Shiv de bağırmaya başlar. Ben sana Sanchi ile bir problemin var mı diye sordum der. O gün konuşsaydın bunlar yaşanmayacaktı der. Jagdish o zaman Sanchi ile anlaşacağımı düşünüyordum fakat şimdi durum farklı der. MAhi, Jagdish’e vurmak için hareketlenir fakat Shiv ona engel olur.

Jagdish’in evinde Sumitra düğün kartlarına bakmaktadır. Sanchi’nin isminin yanlış yazıldığını ve bunu düzelteceğini söyler. Sumitra Iravati’yi arar. Düğün hazırlıklarını sorar. Iravati cevap vermez. Daha sonra Jagdish buraya geldi ve Sanchi ile evlenemeyeceğini söyledi der. Sumitra elindeki kartı yere düşürür ve fenalaşır.

Evdekiler ne olduğunu anlamaya çalışırlar. Sumitra kendine gelir ve Jagdish’in nişanı attığını söyler. Evdekiler şok olur. Kaliyani sandelyeye çöküp kalır. Bizim oğlan ne yaptı yine der. Basant’a Jagdish’i aramasını söyler. Basant Jagdish’i arar ancak telefona ulaşamaz. Ganga gece görevi yaparken Bal onu gözetlemektedir. Bal acil bir durum var der ve Ganga’yı bir odaya götürür. Kapıyı üzerine kilitler. Bal onu taciz ederken Ganga son anda kaçar fakat Bal onu yakalar.

Ganga bir kez daha kaçmayı başarır ve saklanır. Bal şarkı söyler. Bu sırada elektrikler kesilir. Bal Ganga’yı yakalar ve başına bir tepsiyle vurarak onu başka bir odaya kilitler. Ganga doktor diye bağırır. En sonunda bir hemşire ona ulaşır. Çalışanlardan biri seni Bal hakkında uyarmıştım der. Onun kötü biri olduğunu söyler. Hastanenin sahipleri burada Bal’ı şikayet et derler.

Ganga heyetin karşısına çıkar. Bal da oradadır. Ganga başından geçenleri anlatırken Bal da bu kadına iyilik yaptığını ve hastaneye aldırdığını söyler. Bu kadın daha sonra beni işten attırmak istedi der. Ganga yalan söylüyorsun diye bağırır. Bal ayrıca Ganga’nın enjeksiyon çaldığını söyler ve bir de yalancı şahit bulur. Heyet kararımızı daha sonra vereceğiz der. Ganga ve Bal’ı dışarı çıkarır. Daha sonra polisler gelerek Ganga’yı tutuklayıp götürürler.

Jagdish eve gelir. Herkes sinirli bir şekilde ona bakmaktadır. Kaliyani bunu neden yaptın der. Sumitra da ona bağırır. Bairon, Jagdish’in konuşmasına izin verin der. Jagdish , Sanchi ile ayrı dünyaların insanıyız der. Bu iş eninde sonunda bozulacaktı der. Bu sırada Ravi arar ve Ganga’nın tutuklandığını söyler…

 

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 348. Bölüm Özeti 21 Ağustos Çarşamba Fragmanı (1 Yorum)