İkimizin Yerine 34. Bölüm Özeti 11 Ekim Perşembe Fragmanı #(1. kısım) Bairon Kazanın ipotek ettirdiği toprağın senetlerini alır

Burak 03 Eki 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 34. Bölüm  11 Ekim Perşembe Günü Neler Yaşanacak?

Bairon Kazanın toprak için yaptığı ipoteği kaldırır ve senetleri alır. Bairon adama Kazanın borcunu ödediğini kimseye söylememesini ister. Enişte Bairona Kazan bunu duysa ben kötü duruma düşerim der. Bairon seneter bende Kazanın haberi olmayacak merak etme der. Enişte Bairona minnettar kalır. Anandi annesi ile konuşur. Anandi Kaliyani’nin kendisine kolye verdiğini söyler ve bu Bagonun çok hoşuna gider. Anandi Sughnanın çeyizlerinden bahseder,nenesini çeyizi ile söylediklerini anlatır,  anne bana neden televizyon almadınız der. Annesi üzülür biz fakir bir aileyiz der. Anandi annesini kırmak istemediğini söyler. Kazan kızının hazırlanmasını, birazdan Baironun geleceğini ve gideceklerini söyler. Anandi anne ve babası ile vedalaşır. Bago kendisini merak etmemesini söyler. Anandi Sughnanın düğünü için anne ve babasının iki gün öncesinde gelmesini ister. Bairon gelirken hiç bir getirmemelerini sadece onlar için hayır duası etmelerini ister. Bago onlar gittikten sonra Baironun söylediklerini hatırlatır gidip toprağı ipotekten çıkarmasını ister. Kazan nene neden Anandiye çeyizle ilgili sözler söylemiş, başka yolumuz yok oraya farklı kişilerde gelecek. Düğünden sonra bir yol bulup toprağı ipotekten çıkaracağım der.

Kaliyani Sughnaya sarılarak ona evlilikle ilgili konulardan bahseder. Koca evinde hata etmemesini, ve kaynanalarına hürmet etmesini ister. Onlara öz ailen gibi hürmet et onlarda seni severler der.O esnada Bairon Sughna ve Anandi eve gelir.  Kaliyani Anandiye anneelerle görüştünmü sanki sen onun kızı değilsin dermanısın der. Anandi annesinin çok hasta olduğunu söyler. Kaliyani biz hastalandığımızda doktor çağırıyoruz dünürler kızını çağırıyor diyerek sitem eder. Anandi ben evdeki tüm işleri yetiştiririm der. Kaliyani evdeki tüm işleri ben düşünüyorum gelinim hamile kızımın düğünü olacak der. Bairon dünüre Anandiyi görmesi iyi geldi biz evdeki işlei yetiştiririz der. Sughna nenesine bir kaç gün daha kalacağını bu tarz konuları konuşup canlarını sıkmamalarını söyler. Sughna nenesini güldürür herkes güler. Kaliyani Barona sen neden gülüyorsun der. Ben kızımın hatırına gülüyorum sizin hatanızı aklımdan çıkarmadım der. Sumitraya mutfağa gitmesini söyler.

Anadi Jagdishin yanına gelir ve Jagdish dersleri için yardım ister. Sughna yanlarına gelir ve Anandi ile derslerini yapsın diye mi evlendin bırak biraz sohbet edelim der. Anandi annesinin durumundan bahseder. Jagdish Anandinin anesinin evinden bana ne getirdin der. Anandi ben annemi görmeye gittim der. Jagdish nenem gelinler baba evine gittiğinde hediye getirmesi gerektiğini, eli boş gelmemesini söyledi der. Sughna her defasında bu olmaz der. Jagdish nene sana neden o kadar çok çeyiz hazırladı öyleyse, Anandi gelirken neden babasının evinden gelirken benim için bir şey getirmedi der.  Bairon konuşmaları duyar.

Kazan Bagoya nasıl olduğunu Anandiyi kendisinin çağırdığını söyler. Bagoya topraklarını ipotekten kurtaracağına söz verir. Kazan kendi eliyle Bagoya yemek yedirir. Kazan komiklik olsun diye eliyle kendisine yemek yediren Bagonun elini ısırır. Kaliyani salonda uzanmışken Sumitra yemeklerin hazır olduğunu söyler. Kaliyani Basant daha gelmedi onu bekleyelim derken Basnt gelir. Yemeğe otururlar. Kaliyani kardeşine davetiye verip vermediğini sorar. Basant onlar yoktu bir yere gitmişler der. Kaliyani düğün öncesi gitmelerine kızar keşke düğüne gelselerdi der.  Kaliyani kardeşinin oğullarını kötüler kendi oğullarım Allahtan böyle değil diyerek dua eder.

Jagdish kitabını aramak için yatağın üstündeki hediyeleri dağıtır. Kaliyani gelir ve yere düşenleri alırken Barionun aldığı Kazanın senetlerini görür. Kazanın toprağının senetleri Benim oğlumun çantasında ne geziyor der. Jagdish annesini kitabını bulması için odasına götürür. Bairon odaya gelir ve toprak senetlerinin çantasında olmadığını görür. Kaliyani elinde senetlerle kapıdan girer ve bunları mı arıyorsun Bairon der. Kaliyani dünürünün senetleri sende ne geziyor der. Bairon bir şeyler uydurur. Kazan bu senetlere mahkeme mühürü vurduracaktı ben mahkemeye gideceğim için onun senetlerine de mühür vurduracağını söyledim. Düğünde gelip alacaklar  der.

Sughna telefonda Pratap ile mesajlaşır ve kendi kendine gülüyordur. Anandi bunu görür ve ne yaptığını sorar. Sughna telefonu gösterir ve mektup yazmak gibi bir şey der. Anandi ben annemede mesaj gönderebilirmiyim der. Sughna cep telefonu olmasını söyler. Anandi annesi ile görüşmek ister ama Sughna  postane kapalı şimdi görüşemezsin sabah arayalım der.

Kaliyani evdeki düğün hazırlıklarını kontrol eder. Çalışanlara kızar onları tembihler evde resmen terör estirir. Anandi nenesine çay getirir. Herkes evde hazırlıklarla meşguldür. Gehna mutfakta yemek hazırlıklarıyla meşguldür. Sughna yengesine onunla gelmesini söyler. Hanmile olduğu için çalışmamasını söyler. O esnada cep telefonu çalar ve Gehna Pratapla görüştün mü der. Sughna hayır görüşmedim der. Gehna bu telefon ne öyleyse der. Sughna daha önceden alındığını söyler.

Arkadaşlar arada bir reklamlara tıklamayı unutmayalım…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 34. Bölüm Özeti 11 Ekim Perşembe Fragmanı #(1. kısım) Bairon Kazanın ipotek ettirdiği toprağın senetlerini alır” üzerine 37 yorum

 1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hahaha Zehra gelir gelmez beni güldürdün hahaha 😀 😀

 2. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Benimde sormak istediklerim yok..Ama olunca hemen söylerim kixboxcu yeni özete gel 😀

 3. Zehra dedi ki:

  BENİM YORUM YİNE UZAYA KALKTI

 4. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Yok başka sorucağım bişeyler yok..olursa söylerim 😀
  Senin bana sormak istediklerin var mı??..hiç çekinmeden sora bilirsin..))

 5. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Aleyna 😀 Aleyna 😀 Aleyna 😀 buradayım ben 😀 😛 😀

 6. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Buradayım kixboxcum..) yorumumu okuyana kadar insda girdim…))

 7. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  GÖKHAN 😐 GÖKHAN 😐 GÖKHAN 😐

 8. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Zehra ben anlattım..Keşke sende o gün yanımda olsaydın ve öğrenirdin..o konuyu ben çoktan kapadım..Açılınca üzülüyorum sanada anlatabilsem ama kapadım konuyu..umarım beni kalpten anlarsın…Sana iyi çalışmalar Zehra ve gelecek sınavında da başarılar umarım herşey gönlünce olsun 🙂

  Hep mutlu ol kixboxcum..Rica ederim sen sordun ben cevapladım başka varsa söyle hazırım cevaplamaya 😀 😀 😀 😀

 9. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  GÖKHAN 😐

 10. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Anladım Zehram..bende deminden ders çalışıyordum..seni anlıyorum..tmm güzelimm..sana kolay gelsin..iyi çalışmalar..))kendini çok özletme..mutlaka yaz..))seni seviyorum❤

 11. Zehra dedi ki:

  tamam GÖKHANCIM NASIL istersen ama ben merak etdim kardeşim anlatmak istersen dinlemeğe hazırım. istemezsen sen bilirsin.

  Sen çok iyi yazarsın PINAR abla. Eline yüreğine sağlık.

  Hoş buldum ALEYNAM BEN ÇIKIYORUM. Ama uğrayacağım 1 saate kadar. şimdi Soru çözmem gerek sınava hazırlanıyom.
  Yarın deneme sınavım var. Cuma günü ise gidiyorum. En az 1 hafta burada olamayacağım.

  1. Pınar dedi ki:

   🙂

 12. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Zehraaa??..

 13. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Gökhan..beni anlayacağını biliyordum..))verdiğin cvplar..beni mutlu etti..çok teşekkürler..))
  O konuyuda anladım ;)..ve açmıyacağım..
  ..
  Pınar ablam..rica ederim..hakketen ya siteye bişey olmuş..ne olmuşsa çok güzel olmuş..bide mavi benim sevdiğim.renk 😉 çok beğendim..))

 14. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Göker abi kolay gelsin ve eline sağlık 🙂

 15. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Anladım..Pınar ablam ama güzel oluyor..Mavi siteye yakıştı.. 🙂

 16. Pınar dedi ki:

  Göker bey site ile ilgili çalışma yapacaktı arkadaşlar….

 17. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Aaaaaaaa sitemiz..Ne güzel oldu…Mavi 😉

 18. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Aleyna cevapladım..oraya 😉
  Zehra hoşgeldin…
  Bu ceylan ile ilgili konuşmasak 😐

 19. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Zehracım..hoşgeldin cnm..))ben iyim..sen nasılsın??..
  Bende seni çok özledim..birtanem..))

 20. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar..))
  Özet için teşekkürler..Pınar ablam..ellerine sağlık..))

  Gökhan sana diğer sayfada..msj yazdım..))merak ettiğin..şeyleri..))

  1. Pınar dedi ki:

   aleynam güzel kardeşim teşekkür ederim

 21. Zehra dedi ki:

  İYİ AKŞAMLAR.
  NASILSINIZ?
  ben sizi çok özledim ya.
  Gökhancım nasılsın?
  Evet evet haklısın enişteniz bana çok düşkün. bu sebeple de çok kızıyor. ve de kıskanıyor.
  ne yapmalı…

  ALEYNACIM ARAYI AÇMADIM. BAK BURADAYIM.
  NASILSIN SEN?
  CANIMIN İÇİ SENİ DE ÇOK AMA ÇOK ÖZLEDİM.

  IŞILCIM SENİ GÖREMİYORUM NERELERDESİN?

  TYLLA. AY AFF EDERSİN THE ORIGINAL SEN NASILSIN?

  PINAR HANIM ELLERİNİZ DERT GÖRMESİN. SÜPER YAZIYORSUNUZ.

  GÖKHANCIM TEBRİK EDERİM İLK SENSİN ŞAMPİYON.
  Bu arada ne oldu GÖKHAN?
  morelin mi yok? Ceylanla sorun mu yaşıyon?
  Takma kafana evliliğin tuzu biberi bu tartışmalar.

  1. Pınar dedi ki:

   zehracım saolasın sizlere layık olmaya çalışıyorum

 22. Umut dedi ki:

  İyi akşamlar teşekkürler Pınar ablacım

  1. Pınar dedi ki:

   saol umutcum

   1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

    İyi Akşamlar Umut.

 23. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Ayperi ve Mahri Hoşgeldin 😀 😀

  1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

   Hoşgeldiniz olacaktı…Klavye hatası haha 😀 😀 😛

 24. mahri dedi ki:

  Üçüncüde ben olayim o zaman

  1. Pınar dedi ki:

   🙂

 25. ayperi dedi ki:

  Ikincide ben olayim

 26. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  İlk okuyan ben olacağım 😀 😀
  Pınar ablacım eline emeğine kalbine sağlık herzaman ki gibi harika olmuş teşekkür ederim 🙂 şimdi nasılsın? Abla eniştemiz ve Zeyno’muz nasıllar? 😀

  1. Pınar dedi ki:

   Saol gökhancım teşekkür ederim bizler iyiyiz sen nasılsın. Moralin keyfin yerinde mi ?

   1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

    Hep iyi olun…Pınar abla ben de iyiyim…yavaş yavaş keyfim moralim yerine gelmeye başladı 🙂 Abla Annem ailem yanıma geldiği için 🙂

    1. Pınar dedi ki:

     ne güzel kardeşim senin adına çok sevindim. Onlara selamlarımı ilet. Allahım bizi sevdiklerimizden ayırmasın

     1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

      Âmin İNŞALLAH..) Pınar ablam ve Aleykümselam tabi iletirim seve seve 🙂 sizde benden selamlarımı sevgilerimi saygılarımı iletin ailenize 🙂 Teşekkür ederim çok saolun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.