İkimizin Yerine 336. Bölüm Özeti 9 Ağustos Cuma Fragmanı

Burak 01 Ağu 2019 İkimizin Yerine  0

Ratan adamlarına kızar ve oğlumu bulmadan gitmeyeceğim der. Anandi’nin huzursun olması nedeniyle Shiv endişelenir ve ona bir bardak su getirir. Anandi kötü bir şey olacak gibi hissediyorum der. Bu sırada Jagdish’e ait olan resim çerçevesi yere düşer. Bu uğursuzluk demektir. Anandi elindeki bardağı da düşürür. Shiv’e Jagdish’in evini aramasını söyler. Fakat telefona kimse cevap vermez. Jagdish de evi arar ancak o da yanıt alamaz.

İkimizin Yerine 9 Ağustos Cuma Özeti

Anandi, Jagdish’i arar ve evdekilere ulaşamadığını, söyler. Jagdish ben de ulaşamadım der. Anandi ondan eve giderek kontrol etmesini ister. Ratan’ın adamlarından biri Ganga’nın olduğu depoya girer. Tam Ganga’nın olduğu sandığı açacakken diğer adam gelerek, ben buraları kontrol ettim kimse yok der. Adamlardan bir Kaliyani’yi yakaladığımız iyi oldu deyince Ganga ağlamaya başlar.

Ratan daha fazla sabrım kalmadı der ve adamlara her yere gaz yağı dökmelerine emreder. Sumitra ona engel olur ve eğer Ganga’yı sana verirsek bizi serbest bırakacak mısın der. Ratan oğlumu aldığım anda buradan çekip gideceğim der. Sumitra, Kaliyani’ye Ganga’nın yerini sorar. Kaliyani dinimiz gereği onu korumak zorundayız der.

Gagna da bir şeyler yapması gerektiğini düşünmektedir. Adamlar Kaliyani ve ailesinin üzerine gaz yağı dökmeye başlarlar. Kaliyani eğer bir babanın, kalbine sahip olsaydın onun hamile olduğunu anlardın der. Doğmamış bir çocuğu nasıl cezalandıracaksın tanrı bunu senin yanına bırakmayacaktır der. Bu sırada Jagdish eve gelir.

Jagdish adamlarla kavga etmeye başlar. Ratan onun kafasına sert bir cisimle vurur. Jagdish yere yığılır. Ratan onu tekmelemek üzereyken Gagna gelir ve durun diye bağırır. Ratan oğlumu bana verirsen onları rahat bırakacağım der. Jagdish kendine gelmeye başlar.

Ratan’ın babası da Manu gelecek diye parti düzenleyeceğini ve Ratan dan haber beklediğini söyler. Ratan’ın annesi bunun o kadar kolay olamayacağını Ganga’nın oğlunu vermek istemeyeceğini söyler. Babası ben oğluma  inanıyorum başaracaktır der. Bu sırada bir hizmetçi, elinde bisikletle gelir. Ratan’ın babası bunun Manu için olduğunu söyler. Ratan’ın diğer karısı bu duruma sinirlenir. Kızımı kimse önemsemiyor der.

Ratan’ın annesi eğer erkek çocuk doğursaydın o zaman severlerdi der. Eve erkek çocuk geldiği için sevinmen gerekiyor der. Padma iyice sinirlenir ve kendi çocuğum yerine başkasının çocuğunu mu sevmem gerekiyor der. O zaman Manu’yu çok seveyim ki babasından daha değerli olsun der. Annesi ona tokat atmak üzereyken Padma elini tutar. Ben Gagna gibi olmayacağım ve bu evi terk edeceğim der. Ratan’ın babası Ratan gelene kadar kal sonra gidersin dese de gelin onu dinlemez.

Ratan’ın babası oğlunu aramak ister. Ratan’ın adamları telefonu ona veremeyeceklerini belirtir. Babası Ratan’ın bir evi yakmak üzere olduğunu öğrenir. Ratan’ın annesi eğer bunu yaparsa kendisini de bizi de mahveder der. Ratan’ı ararlar ancak ulaşamazlar. Padma bir gün intikamını alacağını söyleyerek, kızıyla gider. Ratan, Nandu’nun  boynuna bıçak dayayarak telefonu Sumitra’ya verir.

Sumitra her şeyin yolunda olduğunu söyler. Anandi konuşmayı uzatınca Ratan telefonu kapatır. Anandi bir sorun olduğunu anlar. Shiv polisi arar ve olay yerine gitmelerini ister. Bu esnada Sanchi gelir. Jagdish’e ulaşamadığını söyler. Anandi biz de ulaşamıyoruz der. Sanchi, Ratan tekrar saldırmış olabilir der.

Gagna, Manu ile birlikte gelir. Kaliyani hayal kırıklığına uğrar. Ratan oğlunu kucağına alırken Jagdish neden bunu yaptın diyerek Gagna’ya kızar. Ratan adamlarına hepsini öldürüp bu işi bitirelim der. Gagna bağırmaya başlar ve adamlar onu da bağlar.

Padma karakola gider. Bairon da kimseye ulaşamayınca Jetsar’a gider. Kapıya geldiğinde Ratan’ın adamları tarafından dövülür. Ratan arkamda bu kadar şahit bırakacak halim yok der. Jagdish ve Basant ipleri çözmeye çalışırlar.

Ratan herkesin üzerine gaz yağı döker. Bir bez parçası yakarak kılıcının ucuna asar. Tam yere atacakken polisler gelir ve Ratan’ı kolundan vurur. Polisler hepsini yakalar. Sumitra, Sugna’ya nereden haberin oldu der. Sumitra Anandi’nin bir şeylerin ters gittiğin anladığını ve ona haber verdiğini söyler. Jagdish, Anandi’yi arayarak teşekkür eder.

Sanchi, Anandi’den telefonu alır ve Jagdish’e nasılsın diye sorar. Jagdish iyi olduğunu söyler. Gagna yaşananlardan kendisini sorumlu tutar. Bavulunu toplar ve Manuyu’da alıp gideceğini söyler. Kaliyani ona para vermek ister. Ancak Gagna kabul etmez. Basant çok geç oldu yarın gidersin dese de Gagna siz sabah her şeye yeniden başlayın diyerek evden ayrılır. Bir süre sonra Jagdish gelir. Kimse ona Ganga’nın gittiğini söyleyemez…

Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın…Keyifli okumalar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 336. Bölüm Özeti 9 Ağustos Cuma Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Cok guzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.