İkimizin Yerine 335. Bölüm Özeti 8 Ağustos Perşembe Fragmanı

Burak 01 Ağu 2019 İkimizin Yerine  0

Shiv, Anandi ile konuşmaktayken Dadu  gelir ve kiminle flört ediyorsun diye sorar. Shiv utangaç bir şekilde Anandi ile konuştuğunu söyler. Telefonun sesini hoparlöre verir ve merhaba demesini söyler. Anandi gıcıklık yapar ve merhaba demez. Dadu ona ters ters bakar. Shiv gerilince Dadu gülerek şaka yaptığını söyler.

İkimizin Yerine 8 Ağustos Perşembe Özeti

Gagna odasına gittiğinde Manu’yu azarlayarak neden dikkatsiz davranıyorsun der. Sanchi ve Sumitra da onun yanına gelirler. Sumitra madem su almak için gidecektin neden Manu’yu birilerine emanet etmedin diye sorar. Gagna, Manu’yu Sanchi’yi bıraktığını hatırlar. Sanchi de Sumitra’yı destekleyince Gagna adeta şok olur. Sumitra gittikten sonra Sanchi bu kadar hakarete rağmen hala burada mı kalacaksın diye sorar. Gagna Merak etme, çok yakında gideceğim der.

Gagna, Manu’nun elini tutar ve artık bu evden gitme zamanımız geldi der. Hemşire olabilmek için tanrıya dua etmesini söyler. Bu sırada Anandi gelir ve Gagna hemen gözyaşlarını gizler. Mahi arabanın anahtarını ararken, telefonu çalar arayan kişi Ashima dır. Udayipur’da olduğunu ve çok aç olduğunu söyler. Mahi duyduklarına çok şaşırır ve hemen bildiğim çok güzel bir restoran var der. Üzerine bol miktarda parfüm sıkar.

Bu durum Dadu’nun dikkatini çeker ve Mahi’ye kızın adı ne söyle bakalım diye sorar. Mahi ne kızı diye kıvırmaya çalışsa da Dadu kimse fatura ödemeye giderken böyle parfüm sıkmaz der. Mahi biriyle buluşmaya gittiğini kabul eder fakat şimdilik yalnızca arkadaşız, der.

Sanchi, Kaliyani ve Sumitra ile dans ederken Anandi ve Gagna gelir. Kaliyani onların da gelmesini ister. Gagna gelmek istemez fakat KAliyani bu senin de işlevin diyerek onu çağırır. Ratan’ın adamları intikam için bu gecenin çok uygun olduğunu hiçbir güvenlik görevlisinin olmayacağını, konuşurlar. Sanchi misafirlere Jagdish’in yeni nişanlısı olduğunu söyler. Herkes bu duruma çok şaşırır. Kaliyani çok yeni olduğunu söyler. Anandi düşünceli bir şekilde onlara bakar.

Mahi ve Ashima restorana giderler. Mahi birsürü yemek siparişi vermiştir. Ashima’ya yemesini söyler Ashima çok mutlu olur. Mahi güzel kızlara yardım etmeyi çok seviyorum der. Restoran müdürü gelerek bir çekiliş düzenleneceğini, söyler. Mahi ödlün ne olduğunu sorar. Müdür, Kaşmir’e iki bilet olduğunu söyler. Ashima çekilişe katılmak ister.

Udaipur için, geri dönüş hazırlığı yapılmaktadır. Sanchi, Jagdish’i görmeden gidemem der. Kaliyani de oonunla aynı fikirdedir fakat Jagdish’in geç geleceğini belirtir. Daha sonra istersen hastaneye gidebiliriz der. Sanchi çok sevinirken Anandi, Gagna’nın mutsuz olduğunu fark eder. Sanchi yüzünü saklayarak hastaneye gider. Sesini de değiştirerek Jagdish’e çok hastayım geceleri uyuyamıyorum der. Jagdish onun Sanchi olduğunu anlar ve kocaman bir iğne alarak, şimdi hiçbir şey kalmayacak der. Sanchi bağırarak yüzünü açar ve benim der.

Jagdish seni sandaletlerinden tanıdım der. Sanchi onun için aldığı hediyeyi verir. Jagdish her yan yana geldiğimizde bana hediye vermene gerek yok der.  Sanchi lütfen hediyeni aç der. Jagdish hediyeyi açtığında S harfi bulunan bir anahtarlık, görür.  Sanchi bunu arabanın anahtarlığı yap hep beni hatırla der. Jagdish işlev nasıl geçti diye sorar. Sanchi iyiydi fakat neredeyse Ganga’nın dikkatsizliği yüzünden bozulacaktı diyerek onu kötüler.

Jagdish insanların içini bilmeden onları suçlamak doğru değil der. Shiv ve Anandi baş başa kalırlar. Shiv seni çok seviyorum der. Anandi de karşılık verir. Romantik anlar yaşanır. Ertesi gün Gagna için mektup gelir. Jagdish mektubu açar. Jagdish’in yüzünün asıldığını gören Gagna neler olduğunu sorar.

Gagna mektubu alır ve okuduğunda, hemşirelik okuluna kabul edildiğini öğrenir. Gagna çok sevinir. Jagdish de çok memnun olmuştur. Sumitra umarım gittiğin yerde mutlu olursun der.

Gagna, Manu’ya banyo yaptırırken eve motosikletli adamlar dalar. Basant neler olduğunu anlayamaz. Bu sırada Ratan maskesini çıkartır. Basant direnmeye çalışsa da adamlar çok kalabalıktır. Kaliyani adamları görünce saklanır. Gagna’nın bir şeyden haberi yoktur. Adamlar evde Gagna’yı aramaya başlarlar. Kaliyani hemen Gagna’nın yanına gider ve Ratan’ın evde olduğunu söyler.

Kaliyani, Gagna ve çocuğunu depoya götürerek bir sandığın içine saklar. Ratan, Basant’ın kafasına silah dayar ve Gagna nerede diye sorar. Kaliyani ona bir şamdan fırlatır. Ratan son anda kurtulur. Kaliyaniyi de yakalayarak bağlarlar…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.