İkimizin Yerine 332. Bölüm Özeti 5 Ağustos Pazartesi Fragmanı

Burak 28 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish mumları üfler ve pasta için teşekkür eder. Bu sırada telefonu çalar ve ondan acilen hastaneye gelmesi istenir. Jagdish hastaneye doğru giderken, Sanchi hayal kırıklığı yaşar. Jagdish hastanedeyken polisler arar ve ona saldıran adamlardan birini yakaladıklarını söyler. Jagdish şu anda bir hastam var ve gelmem mümkün değil der. Polis eğer hemen gelmezsen adam serbest kalabilir der. Jagdish, Shiv’e haber verir.

İkimizin Yerine 5 Ağustos Pazartesi Özeti

Shiv karakola gider ve polisin şüpheli, adamı sorguladığını görür.  Adam ısrarla Jagdish’e saldırmadığını söyler. Shiv adamla görüşmek istediğini söyler. Mahi ve Ashima evde bir şeyler yemektedir. Mahi hazırladığı yemeklerden Ashima’ya tattırır. Ashima çok beğenir. Daha sonra Ashima neden Shiv’in düğününe gelmediğini anlatır. Shiv’i çok sevdiğini fakat Shiv, Anandi ile tanıştıktan sonra onu unutması gerektiğini düşündüğünü söyler. Ağlayarak Mahi’ye sarılır.

Jagdish hastasını telafi eder ve ailesine oğlunuzu görebilirsiniz der. Aile, onun için dua eder. Shiv, şüpheli, adamın yanına oturarak polisten yemek getirmesini ister. Adama çocuğu olup olmadığı, sorar. Adam var der ve onu çok iyi okullarda okumasını istiyorum der. Shiv eğer hapse düşersen arkadaşları oğlunu suçlunun oğlu diye çağıracaklar der. Adam, buna asla müsaade etmem der. Shiv eğer Ratan için çalışmaya devam edersen, bunların hepsi gerçekleşecek der.

Shiv, eğer gerçekleri söylersen oğlu için burs ayarlayacağım ve senin cezanı en düşük cezadan hesaplatacağım der. Ayrıca ona iyi bir iş bulacağını söyler. Sen düşünene kadar dışarıda bekleyeceğim der. Jagdish de karakola gelir. Bu sırada polis gelir ve adamın, itirafçı olmayı kabul ettiğini söyler. Adam Ratan’ı arayarak ondan parasını ister. Ratan ona bir adres vererek oraya gelmesini söyler. Shiv ve polisler, verilen adrese doğru yola çıkar.

Jagdish’in evinde aileler bir arada toplanırlar. Sanchi’nin Jagdish’i sevdiğini ve onunla evlenmek istediğini söylerler. Aile, bu sözler karşısında şok olur ve ne diyeceğini bilemez. Bairon ve Basant, Jagdish ile konuşmadan bir şey söyleyemeyiz der. Onunla baş başa görüşüp daha sonra sizinle fikirlerini paylaşırız derler.

Sanchi, Gagnanın odasından Manu ile oynamaktadır. Sanchi, Jagdish’i çok sevdiğini ve onunla evlenmek için buraya geldiğini söyler. Gagna bir anda neye uğradığını şaşırır ve ağlamaya başlar. Sanchi neden ağlıyorsun diye sorar. Gagna ağlamıyorum gözüme bir şey kaçtı der.

Shiv ve polisler, buluşma yerine gelirler. Birçok sivil polis kafeye oturmuştur. Ratan yaşlı bir adam kılığında kafeye gelerek adamının gelmesini bekler. Bu sırada kafedeki sivil polislerden birinin silahını görür. Durumu anlar ve hemen koşarak oradan kaçar. Shiv Onu yakalamaya çalışsa da başarılı olamaz ve bir kez daha onu kaçırdığı için hayal kırıklığı yaşar.

Jagdish eve geldiğinde evlilik olayını öğrenir. Hemen Gagna’nın odasına gider. Sanchi ile konuşmak istiyorum der. Gagna, Manu’yu alarak dışarı çıkar. Sanchi, Jagdish’e seni uzun zamandır seviyorum der. Kolundaki dövmeyi gösterir.  Dövmede “Beni Bırakma” yazmaktadır. Jagdish onu susturur. Sumitra’nın Anandi hakkındaki sözlerini hatırlar. Jagdish salona doğru giderken Gagna uzaktan onu izlemektedir.

Jagdish ve Sanchi salona gelir. Jagdish, Anandi’ye bakarak Sanchi ile evlenmeyi kabul ediyorum der. Anandi şok olur. Bu arada Shiv de gelmiştir ve duydukları karşısında çok şaşırır. Kaliyani siz madem bu kararı aldınız bizler de sizin mutluluğunuzu isteriz der. Sanchi ve Jagdish’i kutsar.

Gagna ağlayarak olanları uzaktan izler. Aile onun uzakta kaldığını söyleyerek yakına çağırır. Kaliyani, Gagna’nın bu ailenin bir ferdi olduğunu söyler. Sanchi kesinlike öyle der. Sanchi’nin aldığı pastanın başına geçerler. Sanchi ve Jagdish pastayı keserek birbirlerine yedirirler. Gagna ağlamamak için kendini zor tutar. Gülme numarası yapar. Anandi bu durumu fark eder…

Yorumlarınızı belirterek ve reklamlara tıklayarak sitemize destek olabilir siniz. Keyifli okumalar…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.