İkimizin Yerine 330. Bölüm Özeti 3 Ağustos Cumartesi Fragmanı

Burak 25 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Shiv, Sanchi’ye evlilik konusunda aceleci davranmamasını ve kendi başına karar vermemesi gerektiğini söyler. Ailenin de onayını alman gerekiyor der. Alok araya girer ve Jagdish seni kötü bir vaziyetten kurtarmış olabilir fakat bu onunla evlenmen gerektiği anlamına gelmez der. Iravati’ye de sessiz kaldığı için tepki gösterir.

İkimizin Yerine 3 Ağustos Cumartesi Özeti

Iravati iki kez evlenip boşanmış bir adama verecek kızım yok der. Sanchi araya girer ve sizin ne dediğiniz önemli değil, ben onunla evleneceğim der. Jagdish’in çok iyi kalpli ve hassas bir insan olduğunu söyler. Iravati sadece iki gün hastanede onunla kaldın diye bütün hayatını, onda geçirmene izin veremem diyerek sesini yükseltir. Jagdish’in üçüncü karısı mı olmak istiyorsun der. Anandi’ye dönerek, ondan bir şeyler söylemesini ister.

Anandi, Jagdish eskiden hatalar yaptı fakat Sanchi’yi etkilemek için özel bir davranış gösterdiğini zannetmiyorum der. Bu sözler herkesi şaşırtır. Iravati, Anandi’ye Tepki gösterir ve sen kızımı Jagdish’e vermemi  istiyorsun der. Anandi hayır der. Shiv, Jagdish’in iyi biri olduğunu düşündüğünü ve Sanchi’nin de onu sevdiğini düşündüğünü söyler.

Jagdish hastaneye yattığı zaman Sanchi hiç vakit kaybetmeden hastaneye gitmişti der. Alok o zaman Jagdish’le de görüşelim ve bu işin üzerine gidelim der. Sanchi, Jagdish’in henüz duygularından habersiz olduğunu söyler. Alok ise Sanchi ile tatlı dille konuşur ve seni istemeye gelen Mihir de oldukça iyi birisi der. Menakshi’de onun ve ailesinin oldukça uygun adaylar olduğunu söyler. Sanchi ise oldukça kararlıdır ve sizin sözleriniz kararımı değiştirmeyecek diyerek odasına gider.

Gagna, Sumitra’ya mutfak işlerinde yardım etmek ister fakat Sumitra izin vermez. Gagna neden böyle davrandığını sorar. Sumitra neden olacak. Sen ve senin kocan yüzünden neredeyse oğlum ölecekti der. Eğer ona bir şey olsaydı seni asla affetmezdim der. Gagna ağlayarak odasına gider. Jagdish Onun yanına gelir ve Manu’yu sever. Gagna’ya neden ağladığını sorar. Gagna biraz daha dinlenmen gerekiyor der. Jagdish seninle kocan hakkında konuşmaya geldim der. Onun bana saldırdığını ispatlayabilirse Manu’nun velayetini kolayca alabilirsin ve kocandan rahatlıkla boşanabilirsin der.

Gagna, Ratan ile ilgili daha fazla konuşmak istemediğini söyler. Bana ve çocuğuma ne olursa olacak bundan sonra lütfen işlerime karışma der. Jagdish neden böyle tepki verdiğini sorar. Sürekli ağlamayı bırak ve artık hayatına çeki düzen ver der.

Shiv, Sanchi le konuşur ve Jagdish’in iyi biri olduğunu biliyorum fakat, yaşadığınız yerler birbirinden çok farklı, sen  özgürlüğüne düşkün birisin der. Sanchi ise ben çok düşündüm ve kararımı verdim der.

Shiv’in evinde kahvaltı masasında sessizlik hakimdir. Alok tüm suç benim onun Jetar’da kalmasına müsaade etmem gerekiyordu der. Iravati sinirli bir şekilde masadan kalkar. Anandi, Sanchi’nin yanına giderek ondan kahvaltıya gelmesini ister. Herkes senin yüzünden üzülüyor der. Sanchi eğer öğüt vermek için geldiysen yanlış kapıyı çaldın der. Anandi, Jagdish’i en iyi ben tanırım onunla çocukluğumuz birlikte geçti der. O görebileceği, her şeyi gördü ve artık sakin bir hayat istiyor der. Sen özgür birisin der.

Bir grup Kaliyani’yi görmek için gelir. Jetsar’da ki bir kaymakamın çiftlik ve arazileri satın alarak zenginlere satmaya çalıştığını söyler. Kaliyani, Basant ve Bairon ile konuşacağım der. Jagdish, Gagna’nın sınavlarına bakmak ister. Fakat sistemde sıkıntı olduğu için bir türlü giremez. Gagna’ya şaka yapar ve sınavı geçememişsin der. Gagna üzülürken sistem çalışır ve Gagna sınavdan geçtiğini görür. Sumitra durumdan memnun olmuyor.

Kaliyani, Sumitra’ya yarın Jagdish’in doğum günü der. Sumitra unutmadığını söyler. Gagna ona sürpriz bir doğum günü hazırlayalım der. Bütün hazırlıkları ben yaparım der. Kaliyani bu fikirden memnun olur. Jagdish’i hastaneye göndererek hazırlıkları yapacağını söyler.

Gagna, Anandi’yi arayarak doğum günü için davet eder . Anandi evdekilerle durumu paylaşınca Sanchi çok sevinir. Ona unutmayacağı bir hediye alacağım der. Shiv, Anandi de seninle gelsin der. Anandi ve Sanchi birlikte yola çıkarlar.

Alok, Sanchi’nin bu davranışlarına sinirlenir. Büyükleri hiç umursamıyor der. Dadu, Jagdish’in de ne düşündüğünü öğrenmemiz gerekiyor der. Bu aşk tek taraflıysa ilerleyemez der. Alok yarın bu konuyu konuşmak üzere bir araya geleceklerini söyler…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.