İkimizin Yerine 329. Bölüm Özeti 2 Ağustos Cuma Fragmanı

Burak 23 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Sanchi arkadaşıyla telefonla konuşur. Jagdish’i etkilemeyi başardım fakat o çocukları çok seviyor, bu nedenle onu Manu’dan bir türlü ayıramıyorum der. Arkadaşı ona taktik verir ve sen de Manu’yu seviyormuş gibi yap der.  Jagdish ile bu şekilde çok daha yakın olur ve birlikte vakit geçirirsiniz der. Sanchi Bu fikri beğenir.

İkimizin Yerine 2 Ağustos Cuma Özeti

Anandi eskiden öğretmenlik yaptığı okula gider. Jetsar’da bir üniversite olmamasından dolayı yakınır. Bu durum Anandi’nin kızlar hakkındaki tüm planlarına sekte vurmaktadır. Anandi köylülerin kızları üniversiteye yollamadıkları için kızların üniversite eğitiminden yoksun kaldığını düşünür. Shiv’i arar ve üniversite meselesini anlatır. Shiv de Anandi’ye hak verir. Jetsar’da üniversite olmasının çok önemli olduğunu kabul eder. Bakan ile yapacağı toplantıda bu konuyu konuşacağını söyler.

Jagdish ve Mannu ıynarken Sanchi de gelip yanlarına oturur. Mannu ile oynamaktan keyif alır gibi yapar. Bu durumu gören Gagna Sanchi’nin Mannu ile oynamasına şaşırır. Gagna mutfağa gittiğinde Sumitra’nın çalıştığını görür. Sen bırak ben hallederim der. Gagna, Sumitra’ya neden canın sıkkın benimle ilgili bir sorun mu var der. Sumitra sen görevini yaptım başka bir şeyle uğraşmana gerek yok der.

Anandi, sanchi’ye artık dönmeleri gerektiğini söyler. Sanchi ben istediğim zaman giderim der. Anandi herkes evde bizi bekliyor der. Sanchi ben burada kalıyorum sen git der. Kaliyani, Sanchi’ye geleneksel bir yemek hazırlamayı öğretir. Sanchi çabucak öğrenince Kaliyani mutlu olur. Iravati ve Alok içeri gelirler ve Sanchi’ye geleneksel kıyafetlerle çok güzel göründüğünü söylerler.

Alok artık gitmeleri gerektiğini söyler. Birlikte yemek yedikten sonra Alok artık gitmeliyiz der. Sanchi gideceklerini anlar ve eşyalarını toplamak için odasına çıkar. Jagdihs ile vedalaşır. Giderken Kaliyani’den de dua alır. Kaliyani isteiğin zaman Jetsar’a gelebilirsin der.

Shektarlar evlerine varırlar. Iravati, Anandi’nin yanına gelir. Sanchi’nin kıyafetleri ile ilgili konuşur. Iravati ailemin korunması için bazı standartlarımız var der. Anandi’ye sen Sanchi’nin ablasısın mini elbiseler giymesine engel olmalıydın der.

Anandi ben Sanchi’yi korumaya çalışıyorum fakat o buna müsaade etmiyor der. Beni hiç dinlemiyor der. Iravati herkesin bir huyu var der. Kaba davranışları için Sanchi adına özür dilerim der. Sumitra, Kaliyani’nin yanına gider ve ailenin neden Gagna için bu kadar büyük risk aldığını sorar. Kaliyani bu konuda Gagna’nın bir suçu yok der.

Bairon gelerek Ratan’ın ortalarda olmadığını söyler. Sumitra’ya bir kez daha saldırmasından endişe eder. Sumitra bir kez daha gereksiz risk aldık der. Gagna, Sumirta’nın sözleri karşısında şok olur. Basant gerekli güvenlik önlemlerini aldıklarını söyler.

Alok, Iravati ile konuşur ve bir arkadaşını oğlu için Sanchi’ye görücü gelmek istediklerini söyler. Iravati Sanchi’nin halen okuduğunu söyler. Alok evlilik için acelelerinin olmadığını söyler. Mihir yarın Avustralya’ya gideceğini gitmeden görüşmek istediğini söyler.

Shiv ile Anandi odalarına çıkar. Anandi sıkıntılı görünmektedir. Shiv ne olduğunu sorar. Anandi, Sanchi’nin Jagdish’e aşık olabileceğini düşünüyorum der. Shiv duydukları karşısında şok olur. İşlerin yoğunluğundan eskisi kadar kardeşimle ilgilenemedim der. Jagdish’in Sanchi için uygun aday olmadığını söyler. Anandi ise Sanchi’nin yeteri kadar olgun davranmadığını ve gerçekleri göremediğini söyler…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.