İkimizin Yerine 328. Bölüm Özeti 1 Ağustos Perşembe Fragmanı

Burak 23 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish iyileşir ve hastanede Sanchi ile oyunlar oynamaya başlar. Anandi gelir ve taburcu olma zamanın geldiğini söyler. Sanchi dışında herkes onu taburcu olacağına sevinir. Sanchi konağa gittiğinde, yöresel kıyafetler giyerek Jagidiş’i etkilemeyi düşünür.

İkimizin Yerine 1 Ağustos Perşembe Özeti

Basant, Jagdish’i ev getirir. konakta onun gelmesi şerefine hazırlıklar yapılmaktadır. Jagdish konağa girdiğinde,Sanchi diğerlerine engel olur ve onu karşılama törenini karısı gibi kendi yapar.  Sanchi’nin kıyafetlerin’deki değişikliği görünce herkes çok şaşırır. Sanchi, jagdish’e bir demet gül verir ve elinden tutarak onu odasına götürür.

Jagdish, Sanchi’ye bu özel ilgi için teşekkür eder. Hızlı iyileşmemin sebeplerinden bir tanesi de sensin der. Sanchi bu sözler karşısında çok mutlu olur. İçinden, Seninle Bir Ömür, burada yaşayabilirim der.

Sanchi artık Jagdish’e olan duygularını itiraf etme zamanının geldiğini düşünerek sana bir şey söyleyeceğim der. Tam Jagdish’e açılacakken odaya Nandu girer ve bu itiraf, yarım kalır.

Sumitra ile Bairon yatakta konuşmaktadır. Sumitra, Sanchi’nin çok sevecen bir kız olduğunu söyler. Ayrıca Sanchi’nin kendisine anne diye hitap etmesinden ve kendini evin bir ferdi gibi görmesinden memnun olduğunu belirtir. Sumitra onu gelin olarak görmeye başlamıştır.

Sanchi odasına girer ve geceliğine parfüm sıkar. Anandi bu duruma şaşırır ve ona nereye gittiğini sorar. Sanchi, Jagdis’in odasına gittiğini söyler. Anandi saatin çok geç olduğunu söyleyerek, bunun uygun bir davranış olmayacağını belirtir. Sanchi oralı olmaz ve odaya doğru yola çıkar.

Jagdish, Mannu ile birlikte odada oyun oynamaktadır. Gagna içeri girerek tapınakta yaşananlar hakkında kendimi suçlu hissediyorum der. Sen O tapınağa benim için gitmiştin der. Jagdish senin bir suçun yok o adamlar zaten bana saldırmak istiyordu der. Eğer onlar saldırdığında yanımda olmasaydın şimdiye kadar ölmüştüm der.

Jagdish, Gagna’ya ağlamamasını söyler ve onun gözyaşlarını silerek bu gözyaşları benim için çok değerli der. Gagna, Jagdish’in ağzını eliyle kapatır. Sanchi bütün bu yaşananları görür ve Gagna’nın Jagdish’in aklını çeldiğini ve biran önce bu evden gitmesi gerektiğini düşünür.

Sanchi, Jagdish için yemek hazırlamaya karar verir. Kimse bana neden yemek yapmayı öğretmedi diye kendi kendine söylenir. Sıumitra, Anandi’den Sanchi’ye bir yemek pişirmeyi öğretmesini rica eder.

Sanchi patates yemeği hazırlamaya karar verir fakat yemek yapmaya başladığında telefonu çalar ve arkadaşları, seni çok özledik ne zaman yanımıza geleceksin diye sorar. Sanchi telefonda konuşurken, yemeği unutur ve yemek, yanar. Anandi mutfağa girer ve yemeğin yandığını görünce, Sanchi’nin rezil olmaması için yemeği, kendisi yapar.

Herkes öğle yemeği için masaya toplanır. Sumitra bugünkü yemeği Sanchi’nin yaptığını söyler. Sanchi yemek gelince çok şaşırır ve yemeği kimin yaptığını merak eder. Herkes yemeyi çok beğenir. Sanchi çok mutlu olur. Fakat Jagdish yemeğin tadına baktığında bu yemeğin Anandi’nin yemeği olduğunu anlar. Anandi yemekte Sanchi’ye yardım etmiştim diyerek durumu geçiştirir.

Bairon yemek sırasında komiser ile konuştuğunu söyler. Sunny ve arkadaşlarının Jagdish’e yapılan saldırıyla ilgili suçsuz bulunduklarını söyler. Bütün aile o zaman bu saldırıyı kim yaptı diye düşünür.

Anandi, Shiv’i arayarak, Jagdish’in iyileştiğini ve yakında, yanlarında geleceklerini söyler.Shiv çok sevinir. Fakat Anandi, Sanchi’nin gelmeye pek niyeti olmadığını söyler. Shiv sinirlenir. Anandi sen meraklanma ben onu ikna ederim der.

Jagdish’in evde canı sıkılır. Sanchi ona telefonundan komik hikayeler okur. Jagdish çok mutlu olur. Gagna uzaktan bu durumu izler ve ikisi önemli ailelerden geliyor eğitimleri çok iyi ben onlarla eşit seviyede değilim diye düşünür. Gagna Daha sonra neden bu kadar kıskanç hissettiğini düşünerek şaşırır. Jagdish ile yakınlaştığı anları hatırlar ve hayır ona aşık olmamalıyım der.

Gagna dua etmek için tapınağa gider. Tapınakta Ratan’nın Jagdish’e yönelik tehditlerini hatırlar. Bunu aileyle paylaşmaya karar verir. Gagna aileye Ratan’ın ne kadar kalleş birisi olduğunu ve her zaman adamlarını kullanarak birilerini arkadan vurduğunu söyler. Sanchi bu sözlerden sonra Gagna’yı suçlar ve kendi suçunu örtmeye çalışıyorsun der. Gagna ağlamaya başlar.

Jagdis, Gagna’ya destek olur ve bu olay aklına geldiği için teşekkür eder. Ratan’ı polise şikayet etmeleri gerektiğini belirtir. Basant ile Bairon şikayet için polise giderken Sanchi, Sumitra’ya gider ve Gagna ile ilgili sıkıntılarını ona anlatır. Gagna ile oğlunun evden uzaklaştırılması gerektiğini söyler.

Anandi ise Jagdish’in yanına giderek Sanchi hakkında Jagdish’i uyarır. Anandi açık açık Sanchi sana her geçen gün daha da bağlanıyor o henüz küçük bir çocuk der. Jagdish de bu durumun farkında olduğunu belirtir…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.