İkimizin Yerine 327. Bölüm Özeti 31 Temmuz Çarşamba Fragmanı

Burak 23 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Shiv, Sanchi’nin neden gelmek istemediğini, anlayamaz. Sanchi, Shiv’e Jagdish benim hayatımı kurtarmak için kendi canını ortaya koydu şimdi onun da yardıma ihtiyacı var lütfen beni bırak, burada kalayım der. Shiv daha sonra Anandi’ye o zaman sn de burada kal der. Anandi gönülsüz de olsa kabul eder.

İkimizin Yerine 31 Temmuz Çarşamba Özeti

Gece olduğunda Anandi Sanchi’ye bir isteğin var mı demek için yanına gider.  Sanchi burada kalmak istemiyorum, Jagdish’in yanında olmak istiyorum der. Sanchi’nin Jagdish’e olan bu ilgisi Anandi’nin dikkatinden kaçmaz.

Bu sırada Gagna, odaya gelir ve Sanchi’ye bir bardak su verir. Sanchi suyu Gagna’nın suratına fırlatır. Anandi ve Gagna şok olur. Sanchi odaya bu şekilde girilmez, kaç aydır bu evde çalışıyorsun, kapıyı vurmadan içeri girilmeyeceğini öğrenmedin mi der. Gagna ağlayarak odadan çıkar Anandi’de  onun peşinden gider ve onu teselli etmeye çalışır.

Ertesi gün Sanchi, Kaliyani’den hastaneye gitmek için bir araba rica eder. Kaliyani, Gagna’yı da beklemesini söyler. Sanchi o bu evin hizmetçisi, bu eve hizmet etsin. Jagdiş’e ben hizmet ederim der. Fakat Kaliyani onu dinlemez ve Gagna’yı da gönderir.

Sanchi, Gagna’nın Jagdis’in özel hemşiresi olmasından rahatsızlık duyar. Gagna’da Sanchi’nin beklemesinden rahatsız olur. Sanchi, Jagdish’in elini tutar ve odada bekler. Gagna, Sanchi’ye bir şey diyemese de bu durumdan rahatsız olur. Bu esnada Jagdish’in serumu tıkanır. Gagna düzeltmek ister fakat Sanchi izin vermez ve doktoru çağıracağım der. Gagna serumu düzeltir.

Lal Sing gelir ve Gagna’nın serumu düzelttiğini görür. Onu tebrik ederek, kısa zamanda çok yol katettin ve profesyonel bir hemşire olacaksın der. Bu esnada, sargı bezinin değişmesi gerekmektedir. Gagna hemşireye yardım ederek, Jagdish’in sargı bezini değiştirir. Jagdish, Gagna’ya gülümser. Bunu gören Sanchi çok kıskanır.

Sanchi, Gagna bu kıyafetlerle hemşire olamaz der. Kıyafetlerin kirli ve mikroplu olduğunu söyler. Gagna Ben başka kıyafet giyemem der. Sanchi, Jagdish’in geleneksel kıyafetleri daha çok seviyorum sözünü hatırlar. Jagdish’in kıyafetler nedeniyle ona ilgi duyduğunu düşünür.

Iratati tatiline devam etmektedir. Shiv iftira, olayın ardından annesini, dinlenmeye göndermiştir. Shiv ve diğer aile üyeleri Iravati’ye Sanchi’nin başına gelen taciz girişimine anlatmamıştır. Aile bir araya gelerek, söylemeleri gerektiği kararına varırlar. Fakat Alok söylemeye cesaret edemez. Bu sırada Iravati içeri girer.

Iravati daha iyi hissettiğini biraz toparlandığını ve onları bırakıp gittiği için üzgün olduğunu belirtir. Iravati’nin aniden gelmesi herkesi şoke etmiştir. Iravati, Sanchi ve Anandi’nin nerede olduğunu sorar. Alok, Jagdish’in başına gelenleri anlatır. Sanchi ve Anandi’nin onun yanında olduğunu söyler.

Bu esnada kapı çalar, gelenler Sunny denen saldırgan çocuğun anne ve babasıdır. Aile içeri girer ve özür dileyerek, davayı geri çekmelerini rica eder. Iravati ne davası olduğunu sorduğunda aile sizin kızınıza bizim oğlumuz, tecavüz etmeye kalkıştı der.

Iravati , Sanchi başına gelenleri, böylece duymuş olur ve adeta şok geçirir. Bu sırada Shiv  eve gelir ve oğlunuzun Sanchi’yi kurtaran, Jagdiş’e saldırı düzenlettiğinden şüpheleniyoruz. Aile oğlumuz kesinlikle böyle bir şey yapmaz der. Shiv buna yargının karar vereceğini söyler.

Iravati olayı anlatmadıkları için diğerlerine kızar. Shiv’e döner ve eğer o adamlar en ağır cezayı almazsa, artık benim oğlum değilsin der. Shiv merak etme der. Daha sonra Anandi’yi arayarak onu da azarlar. Sanchi’yi telefona ister ve hemen eve gelmesini söyler. Sanchi gelemem der.

Anandi, Lal Sing’e giderek, son durum hakkında bilgi alır. Lal herşeyin iyiye gittiğini söyler. Anandi, Jagdish’in ne zaman taburcu olabileceğini sorar. Lal Sing yakın zamanda çıkabilir ama ilaçlarını düzenli olarak alması gerekiyor der. Daha sonra Gagna’nın Jagdish yaşamazsa ben de ölürüm dediğini anlatır. Anandi, Jagdish’i seven iki kadın olduğunu öğrenmiş olur. Acaba bu işin sonu nereye varacak diye düşünür.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 327. Bölüm Özeti 31 Temmuz Çarşamba Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Humay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.