İkimizin Yerine 326. Bölüm Özeti 30 Temmuz Salı Fragmanı

Burak 22 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Sanchi’nin arkadaşları eve gelerek Dadu’dan  Sanchi’yi gezmeğe götürmek için izin isterler. Dadu nasıl bir gezi olacağını sorar.  Kızlar iki günlük bir doğa gezisi olacağını söylerler. Gezinin Sanchi’ye çok iyi geleceğini söylerler. Sanchi ise kendini kötü hissettiğini ve bir yere gitmek istemediğini söyler.

İkimizin Yerine 30 Temmuz Salı Özeti

Dadu kızlara Sanchi gitmek istemiyor geziyi bir süre erteleyebilir misiniz diye sorar. Shiv de Sanchi’nin böyle bir geziye katılması için henüz erken olduğunu söyler. Sanchi etmek istemiyorsa ona baskı yapamayız fakat istediği zaman dışarıya çıkıp gezebilir der.  Anandi ise Sanchi evden çıkarsa, kendini daha iyi hissedecektir der. Gitmesi için onu ikna etmeleri gerektiğini söyler.

Sanchi ise Jagdish kendisini aramadığı için mutsuz hissetmektedir. Jagdish’in kendisini umursamadığını düşünmektedir. Daha sonra odasına çıkarak, kimse beni anlamıyor ne düşündüğümü bilmiyor diye söylenir.

Gagna’da evde Jagdish’i düşünmektedir. Bir kez daha yaşananları düşünür. Jagdish Yara aldığında bile kendinden önce benim canımı düşündü diye hatırlar. Gagna kendini tutamaz ve ağlamaya başlar.

Gagna ertesi gün Sumitra’dan refakatçılık görevini devralır. Sumitra ve Basant Jagdish için karakola şikayete giderler. Gagna başında beklerken bir anda Jagdish’in durumu kötüleşir. Makineler ötmeye başlar. Gagna hemen Lal Sing’e haber verir. Lal Sing, Jagdish’e oksijen maskesi takar. Gagna, Lal Sİng’e Jagdish’i kurtarması için yalvarır eğer ona birşey olursa yaşayamam der. Lal Sing bu sözlere çok şaşırır.

Bu sırada Jagdish’in cep telefonu çalar arayan Sanchi’dir. Gagna telefonu açtığında Sanchi, Jagdish’i şikyet etmeye başlar. Gagna, Jagdish’in hastanede olduğunu ve durumunun çok iyi olmadığını söyler. Sanchi şok olur.

Sanchi hemen arabayı durdurarak, kızlara benim acilen Jetsar’a gitmem gerekiyor der. Kızlar neler olduğunu sorar. Sanchi olanları anlatır. Kızlar şuanda onu sana ihtiyacı yok, ailesi yanında neden onun üzerine bu kadar düşüyorsun diye sorarlar. Gezimizi tamamlayalım daha sonra hep birlikte gideceğiz derler. Sanchi ise ben Jagdish’i seviyorum diye bağırır.

Kızlar sen ve Jagdish ayrı dünyaların insanısınız anlaşamazsınız derler. Sanchi ise onun  köyde yaşaması farklı bir hayatının olması benim umurumda değil der. Karakolda polisler, bu saldırıyı yapanların kim olduğunu araştırmaktadır. Kaliyani bizim bir düşmanımız yok fakat Gagna’nın eski kocası biz Gagna’yı koruyoruz diye intikam almaya çalışmış olabilir der. Fakat bu sıradan bir kavga değil, onu öldürmeye çalıştılar der.

Polisler Gagna’yı sorgulamak için hastaneye gitmeye karar verirler. Gagna, Anandi’yi arar ve Jagdish’in bu zor zamanında yanında olmasını ister. Anandi telefonda duydukları karşısında şok olur. Anandi hemen Sing ailesini arar. Ailedekiler bunu sana kim söyledi diye sorarlar. Anandi, Gagna’nın aradığını söyler. Kaliyani neden haber verdin diye Gagna’ya kızar. Gagna böyle bir haber aldığınızdan haberim yoktu der.

Kaliyani, Sanchi’ye Anandi ve Shiv nerede diye sorar. Sanchi cevap vermez ve Jagdish’in nerede olduğunu sorar. Odasına girdiğinde Jagdish’in halini görünce şok olur. Sanchi, Sunny ve adamlarının Jagdish’i dövdürdüğünü düşünür. Basant bizim bu olaydan haberimiz yok polise anlatmalıyız der.

Anandi ve Shiv de hastaneye gelirler. Kaliyani, Anandi’ye Sanchi’nin başına gelenleri neden bize anlatmadınız bilseydik biz de önlem alırdık der. Sanchi, Kaliyani’nin omuzuna yatar ve Urmi Devi olayı hakkında özür diler.

 

Shiv, Udaipur polisini arayarak Jagdish’in başına gelenler hakkında bilgi verir. Jagdish iyileşene kadar Sunny ve arkadaşlarını serbest bırakmayın der. Bu sırada hemşire Jagdish’in odasından çıkar ve durumunun iyiye gittiğini söyler.

Jagdish gözlerini açar ve hemen Gagna’yı sorar. Herkes ağlamaktadır. Sanchi dışında herkes mutludur. Kaliyani, Gagna’nın dua etmek üzere tapınağa gittiğini söyler.  Jagdish Shiv’e Sunny ve arkadaşları mutlaka gerek cezayı alsınlar der. Shiv merak etme alacaklar der.

Shiv, Sanchi’ye hadi artık gitmeliyiz der. Sanchi arkasına baktığında Gagna’nın Jagdish’in yanına oturduğunu görür. Shiv onu zorlayarak dışarı çıkarır. Fakat Sanchi arabaya birnmek istemez ve Jagdish iyileşene kadar kalmak istediğini söyler. Anandi ve Shiv, Sanchi’nin bu sözlerine çok şaşırırlar…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 326. Bölüm Özeti 30 Temmuz Salı Fragmanı” üzerine 3 yorum

  1. Aynur dedi ki:

    Hehe tamam Gizoş 😀 ama bende sizinle konusmak isterim 🙁 sizin o konustugunuz sitede 🙁 benim kotu bir niyetim yok ki 🙁

  2. Gizem dedi ki:

    Kız sen burdamıydın 😀 bende seni arıyordum 😀 bende memnun oldum aynur 🙂 gizoş de gizo de ne dersen de kız ne olacak 😀

  3. Aynur dedi ki:

    Ilk ben 😀 hediyem ne acaba 🙂 Gizem kiz 😀 memnun oldum ben Aynur 14 yasindayim okuyorum 😛 valla su an sana Gizos diyesim geldi 😛 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.