İkimizin Yerine 325. Bölüm Özeti 29 Temmuz Pazartesi Fragmanı

Burak 21 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Sanchi okulun labratuarında Jagdish’i beklerken Sunny ve diğer gençler odaya girer. Sunny, Sunchi’nin elbisesini çıkartmaya çalışır. Sanchi bağırarak yardım istemeye çalışır fakat Sunny onun ağzını kapatır.

İkimizin Yerine 29 Temmuz Pazartesi Özeti

Jagdish, Sanchi dönmeyince onu aramaya başlar. Fakat tüm okul aramalarına rağmen onu bulamazlar. Son anda Sanchi’nin çığlığını duyar. Odadan içeri giren Jagdish oğlanları döverek Sanchi’yi kurtarır. Sanchi, Jagdish’e sarılır. Jagdish ceketini çıkararak Sanchi’ye verir.

Polisler gelerek gençleri gözaltına alır. Polis şahitlere ihtiyaç olduğunu söyler. Jagdish şahitlik yapar fakat Sanchi’nin arkadaşları korktukları için şahit olmazlar. Hocalardan bile şahitlik yapabileceğini söyler.

Jagdish, Sanchi’yi evine bırakır. Sanchi babasına sarılarak yaşadıklarını anlatır ve Jagdish beni kurtardı der. Shiv, Sanchi’ye ağlama der ve bunu sana yapanlar bedelini çok ağır ödeyecekler der. Alok bu kadar kısa bir elbise giydiği için Sanchi’yi suçlar. Jagdish, Sanchi’yi savunur ve bu olayda, onun hiçbir suçu yok der.

Anandi de Sanchi’ye sarılır ve ona destek olur. Jagdish, Jetsar’a doğru yola çıkar. Yolda Sanchi onu arayarak bir kez daha teşekkür eder. Sanchi ona Jetsar’a ulaşınca beni ara der. Jagdish döndüğünde Shektarların onalara verdiği hediyeleri dağıtır. Kaliyani ise Gagna odasında ağlıyor der. Jagdish hemen yanına gider ve neden ağladığını sorar. Gagna sınavdan düşük not aldığını söyler. Jagdis onu teselli etmeye çalışır.

Sanchi, Jagdish Gagna’nın yanındayken onu arar. Jagdish meşgule alır. Sanchi merak eder. Sanchi birkaç kez daha arar fakat ulaşamaz. Jagdish, Gagna’ya rahatlaması için dua etmesini tavsiye eder. Fakat bunu tapınağa giderek, yapman gerekiyor der. Gagna tapınağın uzakta olduğunu söyler. Jagdish motorlu bisikletle gidebiliriz der.

Anandi ve Sumitra telefonda konuşurlar. Sanchi Anandi’nin Jagdish ile görüştüğünüz zanneder.  Bende aptal gibi senin aramanı bekliyorum aslında umrunda bile değilim der. Daddu, Anandi ve Shiv konuşurken polis arabası gelir ve taciz olayı hakkında Shiv’e rapor verir. Komiser, deliller toplandı ve ifadeler alıntı der. Shiv olay benim kız kardeşim diye özel bir ilgi istemiyorum, standart prosedürü takip edin der. Komiser, yasalar çevresinde davayı yürüteceğiz der.

Jagdish ve Gagna bisikletle tapınağa gelirler. Jagdish’e teşekkür eden Gagna, şimdi daha hissediyorum der. Jagdish dışarıda, dondurma satan bir adam görür ve dondurma almaya giderler.

Daha sonra ikisi de ağacın altında oturarak dondurma yemeye başlarlar. Bu sırada 6 tane adam, ellerinde sopalarla bir cipten inerler. Adamlardan biri gelerek Jagdish’e sataşır. Gagna muhattap olma, gidelim buradan der. Adamların hepsi birden Jagdish’e saldırır. Jagdish bir süre onlarla mücadele etse de biri gelerek arkadan sopayla ona vurur. Gagna adamlara engel olmaya çalışsa da bağırmaktan başka bir şey yapamaz.

Adamlardan biri Jagdish’in kafasına vurarak bayıltır. Jagdish bayıldığı halde adamlar onu öldüresiye dövmeye devam ederler. Gagna üzerine yatarak Jagdish’i canı pahasına korur. Adamlar cipe binerek kaçar. Gagna dondurmacıdan buz alarak Jagdish’in başına koyar. Gagna yoldaki arabalardan yardım ister.

Fakat kimse durmaz. Gagna bir el arabası bulur ve Jagdish’i ona yatırarak hastaneye götürmeye çalışır. Bu sırada Jagdish’in telefonu düşer. Gagna son arayan numarayı geri arar. Numara Lal Sing’in numarasıdır. Lal Sing olanları öğrenince panik yapma oraya ambulans göndereceğim der.

Gagna daha sonra Kaliyani’yi arayarak onları anlatır. Kaliyani şok olur. Jagdish hastaneye kaldırılır ve yoğun bakıma alınır. Bairon bunu kim yaptı diye sorar. Gagna adamları tanımıyorum der. Bir hemşire gelerek Jagdish’in çok kan kaybettiğini söyler. Daha sonra Lal Sing çıkar ve Jagdish hayati tehlikeyi atlattı der. Gagna önceden haber vermeseydi onu kurtaramazdık der. Ayrıca Gagna ilke müdahaleyi yaparak Jagdish’in kanamasını durdurmuş der. Bu sırada Kaliyani, Gagna’nın alnındaki kanı görür ve tanrı onu Jagdish’in gerçek hayat ortağı olarak seçti der…

Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. Özetleri beğeniyorsanız bir reklama tıklayarak sitemize destek olabilirsiniz. Keyifli Okumalar…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 325. Bölüm Özeti 29 Temmuz Pazartesi Fragmanı” üzerine 21 yorum

 1. Gizem dedi ki:

  Kamil sen kimsin 😀

 2. Gizem dedi ki:

  Saol kız sende komik bir kıza benziyorsun 😀 neyimden bahsedeyim sıradan bir kızım işte 😀 adım Gizem 21 yaşındayım çalışıyorum 😀 sende biraz bahset 😀

 3. kamil dedi ki:

  Özetleri daha geniş yazsanız iyi olur

 4. Aynur dedi ki:

  Gunaydin 🙂 hehe ne biliyim biraz guldurmek istedim 😀 ee nasilsin Gizem kiz 🙂 kendinden bahs et 😀

 5. Gizem dedi ki:

  Aaa aynurmuş 😀 😀 kız sen niye benle oyun oynuyorsun yaa 😀 😀 bende gizli hayran mı ne sandım ahah 😀 😀
  Yok sorun değil ben takmam böyle şeyleri 😀 tamam kız olur aleyna senden bahsetti az biraz biliyorum olalım arkadaş 😀

 6. Aynur dedi ki:

  Ah bu sitenin emoji cikma sorunu duzelmedi hala cikmiyor ayooo 😀

 7. Aynur dedi ki:

  ☺️☹️✊✍️

 8. Aynur dedi ki:

  Hayirli aksamlar Gizem seninle soguk konusdugum icin uzgunum.Arkadaslarimi buldum hem mutluydum hem kizgindim ve de seni onlarin yaninda gorunce valla kiskandim 🙁 😐 umarim beni anlarsin 😐 sende hayat dolu cok iyi bir kiza benziyorsun belki tanisir arkadas oluruz ne dersin 😀

 9. Anonim dedi ki:

  Bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz 😐

 10. Anonim dedi ki:

  Hayır seko değilim 😛

 11. Gizem dedi ki:

  Aaa kimsin ya 😀

 12. Gizem dedi ki:

  Seko senmisin yoksa 😀 😀

 13. Anonim dedi ki:

  Yalan söyleme gözlerime baaak 😛 😀

 14. Anonim dedi ki:

  Lan hayat sıkıcı 😀 😛

 15. Gizem dedi ki:

  Aaa benle inatlaşıyor kimsin ya

  1. Anonim dedi ki:

   Gizem kız 😛

 16. Shekera dedi ki:

  dizini coh ama coh beyendim.Teshekkurler.

 17. Gizem dedi ki:

  Bu anonim kim 😀

  1. Anonim dedi ki:

   🙁

  2. Anonim dedi ki:

   🙂

 18. Anonim dedi ki:

  😀 😛 🙁 🙂 😐

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.