İkimizin Yerine 323. Bölüm Özeti 27 Temmuz Cumartesi Fragmanı

Burak 20 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Daddu, Anandi’nin düştüğü bu duruma çok üzülür ve ailesiyle, düşüncelerini paylaşmaya karar verir. Daddu, Iravati ve Sanchi’nin yanına gelerek, Anandi’nin ailesi, ciddi bir hata yapmış olabilir fakat kimse ailesinin hatası nedeniyle yargılanmamalı der.

İkimizin Yerine 27 Temmuz Cumartesi Özeti

Shiv karısına bu zor zamanlarında destek olmaktadır. Daddu, Iravati ve Sanchi’nin inat ettiğini görünce biraz daha sertleşir ve kocası bu konuyu dert etmiyorsa bize çokta fazla laf düşmez der.

Şiv Anandi’nin odasına gider ve karısına keşke bu durumu bana daha önceden söyleseydin birlikte bir çözüm üretirdik der. Fakat şimdi sorun çok büyüdü der. Anandi ağlar. Shiv evlilik yalnızca eşler arasında değil, aileler arasında da büyük birlikteliktir der. Aileler arasındaki ilişki zarar gördü ama merak etme, zamanla düzelecektir der.

Sanchi, Iravati’nin yanına gelerek aslında Jagdish için üzüldüğünü söyler. Jagdish masum olduğu halde çok fazla sıkıntı çekmiş fakat ailesi bile onun yanında değil, bu yalancı kadının arkasında durmuş der. Anandi, Jagdish’in Ailesinin gözünü kör etmiş der.

Kaliyani, Sumtira’ya Anandi’yi aramasını söyler. Uyuyamıyorum, içimde değişik bir sıkıntı var der. Sumitra ise saatin çok erken olduğunu, bu saatte, aramanın doğru olmadığını belirtir. Ertesi gün Sumitra, Anandi’yi arar ve her şey yolunda mı diye sorar. Anandi her şey yolunda der. Shiv’in Anandi’nin arkasında durduğunu söyler. Kaliyani rahatlar.

Kaliyani evde daha fazla kalamaz ve Bairon’u da alarak Udaipu’a doğru yola çıkar. Daddu, Kaliyani’yi kapıda görünce mutlu olur ve onu her zamanki gibi çok iyi karşılar. Iravati ise durumdan çok memnun değildir. Kaliyani onun soğuk davranışlarını hemen hisseder. Sanchi ise aksine oldukça mutlu görünmektedir. Kaliyani’nin önünde eğilir.

Kaliyani bütün suçun kendisinde olduğunu ve özür dilemek için geldiğini söyler. Iravati özür dilemeye gerek olmadığını söyler. Kaliyani, Anandi’nin hiçbir suçu yok der. Bairon’da söze girerek, sende bir annesin annemin yaptığı yanlışın, kızının iyiliği için olduğunu anlayabilirsin der.

Gagna, Jagdish’in yanına gelerek ona destek olmaya çalışır.  Jagdish yaşananlar karşısında çok üzgün olsa da evlilikten kurtulduğu için de memnundur. Gagna yakın zamanda hemşirelik için bir sınava girecektir.  Jagdish ona sınav için bir kitapçık getirir ve kitapçık da ihtiyacı olan tüm bilgilerin bulunduğunu, bu kitaba iyi çalışması durumunda çok faydalı olacağını söyler.

Gagna hemen ders çalışmaya başlar.  Jagdish Gagna’nın defterinde biri şiir görür, şiiri çok beğenir. Gagna tüm hislerini bu şiirde anlatmıştır. Jagdish utanır ve Gagna’ya şiiri sen oku der. Gagna şiiri okuduktan sonra da onu alkışlar. Sonra cebinden çıkardığı kalemi Gagna’ya verir.

Jagdish ve Gagna arabayla sınav yerine doğru yola çıkarlar. Bu sırada yabancı bir araba onlara yaklaşmaktadır. Jagdish aniden gaza basar. Gagna bir anda Jagdish’in kucağına düşer. Bir süre bakışırlar.

Jagdish okulun bahçesinde Gagna’yı bekler. Gagna koşarak ona doğru gelir ve sınavının çok iyi geçtiğini söyler. Sınavdan sonra birlikte dondurma yemeye giderler. Birlikte şehri gezerek hoşça vakit geçirirler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 323. Bölüm Özeti 27 Temmuz Cumartesi Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Fkkkpgh

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.