İkimizin Yerine 322. Bölüm Özeti 26 Temmuz Cuma Fragmanı

Burak 19 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Shiv, Anandi’nin Jetsar’a gitmesi için ailesinden izin ister. Iravati tabi ki istediğiniz zaman istediğiniz yere gidebilirsiniz der. Cotima, Shiv’e sen de gidecekmisin der. Shiv yapacak çok işim var, acil tamamlamam gerekiyor bu nedenle gidemeyeceğim der.  Sanchi, Anandi’ye eşlik edeceğini söyler. Herkes kabul eder.

İkimizin Yerine 26 Temmuz Cuma Özeti

Anandi ve Sanchi konağa giderler, herkes onları görünce çok mutlu olur. Kaliyani, Anandi’ye Jagdish için yeni bir kız beğendik ve bugün evimize gelecekler der. Sanchi hemen Jagdish’in odasına çıkar ve ona sürpriz yapar. Jagdish onun habersiz bir şekilde gelmesine çok şaşırır.  Sanchi ona bana borcunu öde Jetsar’ı gezdir der. Jagdish çok yoğun olduğunu söyler. Sanchi bozulur.

Jagdish konakta Anandi’yi görünce rahatsız olur.  Jagdish için gelecek olan kızın ailesine hazırlıklar devam etmektedir. Kızın annesinin ismi Urmi Devi’dir. Bu kadın Kaliyani’nin Shiv’i kötülediği kadının ta kendisidir. Kadın geldiğinde Kaliyani banka işi için dışarı çıkar. Urmi Devi konakta Jagdish’i görerek onunla sohbet etmeye başlar. Jagdish’e neden köye döndün der. Sumitra o köyüne faydalı olmak için döndü der. Kadın Jagdish’in köyüne bağlılığından etkilenir.

Bu esnada Anandi aşağı iner . Kadın Anandi’yi hemen tanır. Kadın Kaliyani’nin Shiv ile Anandi’nin evlenebilmesi için kendisine yalan söylediğini anlar ve çok öfkelenir. Urmi Devi, Kaliyani’nin oynadığı oyunu ve Shiv’i nasıl kötülediğini anlatır.

Bu sırada Kaliyani gelir ve Urmi Devi’yi görünce şok olur. Sanchi de insanlar kardeşime karşı oyun oynamış der. Anandi durumu açıklamaya çalışsa da dinlemez ve gitmek istiyorum der. Kaliyani çok üzgündür.

Bairon Kaliyani’yi sakinleştirmeye çalışır. Eğer sen bu oyunu oynamasaydın Anandi ve Shiv asla evlenemezler de der. Anandi bu oyun mutlaka gün yüzüne çıkacaktı. Yaptığımızın bedelini ödeyeceğiz der. Kaliyani ben Sanchi ve Shiv’e her şeyi açıklayacağım der. Fakat Anandi bunu ben anlatmalıyım der. Sanchi ve Anandi Udaipur’a doğru yola çıkarlar.

Anandi, Shiv’i arar fakat ulaşamaz. Umarım, kayın validem beni anlar diye düşünür. Eve girdiklerinde Sanchi annesine, ihanete uğradık der. Bütün gerçeklerin ortaya çıktığını söyler. Yaşananları annesine anlatır. Shiv’in adın kötüleyen kişinin Kaliyani olduğunu söyler.

Herkes Anandi’ye bakar. Anandi, Kaliyani’ye karşı ön yargılı olmamanız için bu olayı sizden gizledim der. Bu esnada Urmi Devi içeri girer. Sanchi ona adresi vererek eve davet etmiştir. Sen Kaliyani’nin onurunu korurken, benim kızımın onuru kırıldı der.

Iravati sinirlenir ve oğlumu herkese kötüleyerek onu Anandi ile evlenmeye mecbur bıraktınız  der. Cotima, Daddu ve Alok bu ağır sözlerin söylenmesinden rahatsız olurlar. Bu esnada Shiv içeri girer. Ben her şeyi biliyordum Anandi bana anlatmıştı der. Herkes şok olur. Shiv, Urmi’den özür diler. Kadın ona aşkın senin gözünü kör etmiş der. Bu büyü bozulduğunda bu kızın gerçek yüzünü göreceksin der ve gider.

Shiv ailesine bu olayı unutmalarını söyler. Daddu önemli olan bizim oğlumuz ve onun mutluluğu der. Iravati benim oğlum bir devlet memuru, halk arasında sevilen biri onun hakkında bu tarz iftiralar atılması bizim şerefimizi de etkiler der. Bu olayın kolay affedilecek bir şey olmadığını söyler…

 

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.