İkimizin Yerine 321. Bölüm Özeti 25 Temmuz Perşembe Fragmanı

Burak 19 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Shiv yaralanmıştır fakat doktora gitmek istemez. Anandi onun yaralarına pansuman yapar. Anandi onun için ne kadar endişelendiğini anlatır. Shiv ben de aynı duyguları yaşadım der. Anandi yaşananlar, sensiz yaşayamayacağını bana kanıtladı der.

İkimizin Yerine 25 Temmuz Perşembe Özeti

Shiv sırtının ağrıdığını söyleyerek, Anandi’den masaj yapmasını ister. Anandi Shiv’in numara yaptığını anlar ve senin için doktor çağırayım o sana iğne yapsın der. Masajım ağrılarını geçirmez der. Shiv güler.

O esnada Daddu, Shiv’i arar. Neden telefonunuzu açmıyorsunuz diye kızar. Telefonu kapattıktan sonra Anandi, Kaliyani’yi arar. Telefonu Sumitra açar ve Anandi ile konuşur. Sumitra kötü bir rüya gördüğünü anlatır. Anandi ona her şey yolunda der.

Anandi ve Shiv’in tatili sona erer. Abdullah onları uğurlar ve her zaman böyle mutlu olun der. Anandi ve Shiv mutlu bir şekilde, Kaşmir’den ayrılır.  Kaliyani keyifli bir şekilde Mannu ile oynarken Ratan içeri girer. Herkes şok olur.  Kaliyani hangi cesaretle buraya gelebilirsin der. Ratan özür dilemek ve bir kez de olsun oğlunu görebilmek için geldiğini söyler. Gagna doğruyu söyle buraya neden geldin der.

Ratan seninle tapınakta Tanrı’nın önünde konuşmak istiyorum der. Gagna ona inanmaz. Ratan Bana şans ver her şeyi düzelteceğime söz veriyorum der.  Ratan oğlunu görmek istediğini söyler. Gagna o zaman karının yanına git der.

Ratan ben Mannu’nun babasıyım onu üzerinde haklarım var der.  Bu esnada Jagdish içeri girer. Gagna onu görünce rahatlar. Ratan demek bu yüzden benimle gelmek istemiyorsun  çünkü Jagdish’i buldun. Seni kaçmak için kışkırtan da oydu der. Jagdish sinirlenir ve ona susmasını söyler. Polis çağırmadan önce evimizden çık git der.  Ratan şimdilik gidiyorum ama tekrar görüşeceğiz der.

Gagna ağlamaktadır. Jagdish onu teselli eder. Kaliyani halen Jagdish’e kız aramaktadır. Aracı kadını geçen defa yaşananlardan ötürü azarlar. Kadın bu tekrar olmayacak der. Kaliyani fotoğraftan yeni bir kız seçer ve Sumitra’ya gösterir. Sumitra da kızı beğenir.

Anandi ve Shiv eve girerler ve evin yaşlılarından dua alırlar. Dadu neden erken geldiklerini sorar. Shiv ben biraz daha kalmak istediğim fakat Anandi sizleri özledi der. Sanchi Dedi neler yaptıklarını sorar. Anandi gezip gördüğü yerleri anlatır ve sonraki sefere hep birlikte gidelim der.

Anandi aldığı hediyeleri dağıtır. Daddu, Shiv’in yüzündeki yaraları görür ve neler olduğunu sorar. Shiv önemli değil, aasıl sen nasılsın der. Sanchi yaşananları anlatır ve Jagdish olmasa Daddu’yu kaybedebilirdik der. Daddu abartılacak bir şey olmadığını söyler. Siz beni bırakın ne zaman dede olacağım onu söyleyin der. Shiv ve Anandi utanır.

Jagdish hastanedeki diğer doktorlarla toplantı yapar.  Udaipur’da gördüğü, tıbbi cihazları anlatır. Bu cihazları alırsak hastalarımızın testler için şehre gitmelerine gerek kalmayacak der. Makineleri tanıtmak için gelen doktoru diğer doktorlar ile tanıştırır.

Sanchi, Jagdish’e telefon eder. Jetsar’a vardığında neden bana haber vermedin der. Jagdish çok yoğun olduğu için arayamadığını söyler. Sanchi misafirliğe gelme sırası bende der. Kaliyani aracı kadın Nirmala’nın bulduğu yeni kızın fotoğrafını Bairon ve Basant’a gösterir. Bairon Jagdish gördü mü diye sorar. Kaliyani hayır der. Gagna’ya sorar. Gagna kızı görmeden bir yorum yapamam der.

Anandi ile Kaliyani telefonda konuşur. Kaliyani gönderdiği hediyeleri sevdin mi diye sorar. Sanchi’ye de Jagdish’e iyi baktığı için teşekkür etmesini söyler. Kaliyani, Anandi’ye sana sürprizim var Jetsar’a geldiğinde söyleyeceğim der. Anandi heyecanlanır. Shiv’e sorup en kıza zamanda geleceğini söyler.

Jagdish, Mannu ile oynar. Gagna onun uyuması gerektiğini söyler. Jagdish hastane stresini Mannu ile atıyorum der. Gagna kısa süre ayrılacaksın onsuz yaşamaya alışmalısın der. Bu esnada Kaliyani gelir ve kızın ailesinin ertesi gün konağa ziyarete geleceğini söyler. Gagna, Mannu’yu alır ve odadan çıkar. Jagdish heyecanlanır.

Jagdish Kaliyani’ye bu konuda konuşmak istemiyorum der. Kaliyani ısrar edince Jagdish evlenmek istemiyorum der. Kaliyani şaşırır. Anandi’ye söz verdin der. Jagdish evet söz verdim ama şu anda buna hazır değilim der…

 

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.