İkimizin Yerine 320. Bölüm Özeti 24 Temmuz Çarşamba Fragmanı

İkimizin Yerine 320. Bölüm Özeti 24 Temmuz Çarşamba Fragmanı

Burak 18 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

 

Sanchi ve Jagdish ayrılırlar. Jagdish, Sanchi’den Dadu’ya dikkat etmesini ister. İlaçları ona zamanında vermesini söyler. Jagdish bir doktor olarak Dadu için yapılması gerekenleri söylerken Sanchi onu susturur ve seni çok özleyeceğim der. Jagdish çok şaşırır. Jagdish arabasına binerek Jetsar’a doğru yola çıkar. Sürerken arabanın aynasından Sanchi’ye bakar.

Bairon ve Basant önemli belgeleri banka kasasında gizleme konusunda fikir birliğine varırlar. Bu sırada Jagdish eve gelir. Fuarda hastanemize faydalı oalcak çok sayıda makine gördüm der. Daha sonra aileye getirdiği hediyeleri verir. Gagna’ya Mannu için özel bir hediye aldım uyanınca kendim vereceğim der.  

Herkes Udaipur’da başka neler yaptığını sorar. Jagdish, Sanchi’nin ona iyi baktığını ve Udaipur’u gezdirdiğini anlatır. Önceleri Sanchi’ni kaba bir kız olduğunu düşündüğünü söyler fakat daha sonra ona olan fikirlerim değişti der.

Daha sonra Gagna’nın kolundaki yarayı fark eder. Neler olduğunu sorar. Kaliyani eve gelen soyguncuları ve Gagna’nın yaptığı kahramanlığı anlatır. Jagdish, Sanchi’nin verdiği oyuncak ayıyı Gagna’ya verir. Bunu Sanchi, Mannu için yolladı der.  

Anandi sabah keyifli bir şekilde uyanır. Shiv de uyanır ve mutlu geçen gece için teşekkür ederler. Bu sırada Abullah hazır mısınız diye kapıyı çalar. Birlikte uçan balon turuna giderler. Daha sonra kar savaşı yaparlar ve sonra da teleferiğe binerler. Bu sırada Anandi’nin bacağı ağrır. Shiv ağrı kesici almak için gider fakat geri gelmez.

Anandi endişelenir ve Shiv’in telefonunu arar. Shiv cevap vermez. Abdullah ben bakayım diyerek Shiv’i aramaya gider. Fakat bulamaz. Polise haber vermeye karar verirler. Karakola gitiklerinde Abdullah kayıp olan kişi Udaipur kaymakamı der. Polis 24 saat içinde bulamassak ulusal basına haber vermek zorundayız der.

Bu sırada Kaliyani de Anandi’yi merak eder. Bairon dan aramasını ister. Anandi aramayı görür fakat cevap vermez. Komiser, Anandi’ye otele dönmesini söyler. Polisler gece yarısına kadar Shiv’i bulamaz ve aramalara sabah devam edileceğini söyler…  

Sabah olduğunda Abdullah ve Anandi de aramalara katılır. Cep telefonunda insanlar Shiv’in resmini göstererek, bu adamı gördünüz mü diye sorarlar. Anandi en sonunda bir kadından Shiv’in  kaçırıldığını öğrenir. Kadın seni onun kaçırıldığı yere götürebilirim der.  Kadın senin kocanı Vikram denen bir adam ile karıştırdılar Ve onu evlendirecekler der. Anandi bu karışıklığı hemen düzeltmeliyiz der.  

Kadın çok geç olmadan oraya girmeliyiz, fakat bunun için kılık değiştirmeliyiz der. Anandi içeri girdiğinde Shiv’in baygın olduğunu görür. Bir adam tarafından kafasına silah dayanmıştır. Anandi hemen Shiv diye bağırır. Ortam iyice gerilir.   Anandi adamlara Shiv’in onların aradığı adam olmadığını söyler. Gelinin babası buna inanmaz ve bu adam kızımı hamile bırakıp kaçmaya çalıştı der. Anandi bu adam sizin sandığınız kişi değil o bir kaymakam der. Kaynana Vikram’ın fotoğrafını gösterir. Gerçekten de Shiv’e benzemektedir.   Shiv kend,ne gelir. Anandi ondan kmliğini göstermesini ister. Fakat aile inanmaz ve sahte olabilir der. Anandi bu adam benimle evli ve kızınızla evlenmesi mümkün değil der. İnsanlar ikna olur ve düğün iptal edilir. Shiv, Vikram’ın yakalanması konusunda yardımcı olacağına söz verir. Shiv sağ sağlim kurtulur.

Jetsar’da anneler günü kutlanmaktadır. Basant, Bairon ve Jagdish evdekilere anneler günü sürprizi hazırlar.  Kaliyani’nin de anneler günün kutlayarak dua isterler. Jagdish annesi Sumitra’nın önünde diz çöker ve bu zamana kadar sana çok zarar verdim beni affet der. Sumitra ağlayarak sen hayırlı bir evlatsın der. Jagdish tüm kadınlara hediye verir.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.