İkimizin Yerine 318. Bölüm Özeti 22 Temmuz Pazartesi Fragmanı

Burak 15 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Gagna, Ratan’ın ailesini sizi asla affetmeyeceğim der. Ratan’ın babası Kaliyani’nin evinde Gagna’yı azarlayarak tehdit etmeye başlar. Kaliyani adama burası benim evim haddini bil der. Bu esnada Bairon içeri girer ve ben canım pahasına Gagna’nın arkasındayım der. 

İkimizin Yerine 22 Temmuz Pazartesi Özeti

Gagna, Ratan hapisten çıktıktan sonra Mannu’yu almak isteyecek bu nedenle asla şikayetimi geri almam der. Ratan’ın ailesi ise Mannu üzerinde bizimde hakkımız var der adalet önünde bu hakkı kullanacağız der. Gagna mahkemenin kararından endişe etmeye başlar. 

Jagdish, Udaipur’a doğru yola çıkmıştır. Anandi ve Shiv de baş başa tatil yapmak için Kaşmir’e doğru yola çıkarlar. Anandi, Delhi’nin kalabalık caddeleri karşısında heyecanını gizleyemez. Bir restoranda yemek yerler. Anandi yemeği çok beğenir. 

Basanr ve Gehna tedavi sonucunu öğrenmek için hastaneye giderler. İkisi de çok heyecanlıdır. Kaliyani evde Mannu ile keyifli zaman geçirmektedir. Gehna ve Basant doktordan asık yüzlerle dönerler. Herkes kötü bir şey olduğunu zanneder fakat Gehna, Kaliyani’ye yeniden babaanne oluyorsun der. Kaliyani çok mutlu olur. 

Kaliyani. Makhan’a para vererek bunu fakirlere dağıt der. Kaliyani ayrıca şimdilik kimseye bundan bahsetmeyin der. Kaliyani ayrıca Jagdish’e de dua eder çünkü Jagdish buna herkesi inandırmıştır. 

Gehna evde temizlik yaparken, Sumitra onu durdurarak artık sen hamilesin ve temizlik işlerine asla yapmaman gerekir der. Gehna ise Nandu’ya bir kardeşi olacağını ne zaman söylesem diye düşünür. Sumitra bunu ne kadar çabuk söylersen o kadar iyi der. 

Sanchi arkadaşlarıyla beraber bir kafede oturmaktadır. Yan masadaki 4 genç ise onların konuşmalarını dinler. Sanchi ben gerçek, erkeklerden hoşlanıyorum erkek dediğin olgun, mantıklı ve zeki olmalıdır der. Bu sözlerin ardından yan masadaki bir çocuk kalkar ve işte aradığın erkek burada diyerek, Sanchi’nin elinden biletini alır. Daha sonra oğlan Sanchi’nin bileğini tutarak sıkar. Bu sırada kafeye Jagdish girer ve adamın bileğini bükerek onu cezalandırır. Sanchi bu davranıştan çok etkilenir. Onu Shektar evine gelmesi için ikna eder. 

Sanchi arabayla geri geri gelirken, Sunny ve arkadaşlarının motosikletine çarpar. Kim koymuş bu motoru diye kızarak arkasına bakmadan yola devam eder. Sunny ve arkadaşları, bu duruma çok bozulur ve ona bir ders vermek gerektiğini söyler. Jagdish yolda Basant’ın çocuğu olacağı haberini alır. Basant ve Gehna’yı tebrik eder. 

Kafedeki oğlanlar Sanchi ve Jagdish’i takip etmektedir. Sunny ve arkadaşları da Sanchi’ye gelip çok acemi bir şoför olduğunu söylerler. Motorla Sanchi’yi sıkıştırıncaa Jagdish kenara çekmesini söyler. 

Jagdish,Sunny’e kızar ve kes sesini der. Sunny, Jagdish’e yumruk atarken Jagdish onun yumruğunu havada yakalar. Bu sırada polisler gelir ve neler olduğunu sorar. Jagdish arkadaşlar yol tarifi istediler bizde gidiyorduk der. Jagdish direksiyona geçer ve yola devam ederler. Jagdish eve geldiğinde herkes çok mutlu olur. 

Iravati , Anandi’ye hediye vermek istiyorsan geç kaldın onlar Shiv ile balayına gittiler der. Jagdish sorun değil zaten iki gün sergi için burada kalacağım der. Sanchi onun otelde kalacağını söyler. Jagdish serginin otelde olduğunu bunun kendisi için daha kolay olacağını söyler. 

Jagdish bir konferans için ayrılır. Yolda Kaliyani’yi arar. Kaliyani ona Ratan’ın anne ve babasının geldiğini anlatır. Gagna’yı tehdit ettiklerini söyler. Jagdish onu kesinlikle yalnız bırakmayın ve o da asla Ratan’ı affetmesin der. 

Ratan’ın ailesi Ratan’ı ziyerek eder. Ratan kefalet belgelerini hazırlattım yakında buradan çıkıyorum der. Babası madem çıkacaktın neden bizi Gagna’ya yalvarttın der. Rattan ona son bir şans vermek istedim der. Hem Jagdish hem de Anandi yakında belasını bulacak der…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir