İkimizin Yerine 317. Bölüm Özeti 21 Temmuz Pazar Fragmanı

Burak 13 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Gagna hastanede hemşireleri izlemeye başlar. Jagdish hastalarıyla çok yakından ilgilenerek onlarla arkadaşı gibi davranmaktadır. Gagna bu durumu çok beğenir. Bu sırada bir çocuk iğne yaptırmaktan korkmaktadır. Jagdish ikna etmeye çalışsa da o da başarılı olamaz. Gagna gelir ve bu korkak fareyi bırakın buna iğne yapmayı başaramazsınız der.

İkimizin Yerine 21 Temmuz Pazar Özeti

Çocuk ben fare değilim der. Gagna ona sen korkak bir faresin iğneden korkuyorsun der. Çocuk, korkmadığını söyleyerek iğne yaptırmayı kabul eder. Herkes çok mutlu olur. Jagdish, Gagna’nın çocukları ne kadar iyi tanıdığını düşünür. 

 Bu sırada bir ambulans hastaneye gelir. Hemşire, yaralının durumunun oldukça ağır olduğunu söyler. Jagdish müdahale etmek için hemen odaya koşar. Bir adam kanlar içinde kalmıştır. Durumu oldukça ağırdır.  Gagna kanları görünce korkar ve hemşirelik işi acaba bana uygun değilmi diye düşünür. Jagdish de Gagna’nın korktuğunun farkındadır. 

Jagdish yeni çıkan tıbbi cihazlar kongresi hakkında bir mektup alır. Kongrenin Udaipru’da olduğunu gören Jagdish kendini tuhaf hisseder. Jagdish, Udaipur’a gitmesi gerektiğini söyler ve Bairn’a benimle gelir misin diye sorar. Bairon işlerinin çok yoğun olduğunu söyler. Kaliyani oraya kadar gitmişken Anandi’ye de uğrayın ve hazırladıklarımı ona verin der. Jagdish ben orada çok yoğun olacağım Bairon gitsin der. 

Basant ve Gehna tüp bebek için hastaneye giderler. Lal Sing onlarla ilgilenecektir. Evdeki kadınlar Anandi’ye çok sayıda hediye hazırlar fakat Bairon işinin uzadığını ve gelemeyeceğini söyler. Hediyeleri götürme işi Jagdish’in dir. 

Gagna, Mannu ile evde oynarken Ratan’ın ailesi gelir. Gagna onları görünce şok olur. Ratan’ın anne ve babası kefaletle serbest kaldık der. Fakat Ratan halen hapistedir. Ratan’ın hapisten çıkması için yardıma ihtiyaçları olduğunu söyler. Gagna yardım etmeyeceğini söyler. Ratan’ın babası zorla Mannu’yu Gagna’nın elinden alır. Bu esnada Sumitra ve Kaliyani içeri girer. Ratan’ın babası oğlunun çok değiştiğini anlatmaya çalışır. 

Ratan’ın anne babası, oğullarını affetmeleri için Gagna’ya yalvarırlar. Sumitra bu yalvarmalardan etkilenerek Gagna’dan, Ratan’ı affetmesini ister ve hayatta herkes hata yapabilir der. Gagna onlar rol yapıyorlar, Ratan asla değişmeyecek der. Kaliyani de Gagna’ya hak verir. 

Anandi kahvaltı hazırlamıştır. Herkes, kahvaltıyı çok lezzetli bulur. Shiv uyanır ve saate bakar, saatin 10 olduğunu görünce şok olur. Telefona bakar ve onunda sessize alındığını görür. Hemen aşağı iner ve alarmı kim kapattı diye sorar. Anandi ben kapattım uyuyup dinlenmen için der. Shiv sinirlenir ve Anandi insanlar neden alarm kurar biliyor musun der. 

Çok önemli bir toplantım vardı diyerek Anandi’yi azarlar ve hemen evden çıkar. Anandi kendini kötü hisseder ve ağlamaya başlar. Iravati onu sakinleştirmeye çalışır. Anandi, Shiv kızdığı için değil onu zor duruma soktuğum için üzüntüden ağlıyorum der. Iravati ona hadi kahvaltına devam et der. 

Shiv hastanededir ve bütün doktorlar onu  sahra hastanesi kararıyla çok sayıda hastanın hayatını kurtardığı için tebrik ederler. Shiv sabah Anandi’ye bağırdığı için kendini kötü hissetmektedir. Anandi’den özür dilemek için bir şeyler yapmaya karar verir. Iravati’yi arayarak ondan bir şeyler yapmasını ister. Iravati mutlu bir şekilde telefonu kapatır. 

Anandi’nin yanına giden Iravati seninle aynı boy ve kiloda olan bir akrabama kıyafet alacağım bana yardım eder misin der.  Anandi tamam der ve alış verişe giderler. Anandi kıyafetleri denerken Sanchi fotoğraflarını çeker. 

Shiv eve geldiğinde Anandi2ye soğuk davranır. Anandi ondan özür diler. Shiv sana bir zarf vereceğim bu zarfa iyi bak der. Anandi zarfı alır fakat yere düşürür. Shiv ona bir kez daha kızar. Anandi’ye zarfı aç ve ne kadar önemli olduğunu gör der. 

Anandi çekingen bir şekilde zarfı açar. Zarfın içinde Kashmir’e iki kişilik bilet vardır. Shiv, Anandi’den ona bağırdığı için özür diler. Anandi sevinçle Shiv’e sarılır. Kashmir’in nasıl bir yer olduğunu sorar. Shiv gittiğinde göreceksin der. 

Anandi yolculuk için bavulunu hazırlamaya başlar. Sanchi, Anandi’ye bana ne hediye getireceksin diye sorar. Menu lafa karışır ve ona bir bebek müjdesiyle gel der…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 317. Bölüm Özeti 21 Temmuz Pazar Fragmanı” üzerine 27 yorum

 1. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Serkan nasıl halletti 😐 ama eğitimi 😐 neyse konuşuruz..

 2. Gizem dedi ki:

  Oyyyyyyy serkan oyyyyy sevinçden mutluluk dansı edicem ⁝⁞⁝⁞ʕु•̫͡•ʔु☂⁝⁞⁝⁝ꉂ (๑¯ਊ¯)σ=’①。①’=͡° ͜ʖ ͡°(☆^ー^☆)o(^▽^) ohh be ohhh aleynanın gitme sebebi ortalıktan kaldırıldı yaşasınn haha gökhana helal olsun hocanın elinden nasıl aldı hayla şaşkınım neyse ben onla özel konuşurum enişetemle ლ(́◉◞౪◟◉‵ლ) geldim geldim seko öp manyak haha(∩_∩)o(〃^▽^〃)oo(〃^▽^〃)oヾ(@^▽^@)ノヾ(@^▽^@)ノ

 3. ⏩Bam¤Bam⏪ dedi ki:

  Giz3m gel opucem anlidan mutluluktan jsjsjsjsjjsjs

 4. ⏩Bam¤Bam⏪ dedi ki:

  Sonundaaaaa lannnn ohhh beeeeee

 5. ⏩Bam¤Bam⏪ dedi ki:

  Aleyna gokhan isi halletti resim kaldırıldı hayirli olsun bilguleri hocanin elinden aldi halletti

 6. ⏩Bam¤Bam⏪ dedi ki:

  Aleyna gokhan isi halletti resim kaldırıldı hayirli olsun

 7. ⏩Bam¤Bam⏪ dedi ki:

  Aleyna gokhan alletti isi

 8. ⏩Bam¤Bam⏪ dedi ki:

  Emojilerin güldürdü beni en sondaki jsjsjsjsjsjjsjs 😀 😀 😀 😮

 9. ⏩Bam¤Bam⏪ dedi ki:

  Aaaa Gizoo 😮 😮 😀 😛 😛 209.23 mb var GB değil 😀 Sancım başlayacak birazdan 😀 😀 Gelicem oraya saat 5 veya 6 gibi mb idareli kullanmam lazım daa yarın için 😛 😛

 10. Gizem dedi ki:

  Serkan saol serkan saol ben seni heryerde ararken sen buradamısın aşk olsun sana
  Şarkıları bende dinledim yaa can alıcı offf( ´ ▽ ` )ノ ╮(╯▽╰)╭(╯︵╰,)
  Bu arada özele gel sana anlatacaklarım var(≧∇≦)/

 11. ⏩Bam¤Bam⏪ dedi ki:

  Senin zor durumda kamanı istemediği için gitme kal diyemiyor onun açından çok zor kanka

 12. ⏩Bam¤Bam⏪ dedi ki:

  Aleyna o şarkılar ne ya bitirdi hepsi beni “Ayrıldık artık” en çok etkileyen bu oldu “Unutamadım adını” bu da etkiledi baya “Sözde saçların” unutmasın dedi. Kanka ben napacamı şaşırdım bu ne duygu lan ilk defa karşılaşıyorum böyle şeye 😐 😐 😐

 13. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  (Sancak-gitme kal diyemedim) ve (Anıl Durmuş-unutamadım adını)..bu iki şarkı beni bitirdi Serkan 😐 😐 😐
  Onunda söylediği gibi gitmeye mecburum 😐

 14. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hoşgeldin Mahym abla 🙂 ben kalıcı değilim..gidiceğim zaten 😐

 15. Mahym dedi ki:

  Merhabalar Canlarim benim, ben ne kadar sizleri ozledim bilemezsiniz???
  Aynurum
  Aleynam
  Gokhan kardesim
  Hayatim
  Ve hepiniz nasilsiniz?
  Bakin isde uuuuzuuuuun bir sure sonra Mahym ablanyz geri dondu,❤❤❤

 16. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Soğuk değilim Serkan 😐 sadice üzgünüm morelsizim 😐 anlıyor musun?..bu durum devam ettikçe eskisi gibi olmam imkansız..düşündükçe deliriyorum 😐
  Evet çok ciddiyim Serkan..bu benim çok zor anla lütfen 😐
  Aynuru Gökhana sor söyler..
  Tmm bakarım 😐

 17. ⏩Bam¤Bam⏪ dedi ki:

  Diğer yere bak son şarkılar armağan etmiş. Centilmen oğuza diyerek o paylaşmış sen için

 18. ⏩ Bam¤Bam⏪ dedi ki:

  Site çok kasıyorrr Adminnnnn

 19. ⏩Bam¤Bam⏪ dedi ki:

  Gizem sadece Gökhan biliyor. Diyince Gökhan’a sordum Sen biliyormuşsun, hangi site diye o da bana burayı verdi anladın mı? Şimdi sen bu sefer ciddisin mesajlarında bunu anladım. Biraz da soğuksun 😐 sen nasıl istersen o olsun Aleyna 😐 😐 MB az gelemedim bittiyor zaten Aynur kim?

 20. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Bugün 14 temmuz..Aynurun doğum günü..az kalsın unutuyodum..geç oldu ama hatırladım..
  Doğum günün kutlu olsun Aynurum..nice güzel senelere..seni çok özledim 😐

 21. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Tmm Serkan anladım..iyide Gökhan ne dedin ki sen burayı söyledi?..onu anlamadım…
  Kanka ben gerçekten ciddiyim…hesap kapanmazsa ayın 21’i gidiceğim..hep gidiyorum derdim..ama gitmezdim..çünkü bi sebebim vardı..ama artık..Serkan anla zor durumdayım..o resm orda kaldığı sürecde içim rahat etmeyecek benim 😐 üzgünüm başka çarem yok..gerçi ayın 21’ine kadar bile kalamam belki 😐

 22. ⏩Bam¤Bam⏪ dedi ki:

  Evet evet kankacım yani pampacım jsjsjs Gokiden öğrendim burayı 😀 gizemin hiç bi suçuu yok 😀 😀 istedim söylemedi 😀 kanka çok kasıyor lan burada ne çok reklam var fabrika mübarek jshaj 21 biliyorum kankacım ama burada olacaksın tamam mı? Sonrasını ben bilmem jsjsj delirtme beni 😀

 23. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  21 temmuz Serkan…son gün 21 temmuz 😐
  Hem sen nereden çıktın ya 😀 hala şaşkınım 😀

 24. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hiç bişey anlamıyorum Gizeme yemin ettirdim söyleme diye 😐
  Burayı deli gibi çok özledim yemin ediyorum 😐

 25. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ohaaa Serkaaaan..aman Allahım sen nereden çıktın..yalancı sen bulmadın 😀 Gökhan söyledi dimi 😐

 26. ⏩Bam¤Bam⏪ dedi ki:

  Reklam çok var site çok kasıyor lann 😀

 27. ⏩Bam¤Bam⏪ dedi ki:

  Kankacım BEN seni buldum. Naber benden kurtulacağınımı sandın? Jsjsjsj 😀 😀 Gizem senden de naber? 😀 jsjajsj Anlımdan öpesim geldi 😛 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.