İkimizin Yerine 313. Bölüm Özeti 17 Temmuz Çarşamba Fragmanı

Burak 09 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Shiv ve Anandi için ayrılık zamanıdır. Anandi, Kalyani’nin evinden süslenmiş bir arabayla yeni evli bir kız gibi çıkar. Anandi ve Shiv arabaya binerler. Giderken Anandi ve Jagdish birbirlerine el sallayarak vedalaşırlar…

İkimizin Yerine 17 Temmuz Çarşamba Özeti

Sing Ailesi hemen toplanarak Jagdish’i evlendireceklerini tartışmaya başlarlar. Anandi giderayak ailenin en büyük problemini çözmüştür. Kaliyani gelinin kusursuz olması gerektiğini söyler. Sumitra’da bence gelin Anandi’ye benzemelidir der. Jagdish ise Anandi’ye söz verdiğini ve gelini onun seçeceğini söyler.

Shiv ve Anandi diğerleriyle birlikte Udaipur’a varırlar. Udaipur’da onlar için hoş geldiniz partisi düzenlenmiştir. Iravati onları kapıda karşılayarak kutsar. Gagna’ya boşanma evrakları ulaşmıştır. Avukat boşanma evrakını imzalamadan önce evliliğine bir şans daha vermek istiyor musun diye sorar. Gagna ise biran önce boşanmak istediğini belirtir. 

Sing ailesi Anandi’nin ayrılmasından sonra biraz toparlanmak ve neşelenmek için Holi Festivali için hazırlıklara başlarlar. Jetsar’da Holi Töreni başlar ve ateşler yakılır. Bu esnada Udaipur’da Shektar ailesi de ateşlerini yakar ve baharı selamlar. Iravati, Mahi yokken bir festivale katılacakları için üzgündür. Fakat Mahi ve Sanchi’nin, Anandi ve Shiv için özel sürprizleri vardır. 

Anandi ve Shiv törenin ardından odalarına çıkıp, baş başa kalacaklarını hayal etmişlerdir fakat bu hayalleri suya düşer. Shiv odayı havalandırmak için fanı açar. Fakat açar açmaz, odanın içi boya olur. Mahi ve Sanchi ortaya çıkar ve kahkaha atarlar. 

Anandi duştan çıkar. Shiv onu beklemektedir. Shiv ona kırmızı boya sürer. Kaliyani, Anandi’yi arar. Gagna’nın bütün hazırlıkları yaptığını ve eksiksiz bir holi festivali yaptıklarını anlatır. Anandi, Jagdish’i telefona ister. Jagdish onun bayramını kutlar. Anandi de ona holi de çok eğlen der. Jagdish hastanede olacağını söyler. Anandi yılda bir kez holi oluyor mutlaka kutlamanı eğlenmeni istiyorum der. Sanchi bu konuşmaları duyar ve acaba halen aralarında bir şeyler mi var diye düşünür. Jagdish’i biraz Anandi’den kıskanır. 

Gagna, Holi’de kimsenin oynamamasına üzülür. Sumitra’dan oynamasını ister. Fakat oda oynamak istemez. Gagna, Kaliyani’yi ikna etmeye çalışır. O başlarsa herkesin eşlik edeceğini düşünmektedir. Fakat Kaliyani hastaneye gideceği için oynamak istemez. Gagna ondan dua almak için kırmızı boya getirir ancak Gagna’nın ayağı takılır ve boya Kaliyani’nin üzerine dökülür. Kaliyani çok öfkelenir. 

Nandu herkesin oynaması için ağlamaktadır. Kaliyani, Gagna’yı azarlar. Gagna özür dilese de Kaliyani sakinleşmez. Jagdish, Gagna’nın yardımına yetişir. Jagdish beyaz bir elbise giymiştir. Daha sonra Basant da hazırlanır. Jagdish Gagna’ya gelerek mutlu bayramlar diler. Gagna çok mutlu olur…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.