İkimizin Yerine 311. Bölüm Özeti 15 Temmuz Pazartesi Fragmanı

Burak 08 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi, Jetsar’daki görevlerinden teker teker istifa etmeye başlar. Halk ve diğer yetkililer Anandi’ye neden istifa ettiğini sorarlar. Anandi üzgün bir şekilde eşinin tayininin çıktığını ve gitmelerine sadece birkaç gün kaldığını söyler. Halk Shiv’in yayininin çıktığını öğrenince onu göndermemek için çalışmaya başlarlar. Toplanarak Shiv’in ofisine yürürler. 

İkimizin Yerine 15 Temmuz Pazartesi Özeti

Anandi bu konuda yapacak bir şey olmadığını söyler ve resmi emrin geldiğini belirtir. Köylüler ise onları göndermemekte ısrarcıdır. Anandi’nin öğrencileri, Anandi olmazsa biz de okula gitmeyiz der. Bu sırada Shiv gelir ve köylülerle konuşur. Emri yerine getirmek zorundayım der. köylüleri ise siz giderseniz, Jetsar yeniden gerilemeye başlar der. Shiv yerime gelecek kişi benim projelerime devam edecektir. Ben de bu konunun takipçisi olacağım der. 

Gagna mutfakta yemek hazırlamaktadır. Jagdish, Gagna’nın yanına gelerek dün yaptığı kaba davranışlardan ötürü özür diler. Bir daha asla seni suçsuz yere azarlamayacağım der. Gagna cevap vermez. 

Köydeki kadınlar, Kaliyani’den Shiv’in tayiniyle ilgili yardım isterler. Kaliyani kendisinin de çok üzgün olduğunu ama yapacak bir şeyin olmadığını söyler. Akşam olduğunda Shiv ve Anandi de Kaliyani’lere gelir. 

Anandi son defa Kaliyani’lerde kalacaktır. Anandi’nin en sevdiği yemekler hazırlanır. Bu sırada Jagdish gelir ve Anandi’nin akşam konakta kalacağını Shiv’in ise gideceğini öğrenir. 

Anandi sebze yemeğini Jagdish’in sevdiği şekilde hazırlamıştır. Jagdish yemeği görünce çok sevinir. Fakat yerken düşüncelere dalar. Kaliyani bu gece kızlar için bir sürprizim var der. Yemeğin ardından Shiv gitmek için hazırlanır. Anandi, Shiv’i yolcu eder. Shiv, Anandi’ye bu gece çok eğlen der. 

Shiv daha sonra Anandi’in ona yolladığı aşk itirafı ses kaydını telefondan açar ve Anandi’ye dokunur. Bunu dinlemek bana huzur veriyor der. Jagdish terastan bu konuşmaları duyar ve hüzünlenir. 

Basant, aile bütün gece uyanık kalacak, neler yapacağız diye sorar. Kaliyani eski anıları hatırlamaya karar verdik eski fotoğraflara bakacağız der.  Sumitra, Jagdish’i zor da olsa aşağı indirir ve hep birlikte eski fotoğraflara bakarlar. Her fotoğraf Jagdish’e ayrı bir acı verir. 

Dadu, Anandi’nin ailesinden ayrılmasının çok zor olacağını söyler. Shiv’in Anandi’yi iyi bir gece geçirmesi için baba evinde bırakmasının çok iyi bir davranış olduğunu söyler. Daddu kızların en büyük korkusu, annelerinden ayrı kalmaktır der.

Kızlar otururken Shiv, Anandi’ye mesaj atar. Nandu gelen mesajı oku der. BAsant, Nandu’ya kızar fakat Anandi, Nandu’nun okumasına izin verir. Nandu, Shiv’den aldığı mesajı herkesin içinde okur. Mesajda seni çok seviyorum çok özlüyorum yazmaktadır. Anandi utanır. 

Sumitra ise duygulanır. Zaman ne kadar hızlı geçiyor der. Sumitra, Anandi’nin kendi odasında uyumasını ister ancak Kaliyani aynı fikirde değildir. Kaliyani, Anandi’yi odasına götürür. Ona özel bir kıyafet ve mücevher hediye eder. Anandi duygulanır ve teşekkür eder. Daha sonra Anandi, Kaliyani’nin dizinde uyuya kalır…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.