İkimizin Yerine 310. Bölüm Özeti 14 Temmuz Pazar Fragmanı

Burak 07 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Bairon, Jagdish ile yeniden evlilik hakkında konuşmaya başlar. Fakat Jagdish ben iki kızın hayatını mahvettim nasıl artık yeniden evlenmeyi düşünebilirim der. Bairon artık işler değişti, en önemlisi de sen değiştin der.

İkimizin Yerine 14 Temmuz Pazar Özeti

Jagdish evlilik bana mutsuzluktan başka bir şey getirmiyor der. Kaliyani, Jagdish’in evliliğiyle ilgili çoktan hayal kurmaya başlamıştır. Bairon ise ona hayal kurmasını söyler. 

Anandi ve Shiv ıslanmış bir şekilde eve dönerler. Gagna Jagdish’in odasına girer ve neden yeniden evlenmeyi kabul etmiyorsun diye sorar. Jagdish ise Anandi gibi kadınla bile evlilik yürütemediysem kimseyle yapamam der. 

Anandi gece yatmaya hazırlanırken pembe renkli gece elbisesini eline alır ve hayaller kurmaya başlar. Shiv elinde gece elbisesiyle, onu görür. Anandi utanarak, hemen elindeki elbiseyi saklamaya çalışır. Shiv Onu kendisine çekerek öper. Tam Anandi’yi dudağından öpecekken Kaliyani, Anandi’yi arar. 

Kaliyani, Jagdish’in yeniden evlenmeyi kabul etmediğini söyler. Anandi, Jagdish’e biraz zaman tanımalıyız der. Anandi, Jagdish’i arar ve konuşmak istiyorum der. Jagdish isteksizce kabul eder. Anandi ona mutlu olmak, mutluluktan kendi payını alabilmek için mutlaka yeniden evlenmen gerekiyor der. Jagdish bekarken de mutlu olabilirim der. 

Anandi bana da başlarda yeniden evlenmek zor gelmişti. Annemin son isteği olduğu için kabul etmiştim fakat evlendim ve çok mutluyum der. Jagdish’in ikna olmadığını gören Anandi, kendin için olmasa bile ailenin saadeti için mutlaka evlenmen gerekiyor der.

Anandi evlenip acı anılarını silebilirsin der. Jagdish anılarım acı değil der. Anandi şok olur. Bu hatıraları unutmak değil, içimde yaşamak istiyorum başka biriyle evlenerek bu hatıralardan uzaklaşmayı istemiyorum der.

Anandi çok şaşırmıştır. Ağlayarak, Şhiv’i arar ve gelip kendisini almasını ister. Shiv gelir ve ağlayan Anandi’yi sakinleştirmeye çalışır. Anandi olan biteni Shiv’e anlatır. Shiv onun yaşadığı acıyı anlayabiliyorum der. Hatta bundan benim de sorumlu olduğumu hissediyorum der. Anandi bu doğru değil der. 

Kaliyani, Jagdish’in geri kalan hayatı boyunca yalnız kalmasına asla izin vermeyeceğim der. Kaliyani, Shiv’e neden Jagdish yeniden evlenmek istemiyor der. Shiv, Jagdish henüz Anandi’yi unutamamış der. Kaliyani şok olur. 

Shiv, Udaipur’a gittiğimiz zaman Jagdish daha kolay unutacaktır der. Jagdish eve geldiğinde evlilik konusu yine açılınca sinirlenir. Gagna ona süt getirir fakat Jagdish istemez. Gagna konuşmaya çalışınca da onu azarlar. Ben ne yapacağıma kendim karar verebilirim der…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.