İkimizin Yerine 31 Ocak Perşembe Özeti 146. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Sumitra Gehna’yı Suçlar. Gehna Kaliyani’den Af Diler.

Kaliyan gelinlerine hakaret eder ve ağır konuşur. Bairon ondan af diler. Gelinler yakınlarının önünde küçük düşmeyi kaldıramaz ve ağlarlar. Gehna akşam Sumitranın odasına gelir ve onun gönlünü almaya çalışır. Ama Smitra olanlardan ötürü Gehnayı suçluyordur ve evin huzurunu kaçırdığını söyler. Gehna üzülerek ayrılır. Anandi ağlıyorken Jagdish onun yanına gelir ve onu teselli etmeye çalışır. Birbirlerine sarılırlar. Kaliyaninin sözleri aklına gelir ve Jagdishe sarılmayı bırakarak ondan uzaklaşır. Gehna ağır kıyafetli ve takıları üzerinde olarak salona iner ve babasının yanında Kaliyaniden af dilemek ister. Kaliyaninin ayaklarına eğilerek onlara dokunur ve göz yaşları ile af diler. Gehnanın babasıda kızını affetmesini Kaliyaniden diler. Kaliyani kabul eder. Kaliyani gelinlerine karşı bir zafer daha kazanmıştır ve bunun acısını ilerleyen zamanlarda onlara eziyet ederek angarya işler vererek çıkarmayı düşünür.

Anandi takılarını takar ve sarisini giyer. O sırada Jagdish gelir ve Anandiyi nenesinin yanına götürmek ister. Anandi tereddüt eder. Beraber KAliyaninin yanına giderler. Kaliyani sorunun ne olduğunu anlar ve Anandi için vermiş olduğu Jagdishe yaklaşmama emrini geri alır.. Sumitra buna mutlu olur ve onları Varun’un görmek istediğini bildirir.

Shagun Jagdishin okuldaki bazı problemleden dolayı doktor olmayı bıraktığını  Varuna söyler. Varun buna çok üzülür hani doktor olup beni iyileştirecektin şimdi kim beni iyileştirecek der ve ağlmaya başlar. Jagdish Varunun sözlerinden  çok etkilenir okulda yaşananlar aklına gelir ve oradan ayrılır.

Bansanth, Gehna’ya şimdi her şeyin yolunda olduğunu söyler.  Gehna hiçbir şeyin yolunda olmadığını söyler. Babasının önünde Kaliyaninin kendisine yaptığı hakaretleri asla unutamayacağını söyler. Sumitra ve Anandi’nin yaptıklarından dolayı acı çekmemesi için af dilediğini söyler. Altın takıları ve ağır kıyafetleri bu yüzden giydiğini belirtir. Bir ilişkide sevgi ve güven varsa, en kötü günde bile parlar der. Basantın kendisini anlamadığı sürece ilişkilerinin daima tehlikede olacağını ve ayrılır.

Dadisa, Bhairon’a Jagdishi işe götürmesini söyler .Terasa kuruyan kıyafetler toplayan Anandiye Nandu okulda zorbalık yapan birisini anlatır ve bu yüzden okula gitmek istemediğini söyler. Anandi ona bu şekilde yapmamasını  kötü kişiler yüzünden çalışmayı bırakmayı düşünmemesini söyler. Terasta olan Jagdish Anandinin bu mesajını alır ve derin derin düşünür.  

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 31 Ocak Perşembe Özeti 146. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Sumitra Gehna’yı Suçlar. Gehna Kaliyani’den Af Diler. (7 Yorum)

  1. Iy pazarlar Pinacim ozet harika hemde cok hizli tsk eline emegine saglik…

    Tylla kankosim nasilsin iymisin yarin dugune gitmeliydimde arayip konusa bilmedim

    Tuff kalyani pislik seytan erifi sen hic bir saygiyi hak etmiyorsun aslinda Pinarcim dizilerde tipki hayatdan alinyor bu dunyadada varki verdigin sevgiyi hak etmiyjek pislik seytanlari yaziklar olsun onlar gibi pislik eriflere onlara sevgiyle diyl nefretle cevap vermeli pislik seytanlar……

  2. Pinarcim ellerine emegine sagliklar olsun bu arada nasilsin kizin nasil iyiyimisiniz