İkimizin Yerine 31. Bölüm Özeti 08 Ekim Pazartesi Fragmanı #(2. kısım) Kaliyani Gehna’yı evden kovar

Burak 29 Eyl 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 31. Bölüm 08 Ekim Pazartesi Günü Neler Yaşanacak?

Gehnanın annesi neden bebeği dünyaya getirmek istemediğini sorar. Gehna doktor bebeği dünyaya getirebilmesi için vücudunun gücü olmadığını söylerken  Kaliyani araya girer ve doktorların söylediği doğru mu yaptığın günah tanrı her şeyi görüyor der. Babası kızını doğurması yönünde zorlar Gehnaya kızar. Sen benim için öldün diyerek onu azarlar. Basant biz çocuğun yolunu gözlerken o çocuğun ölmesini istiyor. Her kadının çocuğuna karşı sevgi ve merhamet hissi olmalıdır. Gehnada bunların hiç birisi yok der. Biz ona ne yaptık ki körpe çocuktan canını kurtarmak istiyor. Kızını götür diyerek babasına bağırır. Baba onun benim evimde işi yok der. Bairon sen ne diyordun diye hesap soracakken Kaliyani onu susturur. Sen karışma der. Bu kız eve geldiği günden beri problem yaratıyor, senin bu evde kalmana izin vermeyeceğim der. Şhambu bu körpe katili, kızını al git der. Annesi bu defa affedin derken Kaliyani bağırır ve çıkın gidin kızınızı alın, ben böyle gelin istemiyorum, size verdiğim bütün parayı da geri istiyorum der. Şhambu kalpağını çıkartarak Kaliyaninin ayaklarına kapanır. Ağlayarak onları affetmesini söyler. Gehnanın kardeşleri, annesi dahil herkes ağlıyordur.

Kaliyani Gehnaya nereye gidiyorsun sen üzerindeki ziynetleri babanın evinden mi getirdin onları çıkar öyle git der. Sen bana hürmet etmezken altınları çıkarmakta tereddüt mü ediyorsun der. Gehna tüm bilezikleri, boyunluğu yüzükleri çıkarır. Kaliyani onları masanın üzerine  koy ve git der onları kovar. Bairon Gehnayı kovmamasını söyler. Kaliyani o kızın babasına söyle ki benim tarlamda borçları için çalışmaya başlasınlar, bu iki küçük kızı da onun yüzünden kimse almaya gelmeyecek der. Bana ne böyle bir gelin nede onun çocuğu lazım diyerek onlara bağırır. Gehna döner. Kaliyani onu kolundan tutar ailenle git der ve iter. Gehna ben babamın kızıyım ailemin küçük düşmesini ve kardeşlerimin geleceği ile oynamak istemem, ben ailemin borcunu ödeyeceğim der. Kaliyani tüm aileni satsan benim borcumu ödeyemezsin der. Ben borcunu ödeyip bu evden gideceğim sana beklediğin varisi oğlanı kucağına vereceğim der. Gehna içeri girer. Kaliyani Gehnanın ailesi ile dalga geçer onları küçümser. Kaliyani ve Basant çıkarlar. Gehnanın annesi ve babası Bairondan af diler. Sumitra hastaneye gittiklerini ve doktorun söylediklerini anlatır. Gehna  bu yüzden çocuğu aldırmak istedi o suçsuz der. Annesi Gehnaya üzülür onunla konuşmak ister. Eğer böyleyse ben kızımın hayatını tehlikeye atmam der.

Gehnanın annesi Gehnanın odasına gider. Ondan annesini bağışlamasını ister. Ben sana destek olamadım diye ağlar. Arkasından babası odaya girmek ister ama Gehna onun girmesine izin vermez. Sen herkesin içinde benim öldüğümü söyledin der. Babası ellerini birleştirir ve af diler.   Gehna ben bir söz verdim bunun neticesi ne olursa olsun sözümden dönmeyeceğim, ailemin borcunu ödeyeceğim  keşke benim arkamda dursaydın baba der. Gehnanın annesi babasına kızar.Neden seni dinledim diyerek pişmanlığını dile getirir. Gehna ailesine eve gitmelerini kardeşleri için burada kalacağını söyler. Anne kız birbirlerine sarılarak ağlarlar. Herkes çıktıktan sonra babası tekrar kapıdan ellerini bağışlanması için birleştirir ama Gehna yüzünü çevirir.

Sughnanın odasındaki Anandi ve Jagdish neler olduğunu merak etmektedir. Sughna evdeki durumun kötü olduğunu ortalıkta gezmemelerini söyler. Jagdish okula gitmek için çıkar. Biraz sonra Sughnanın telefonu çalar. Sughna telefonu Pratap’ın aldığını söyler. Jagdish bana hiç böyle hediyeler almaz der. Sughna Anandiye bu telefonunun bende olduğunu kimse bilmemeli der. Anandi ben demem ama telefonun sesi çalarken çok çıkıyor der.

Bairon tekrar doktora gider ve Gehna ve bebeği için bir çıkış yolu var mı diye sorar. Doktor bir yolu olsa ben size onu söylerdim der. Anne çocuğu doğurmak istiyorsa ben hiç bir şey yapamam dua edelim her şey iyi olsun, ben ona ilaç yazacağım, onun moralini yüksek tutmaya gayret edin der. Basant Gehnanın konuşmalarını düşünüyordur. Bairon yanına gelir ve Gehnaya destek olacağını fikrini bildireceğini Gehnanın hayatının söz konusu olduğunu söyler. O hayatını bu aile için tehlikeye atıyorsa ben elimden geldiğince ona yardım edeceğim der. Hastaneden geldiğini ve elindeki ilaçları Basantın Gehnaya vermesini söyler. İlaçları masanın üzerine bırakır ve yapacaklarına sen kendin karar ver diyerek gider. Basant ilaçlarla Gehnanın odasına gelir ve onun yanına oturur. Çok acı sözler söylediğini ve onu incittiğini söyler, özür diler ve kararını değiştirdiği için teşekkür eder. Gehna hiç bir şey konuşmaz. Basant benim sadece çocuğu düşündüğümü zannediyorsun, bu doğru değil, ben o kadar taş yürekli bir insan değilim senin hayatını da düşünüyorum der. Gehna bu evde gelinin hiç bir şey teklif etmeye hakkı yoktur onu biliyorum der. Ben haddinden fazla zayıfmışım doktor böyle söyledi. Zayıf ağacın mahsulü de zayıf olur. Ne sen ne de annen hasta bir çocuk ister. Ben senin ilk eşin gibi doğumda ölmek istemiyorum . Ben sana hem fiziki hemde zihni sağlam bir çocuk vermek istiyorum. Bu şekilde ailemin borcunu ödeyeceğim. Tüm hamileliğim doktor nezaretinde geçmesini, onun verdiği ilaçları anneden gizli almayı istemiyorum . Bir de  bu çocuğu hastanede doğurmak istiyorum der.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 31. Bölüm Özeti 08 Ekim Pazartesi Fragmanı #(2. kısım) Kaliyani Gehna’yı evden kovar” üzerine 283 yorum

 1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Doğruyu söylemek gerekirse Hava benim ailem Anne kardeşlerim ve sizsiniz..Benim hayatımda tek sizler varsınız..Çünkü çok değerlisiniz..

 2. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi geceler..Hava Allah rahatlık versin..grşrz insAllah..))

 3. HAVA dedi ki:

  Aleyna yine müzik mi dinliyorsun sen

 4. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Evet dediğin gibi yapacağım..) saçma sapan şeylere kafamı yormayacağım..Güzel geleceğe odaklanacağım..)

 5. HAVA dedi ki:

  Bende sizleri tanıdığıma çok mtluyum kendi ailem gibisiniz

 6. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Evet Gökhan bu sana yapılmaz…cünkü onun hakkında her yazışında..ne kadar çok sevdiğini hisettim…yanlış kişiymiş..sadece değmezmiş..
  Neyse boşverelim..sende unut artık..yapma bunu kendinde..o kız normal değil..ben bile yazmaya utanıyorum ama..senin gördüğün şeyi anldığım kadarıyla ilk defa yaşamamış….
  Neyse utanc verici bir şey..konu hakkında konuşmam doğru değil..

 7. HAVA dedi ki:

  Zor ama olacak neyle mutlu oluyorsan sürekli onlarla meşgul ol kafanı onlarla oyala

 8. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Çok mutlu ettin..Beni Hava inan çok sevindim..) iyiki tanımışım seni 😀

 9. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Unutması zor olacak ama..Hava senin sözünü dinleyeceğim..Emin olabilirsin çünkü sizler benim gün ışığımsınız..

 10. HAVA dedi ki:

  Yok dönmemezlik yapmam senin gibi bir kardeşi kolay kolay bırakmam ben

 11. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Amin İNŞALLAH..) hava güzel ve kıymetli duan için ☺

 12. HAVA dedi ki:

  Zamana bırak değmeyen biri için kendini harap etme

 13. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  İnternet yüklediğin zamanı dört gözle bekleyeceğim hava..Ama geri dön:) gidip te dönmemeni istemiyorum..seni hep bekleyeceğim..

 14. HAVA dedi ki:

  Çok ama çok mutlu olacağın günlerin gelmesini diliyorum bir an önce

 15. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Olacağım hava..Tamam sana iyi geceler Allah rahatlık versin kendine çok iyi bak..)

 16. HAVA dedi ki:

  Mb çok az yazmassam bitmiştir terkrardan yükleyince konuşuruz

 17. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hava Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı uykular diliyorum sana..İNŞALLAH..) yarın görüşürüz..) kendine çok iyi bak 🙂

 18. HAVA dedi ki:

  Ol o zaman kardeşim

 19. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hava gerçekten önemli değil..Ben zaten unutamıyorum ki hatırlayayım..Üzme kendini hava bak ben daha çok üzülüyorum..Ve utanıyorum gerçekten çok utanıyorum yazdığım için keşke yazmasaydım..İnan dayanamadım yazdım… Ah be Aleyna bana bu yapılır mı? Gerçekten beni o kadar çok seven varken ben gidip onu seçtim..Bana baya el uzandı ben gidip onun elini tutum..O kadar pişmanlık yaşıyorum…Lanet olsun onu tanıdığım güne..Neyse boş verelim unutalım…. Annem üzüldüğü kadar üzüldü zaten. Beni sorsan bitik haldeyim..Siz mutlu olun diye eski Gökhan oldum..Olmayada devam edeceğim..

 20. HAVA dedi ki:

  Aleyna sana iyi geceler benim uykum var inşallah daha sonra senle de uzun bir sohbet ederiz

 21. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hava bende şimdi.çıkıyorum..ilac alıcağım…birazdan yazarım..

 22. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hava aynen…kapansın!!!
  Şu an ben bile kendimi garip hissettim..neysee neysee

 23. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Tamam sen çık bi hava al..kendine gel..ve sana sonsuza kadar söz veriyorum…bu konu asla açılmayacak…seni üzdüğüm için beni affet..((
  Seni bekliyorum..

 24. HAVA dedi ki:

  Aleyna artık kapansın bu konu Gökhan ı dahabfazla üzmeyelim

 25. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Gökhan okudum ve ona lanet ettim…Senin o yaşadığın şey..gercekten anlatılmaz….
  Ben…bennn gerçekden şu an kendimi affedemiyorum..o gece Meriçe onu savunduğum için çok utanıyorum……
  Ahh be Gökhaaaan bu sana yapılır mı??..
  Şu an emin oldum..onu bir daha asla sevemezsin…çünkü böyle bi şey asla affetilmez!

 26. HAVA dedi ki:

  Seni üzdüğüm için çok ama çok özür dilerim en kısa zaman da en mutlu günlerine dönersin inşallah tekrardan çok özür dilerim sana herşeyi tekrar hatırlattığım için

 27. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  İkimizin yerine 29. Bölümüne yazdım ben çıkıyorum hava alıp geri geleceğim..

 28. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Tamam gerçekden..kapansın konu..bu senin özel hayatın sonuçda..
  Hem konuşdukca üzüldüğünüde biliyorum..seni üzmeyi asla ve asla istemem…
  Bu arada bay atarlı beye selamlarımı ilet..)

 29. HAVA dedi ki:

  Alayna haklısın bencede halen çok kızgın ve kırılmış sevgide bir anda bitmiyor zaten halen birşeyler var ona karşı dediğin gibi

 30. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hayır Aleyna ben ona dönem asla…Onu sevmiyorum..
  Aşk herşeyi Affeder ama ben değil..

 31. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Tamam sebebini söylüyorum artık kapansın İkimzin yerine 29. Bolumune yazıyorum şimdi orda okuyun..

 32. HAVA dedi ki:

  Seni üzmek istemeyiz bize hiç söylemesende olur

 33. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Anladım Gökhan..cevaplama..ama kızmasan ben kendi fikrimi söyleyeyim mi??..bence onu hala çok seviyorsun..sadece kızgın olduğun için onu onu görmezden geliyorsun..zamanla bu sevgin kızgınlığını yok edecek..ve ona geri döneceksin..bak söylemedi deme..
  Ve sana son bir sorum…
  Sence aşk herşeyi affeder mi?

 34. HAVA dedi ki:

  Burdaki herkesin merak ettiğin bence sebebi ama istemiyorsan hiç söyleme kendini üzme

 35. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Çok saol Hava…Ama yazmaya devam edeceğim..buraya..))

 36. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hava biliyor musun? Bana çok zaman gerek..Unutup sorularınıza cevap verebilmek için…Ama cevaplamasam sorularınıza bu konu sonsuza kadar kapanmaz..

 37. HAVA dedi ki:

  Aleyna bencede üzme Gökhan sizede iyi sohbetler arkadaşlarla

 38. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Kixboxcu maviş kendini suçlama..Ve de üzme..olan oldu boşver bende odadayım..Yeni geçtim…Birazdan bahçeye çıkacağız ben Meriç,doruk,oğuz..)

 39. HAVA dedi ki:

  Yok Aleyna herkes aynı şeyleri düşünüyor ama hepimiz Gökhaa zaman tanıyoruz sadece

 40. HAVA dedi ki:

  Yok sorun değil nasıl rahat hissediyorsan öyle söyle

  1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

   Çok teşekkür ederim..Hava anlayışın için 😉 ☺☺

 41. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Anlaştık 😉

 42. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Haklısın Hava..beim hatam..sormamalıydım..sadece bilmek istedim..merak ettim..
  Neyse..
  Neler yapıyorsunuz?…ben boş boş yatağımda uzanıyorum..zaten tüm gün dinlenmekden bıktım..İnşAllah pazartesi okula gidiceğim..))

 43. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Çok teşekkürler Hava ablam diyemiyorum hayla umarım üzmüyorum seni..Alışamadım daha o yüzden yoksa sen gönlümün ablasısın 😀

 44. HAVA dedi ki:

  Tamam anlaştık biz bilgileri önden alırız sayende

 45. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Evet Hava elim,uzundur herşeyi bilirim..)) bir şeyler daha bi bilgim olsa söylerim size dizi hakkında 😀

 46. HAVA dedi ki:

  Her zaman düşünürüm kardeşimi ben tabiki

 47. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Çok saol Hava beni düşündüğün için 🙂

 48. HAVA dedi ki:

  Elin kolun uzun demekki hemen de öğrenmişsin bizi de merakta bırakmadın

 49. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hayır kapanmasın artık cevaplayayım ve sonsuza kadar kapansın…

 50. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Kixboxcu bana sordun ya..Onu seviyor musun? Bu soruyu cevaplamasam……
  Saol beni düşündüğün için..Sorun cevaplayabileceğim cesaret edip soyleyebileceğim bir şey varsa..Soylerim..

 51. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Tamam Gökhan kapatalım..bu konuyu..hiç açılmadı farz et..

 52. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Rica ederim Hava ne demek herzaman 😉

 53. HAVA dedi ki:

  Aleyna aynen konuşulacak şeyler var ama şimdilik kalsın üzmeyelim onu

 54. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hahahaha hava 😀 😛 😀

 55. HAVA dedi ki:

  Bilgi için sağol bende merak etmiştim ne olacak diye

 56. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sağol Bengisu..evet cnm hasta oldum..ama şu an biraz daha iyim..sen neler yapıyorsun??dersler nasıl gidiyor??..)
  ..
  Anladım Gökhan..))seni çok seviyor..peki sen ona hala aşık mısın??..bu soruları sorup seni üzmeği hiç istemiyorum ama..sormak istedim..aslında bu konu hakkında sana sorucak konuşacak o kadar şeyler var ki…seni üzmemek için susuyorum..

 57. HAVA dedi ki:

  Ne yapalım seninki gibi çabuk doymuyor demekki

 58. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Ha bu arada KRALİÇEM GEHNA BEBEĞİ doğuracak erkek çocuğu olucak..Bi yerden öğrendim 😀

 59. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Evet ya tyllamın midesi de maşallah maşallah doldur doldur doymadı hahahaha 😛 😀

 60. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  İNŞALLAH..) hava üzgünüm biraz ama geçer..Şimdi nerde nasıl diye merak ediyor insan..

 61. HAVA dedi ki:

  Mantıları yiyor halen demekki doyamamış Tylla

 62. HAVA dedi ki:

  İyiyim Bengisu sağol
  En kısa zamanda herşey yoluna girer Gökhan inşallah kendini üzme

 63. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Başka konu bulsak konuşsak olur mu?
  Ha bu arada Kraliçem nerdesin sen? Yine mi? Masanın altında yemek yiyorsun hahaha 😛 😛 😛

 64. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  İyi ol bengisu sevindim…Buna 😉

 65. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Önemli değil Kixboxcum Aleyna..gerçekten önemli değil 🙂 gülümse..)) evet ışıl bana haber verdi..Durduramadım dedi… Hani pansumana gideceğim dedim ya..Ha o zaman iş yerimdeydim..Artık beni nasıl bulduysa…Ben onu görünce kendime gelemedim..Ordan çıkıp gittim..kolumdan tutu gitme beni affet dedi..Ben onun kolunu itip gittim..Arkamdan ağlıyordu dönüp bakmak istedim ama yapamadım arabaya binip gittim..

  1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

   İzinliydim bugün..İş yerime bi uğrayayım dedim..

 66. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm ben iyiyim bu arada geçmiş olsun hasta olmuşsun iyi misin şu an ?

 67. BENGİSU dedi ki:

  Gökhan bende iyiyim
  Hava merhaba nasılsın?

 68. HAVA dedi ki:

  Sende hoşgeldin Aleyna

 69. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Saol Hava evet afiyet olsun bize 🙂

 70. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hava tekrar hoşgeldin…))
  Off yaa hatırlatdığım için üzgünüm..(((affet beni..((
  Eskişehire mi geldi??..peki konuşdunuz mu??..
  ..
  İyi akşamlar..Bengisu.hoşgeldin birtanem…ben iyi sayılırım..sen nasılsın??

 71. Hava dedi ki:

  İyi akşamlar Bengisu

 72. Hava dedi ki:

  Afiyet olsun hepinize o zaman
  Hoşgeldin Bengisu

 73. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  İyi Akşamlar Bengisu 😛 😀

 74. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hoşgeldin Bengisu iyiyim sen nasılsın? 😀 😀

 75. BENGİSU dedi ki:

  Bu arada iyi akşamlar))

 76. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Kixbox yap yap razıyım..Kixboxcum 😛 🙂

 77. BENGİSU dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar nasılsınız?

 78. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Aynen tam zamanında geldiler..Hava ne kadar da şanslılar)) haha beraber yedik zaten 😛 😀

 79. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Ah be kixboxcum keşke hatırlatmasaydın (( boşver unuturum..)) zaten o Eskişehir’e gelmiş..

 80. Hava dedi ki:

  Tam zamanında gelmişler belkide yemeğin kokusunu alıp gelmişler Gökhan

 81. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Geldim geldim..Gökhan..))
  Yapayım mı sana kixbox??..razısın demek..))yok ben sana kıyamam ki..zaten kalbin yaralı..((

 82. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hoş buldum Hava sende hoşgeldin..)) gerçekten de baskına gelmişler inanır mısın? ..Yemek yerken o kadar sert kapı çaldılarki yemek boğazıma takıldı öksürdüm hahahaha

 83. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Aaa Zeyno hakikaten Eniştemiz nasıllar haha 😛 😛

 84. Hava dedi ki:

  Tekrardan hoşgeldin Gökhan
  Size baskın yapmışlar Gökhan demekki

 85. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Kixboxcum seni bekliyorum 🙂

 86. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Gördün mu? Abisinin gülü tabii ki kraliçem ve birtanecik ablam dünyanın en güzelleridir Tabi ki sende öyle 🙂

 87. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Abisinin gülü hoşgeldin ve Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı uykular diliyorum sana…
  ..
  Benim kraliçem gelmiş hoş gelmiş..Oku oku gel)))
  ..
  Kixboxcum geldim geldim yemek yiyorduk… Aniden komşular geldi…Konuştuk anca ellerinden kurtuldum geldim…Sen yeter ki bana kixbox yap…)) buna razıyım 🙂
  ..
  Zeyno hoşgeldin 😛

 88. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Tmm Zeyno..Gökhan ben şimdi çıkıyorum birazdan mutlaka yazıcağım…bak yine geri dönüş yapmazsan..sana öyle kixbox yaparım ki..kendine gelemezsin 😉 kafanın üzerinde kuşlar dört döner 😀 😀

 89. Zeynep❤Aleyna dedi ki:

  Enişten iyi iyi 😀 az önce yine atışdık 😀 ya Aleyna kimse yoksa biz çıkalım whtsappdan konuşalım arkadaşlar gelince yazarız yorumlar çoğalmasın sonra yorumlarım çıkmıyor

 90. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sana demiyorum Zeynoşum..kendime soruyorum ne konuşalım diye o yüzden yazdım…hahaha Zeyno 😉
  ..
  İyi geceler..Aynurum..Allah rahatlık versin..grşrz..))

 91. Zeynep❤Aleyna dedi ki:

  Bana niye mavişim diyorsun 😀
  İyi geceler Aynur

 92. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ne konuşalımm mavişim…hmmmm??? Eniştem nasıllar? 😉
  Diğer arkadaşlar nerde?

 93. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Yaaa canlar o kadar uykum geldiki anlatamiyirum
  Hadi ben kacdim
  Iyi gecelee allah rahatlik versin
  Cook optum
  Iui sohbetler

 94. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Gökhan???..hadi ama..nerde kaldın??..gel gel..))

 95. Zeynep❤Aleyna dedi ki:

  Gördüm mavişim 😉 ne konuşalım

 96. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Tylla Hoşgeldin..))nasılsın cnm?

 97. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Tylla ablam hos geldin)))
  Ilk gelmissin))
  Hediyenn hediyennn fanta cunku cook seviyorsun fantayi 😉
  Pinar ablam yaa bu halonle ozet yaziyorsun iyiles sonra yazsan yaa ablam
  Eline emegine saglik ozetler harika 😉

 98. "THE ORIGINALS"❤❤ dedi ki:

  Ellerine saglik Pinarcim ozet guzel cikmis..Sen nasilsin iyiyimisin cnm

 99. "THE ORIGINALS"❤❤ dedi ki:

  Simdi ozeti okuyup gelyorum cunki cok merak edyorum gehnayi cocugu aldiracakmi doguracakmi diye..

 100. "THE ORIGINALS"❤❤ dedi ki:

  Ilk benim oley…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.