İkimizin Yerine 309. Bölüm Özeti 13 Temmuz Cumartesi Fragmanı

Burak 07 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish, Gagna ile oyun oynamaktadır. Gagna, Jagdish’e umarım sen de bir gün baba olursun der. Jagdish’in aklına düşük yapan Gauri gelir ve duygulanır. Jagdish konuyu değiştirmeye çalışır ve sana verdiğim kitaplar  okuyup iyi bir hemşire olmak için der. Onları okuması gerektiğini söyler. 

İkimizin Yerine 13 Temmuz Cumartesi Özeti 

Gagna, Mannu varken benim bu kitapları, çalışmam çok zor der. Jagdish ise Mannu ile tüm aile ortak olarak ilgilenecek, bu nedenle, sen çalışırken, Manu’ya aileden başkası bakar, bu konuyu dert etme der. Herkes Gagna’ya bakar ve nereye gittiğini sorar. Gagna sonsuza kadar burada kalamam bir gün gitmem gerekiyor der. Kaliyani, Gagna’nın elindeki kitapları alır ve bu kız okursa bizi unutur, en iyisi Gagna’yı okutmamak der. Gagna şok olur. Kaliyani gülerek şaka yaptığını söyler. 

Anandi, Kaliyani’lere gelir ve Gagna, Anandi ile konuşur. Gagna, Anandi’ye gideceği için çok üzgün olduğunu söyler. Ayrıca Jagdish de sen gideceğin için çok üzülüyor der. Gagna açık bir şekilde Jagdish seni hala çok seviyor der. Fakat Anandi onu susturur ve bu konuşma aramızda kalsın der. Anandi ailem ve Jagdish sana emanet der. 

Sanchi yolda koşu yapmaktadır. Kulağında kulaklıklar vardır ve yüksek sesle müzik dinlemektedir. Bu sırada bir şoför Sanchi’yi görür ve korna çalar, fakat Sanchi kornayı duymaz. 

Şoför son anda manevra yaparak Sanchi’ye çarpmaktan kurtulur ama Sanchi o korkuyla uçurumdan aşağı yuvarlanır ve kafasında bir ağaca çarpar. Jagdish bu kazayı görür. Düşen kadının, Sanchi olduğunu anlar ve hemen yardıma koşar. Sanchi ağır yaralıdır Jagdish onu hemen ciple hastaneye götürür.

Jagdish hastanede ona müdahale eder. Sanchi köy hastanesinin koşullarını beğenmez ve eve gitmek istediğini söyler. Jagdish önce duymazdan gelir fakat daha sonra dayanamaz ve Sanchi’yi azarlar.

Bairon önce Jagdish ile konuşmalıyız der. Kaliyani büyük kutlamalarla bir düğün yapmak istiyorum der. Kaliyani, Jagdish’i ikna etmek için babası Bairon’un önemli rol oynayacağını söyler. Bairon konuşmayı kabul eder ve akşam konuşacağım der.

Gehna ile Basant odalarında Jagdish’in yeniden evlenmesi hakkında konuşurlar. Gehna bu önerinin oldukça cazip olduğunu kabul eder fakat Jagdish’in kendisinin bunu kabul etmesinin çok zor olduğunu düşünüyorum der.

Sanchi keyifli bir şekilde hastaneye pansuman için gelir. Sanchi, Jagdish’in kendisi ile özel olarak ilgilenmesini bekler. Fakat Jagdish başka bir hasta ile ilgilenir ve onu bekletir. Sıra Sanchi’ye geldiğinde pansuman bitmeden Gagna, Mannu’nun yaralandığını söyleyerek telaşlı bir şekilde içeri girer. Jagdish, Sanchi’yi bırakarak hemen Mannu ile ilgilenir. Sanchi bu duruma çok bozulur pansumanı bitmeden odadan çıkar.

Gagna yanlış yaptığını fark eder ve Sanchi’den özür diler. Fakat Sanchi öfkelidir. Gagna’ya bir sığıntı olduğunu ima eder. Gagna ise yakında hemşire olup kendi hayatımla ilgileneceğim der. Sanchi şaşırır. İsteyen herkes hemşire olabiliyor mu der.

Gagna, Doktor Jagdish bana olabilirsin dedi der. Sanchi sinirlenir ve sen insanların sağlığını bozarsın der. Gagna ağlayarak Jagdish’in yanına gelir. Jagdish Gagna’ya ben senin çok iyi bir hemşire olacağına inanıyorum der. Gagna sakinleşir.

Paragraf bloğunu 17 konumundan 16 konumuna yukarı taşıParagraf bloğunu 17 konumundan 18 konumuna aşağı taşı

Shiv, Anandi’ye sürpriz yapar ve tanıştıkları ormana götürür. Romantik anlar yaşanır ve Shiv, Anandi’yi öper. Anandi çok utanır. Anandi de Shiv’e onu sevdiğini söyler. Shiv tekrar söylemesini ister. Anandi utanır ve arkasını dönüp seni seviyorum derken dengesini kaybeder. Shiv de onu yaakalamak isterken birlikte göle düşerler. Islak ıslak birbirlerine sarılırlar ve Anandi bir kez daha Shiv’e onu sevdiğini söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.