İkimizin Yerine 308. Bölüm Özeti 12 Temmuz Cuma Fragmanı

Burak 06 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Shiv, Anandi’den özür dilemek için uygun bir ortam arar fakat bulamaz. Anandi gerçekleri sakladığı için ona çok kızgındır. Shiv sonra düğmesini dikerken Anandi’nin ondan kaçamayacağını fark eder gömleği üzerindeyken düğmesini dikmesini ister. Anandi düğmeyi dikerken Shiv konuya girmeye çalışır fakat Anandi hızlıca düğmeyi dikerek, oradan uzaklaşır. 

İkimizin Yerine 12 Temmuz Özeti

Shiv Anandi’ye bir çocukta beyaz bir gül yollar. Gülü getiren çocuk Anandi’ye Shiv’i affettin mi diye sorar. Anandi affetmedim der. Çocuk gider ve daha sonra elinde sarı güllerle geri gelir. Anandi yine affetmediğini söyler, çocuk, bu sefer elinde kırmızı güllerle gelip aynı soruyu sorar. 

Anandi daha sonra yorulur ve bu işin sonu olmayacağını fark ederek, çocuğa onu affettim git söyle der. Bu sefer Shiv elinde kırmızı güllerle gelir ve özür diler. Amacım sana bu haberi, seni üzmeden söylemekti fakat başaramadım bir daha asla hiçbir şeyi senden saklamayacağım diyerek ona söz verir. Anandi’nin yüzü güler. 

Shiv, Udaipur’da yaşamaya hazır mısın diye sorar. Anandi ben seninle istediğin her yere gelirim fakat ailem için kaygılanıyorum der. Fakat sonunda onlarda alışacaktır eninde sonunda evden ayrılacaktım der.


Kaliyani, Genha’nın bütün gün odada oturmaktan sıkıldığını düşünür ve akşam yemeği için Şekhar’ları karşılamak üzere ayağa kalkmasının ona iyi geleceğini söyler. Ailedekiler Kaliyani’nin Manu ile oynadığını görünce mutlu olurlar. 

Şekhar’lar gelir. Daddu elindeki çiçeği Kaliyani’ye verir. Bütün aile şaşkındır. Kaliyani de şaşkındır fakat mutludur. Her zaman sen bana çiçek veriyorsun bir kez de ben sana vereyim der ve büyük bir buket çiçeği Dadu’ya verir. Herkesin kafası karışır. 

Gagna’nın yemeklerini Daddu hariç herkes beğenir. Gagna mutludur. Jagdish de onu izlerken çok keyiflidir. Anandi, Jagdish’in Gagna’ya aşkla baktığını fark eder. 

Kaliyani herkesin böyle bir arada olması oldukça keyif verici keşke her iki aile de her pazar bir araya gelebilseler der. Sanchi, Anandi ve Shiv artık, sadece uzun tatiller olduğu zaman Jetsar’a gelebilir der . Herkes çok olur. Shiv tayininin çıktığını, artık Udaipur’da kalacaklarını söyler. Kaliyani üzülse de Anandi’ye sarılır ve mutlu bir ömür geçirmesini diler. 

Shektar’lar gittikten sonra Jagdish Kaliyani’nin yanına gider ve Shiv’in tayinini durdurabiliriz der. Kaliyani, Anandi hayatının geri kalanını geçireceği aile ile bağ kurmalı der. 

Anandi ve Shiv balkonda konuşmaktadırlar. Anandi bu köyden ayrılmayı hiç düşünmemiştim. Burası benim evim çocukluğum burada geçti buradan ayrılmak benim için gerçekten çok zor olacak der. Ailemin beni mutlu görmesi için elimden geleni yapacağım der. 

Gagna, Jagdish’i üzgün görür ve neler olduğunu sorar. Jagdish, Anandi’nin gidişine üzüldüğünü söyler. Gagna artık Anandi’nin başka biriyle evlendiğini ve gitmesinin normal olduğunu söyler. 

Gagna’nın oğluna bakan erkek hemşire köyüne dönmek istediğini söyler. Gagna gitmesini istemez ama Kaliyani gitmek istiyorsa özgür der. Kaliyani adama para teklif eder fakat adam Mannu’nun bir fotoğrafı dışında başka bir şey istemez. 

;

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.