İkimizin Yerine 304. Bölüm Özeti 8 Temmuz Pazartesi Fragmanı

Burak 01 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Shiv, Gagna’nın bebeğini bulabilmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Anandi, Shiv uzakta olduğu için endişelenir. Cotima Menu ise onu teselli etmeye çalışır. Evlilik sonrası ilk kez ayrı kalmışlardır. Anandi, Shiv’i arar fakat konuşmaları yarıda kesilir. Shiv yoğunluktan cevap veremez. Anandi ise onun kendisine kızgın olduğunu düşünür. Fakat Avukat Shiv’e Ratan’ın kaçmasına yardım eden iki kişinin yakalandığı bilgisini verir. Polisler ifade almak üzere Gagna’yı emniyete çağırırlar. Jagdish onu ciple götürmek istese de cipin tekerleği patlamıştır. Gagna, Jagdish’e sarılmak istemez fakat motorda sarılmak zorunda kalır. Köylüler bu sahneyi görünce tepki verirler.

İkimizi Yerine 8 Temmuz Pazartesi Özeti

Gagna polis memuruna Ratan hakkındaki bütün bilgileri verir. Polisler Shiv’in de kendilerinin de bu konuyu dikkatle takip ettiklerini söyler. Dönüşte Gagna motora binerken dengesini kaybeder. Jagdish onu son anda tutar. Karakolun önünde birbirlerine yakınlaşırlar. Halktan kadınlar bunu gördüklerinde evli bir kadın kocasını bırakıp başkasıyla takılıyor diyerek söylenirler.

Anandi, Gagna çocuğunu aldıktan sonra kendine bakabilmeli der ve bebeğini aldıktan sonra okula gidip eğitim alması gerekiyor der. Ertesi gün Shin olmadan uyanan Anandi kahvaltısını yapar. Fakat hiç bir şeyden keyif almamaktadır. Sanchi köylü bir kızın bu kadar romantik olmasını beklemiyordum der. Menu ise asıl şehirli kızları şıp sevdi oluyor gerçek aşkı köylü kızları yaşıyor der.

Cotima, Sanchi ve Anandi arasındaki buzların erimesinden memnun olur. Ancak Sanchi, Anandi’yi sevmiyorum eski ailesine çok zaman ayırıyor der. Udaipur’da Iravati, Anandi’nin eski kocasını unutamamasından endişelenmektedir. Halen Shiv ve Anandi’nin ilişkiye girmediğinin farkındadır. Iravati de Jetsar’a giderek bu konuyu Anandi ile konuşmaya karar verir.

Shiv, Anand, ile konuşur ve bu gecede gelemeyeceğim der. Anandi üzülür. Bu sırada kapı çalar. Shiv, Anandi’ye bir demet gül göndermiştir ve yanına yazdığı notta, bu gece yanında olamadığım için özür dilerim seni seviyorum yazmıştır.

Sabah olduğunda Gagna eskiden Anandi’nin öğretmenlik yaptığı okuma yazma okuluna getirir. Gagna ben işi beceremem diye endişelense de Kaliyani ve Sumitra ona destek olurlar. Shiv de sürpriz yapar ve okuma gününe gelir. Anandi onu görünce çok heyecanlanır. Kaliyani, Gagna’ya menevi değeri yüksek olan bir kalem hediye ederek ona olan desteğini gösterir.

Anandi, Shiv’e yaptığın sürpriz çok hoşuma gitti der. Shiv, Anandi’ye sevgililier günü için oyuncak anahtarlık verir ve 14 Şubat tüm dünyada sevgililerin günüdür der. Shiv, Anandi’den bir itiraf beklemektedir. Anandi oyuncağı çok beğendiğini söyler. Shiv oyuncağı getiren kişi tatlı mı diye sorar.

Anandi tam ben seni… derken bir kız yanlarına gelir. Shiv hızlı bir şekilde kızın sorusunu cevaplar ve tekrar Anandi’ye dönerek devam et der. Anandi yazarak söylemek istiyorum konuşmak çok zor der. Kağıda seni seviyorum yazar fakat bu sırada yanlarına Gagna gelince yazıyı siler.

Gagna’nın getirdiği mektupta Anandi’yi çocuk evliliği kurbanı kızlar için açılan okulun açılışına bekledikleri yazmaktadır. Açılış o akşam olacaktır ve mektup gecikmiştir. Shiv endişelenme ben seni yetiştiririm der. Fakat Ratan konusunda bir gelişme yaşandığı için o götüremez. Anandi’ye bir araba ayarlar.

Sanchi bir kez daha Gagna’ya neden bu kadar değer verildiğini ve neden okula gönderildiğini anlayamaz. Cotima ona Gagna’nın neden okuması gerektiğini anlatır. Bu sırata Iravati sürpriz yaparak gelir. Sanchi, Anandi yok yine başkaları için abimi bırakıp gitti der. Iravati, Sanchi’den bizi Menu ile biraz yalnız bırakır mısın diye sorar. Iravati, Anandi’yi Shiv ile evlendirmenin kötü bir karar olduğunu söyler. Menu da aynı şeyi düşünmektedir…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.