İkimizin Yerine 303. Bölüm Özeti 7 Temmuz Pazar Fragmanı

Burak 30 Haz 2019 İkimizin Yerine  0

Hemşire doktor Gauri diğer hastalarla ilgileniyor, odasına gelmesi biraz zaman alacak der. Jagdish uzun süredir beklemektedir. Bu sırada Gagna Jagdish’in nerede olduğunu sorar ve Mumbai’ye gittiğini öğrenir. Kaliyani bu durumdan Anandi’yi suçlamaktadır. Gagna ise Anandi’nin suçu olmadığını, bütün suçun kendisinde olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 7 Temmuz Pazar Özeti

Gagna aileye verdiği zarardan dolayı özür diler ve kötü bir niyetim yoktu der. Kaliyani, Gagna’yı azarlar. Gagna tekrar özür diler ve bu durumu düzelteceğini söyler. Basant da Gagna’yı destekler ve Gagna, Jagdish’in zihnini çok iyi okuyor der.

Kaliyani dua ederken, bir ayak sesi duyulur ve kapıda Jagdish ve Gauri görülür. Kaliyani çok korkar, fakat daha sonra bunun bir hayal olduğunu fark eder. Gagna Anandi ve Kaliyani’nin yanına yaklaşır. Korkmayın Jagdish mutlaka geri dönecek der.

Saat beş olmuştur ve Jagdiş halen Gauri’yi beklemektedir. Artık daha fazla dayanamaz ve hemşirenin engel olmaya çalışmasına rağmen odaya zorla girer. Fakat girdiğinde odanın boş olduğunu görür. Jagdish hemşireye neden bana yalan söylediniz diye sorar. Hemşire doktor Gauri’ye geldiğinizi haber verdik fakat sizinle görüşmek istemedi ve bekletmemizi istedi der. Jagdish, Gauri’ye ondan özür dilediği bir not yazar.

Jagdish, mektubunda bana çok kızgın olduğunu biliyorum, seninle buluşmak için seni zorlamayacağım, sana geri kalan hayatında başarılar diliyorum. bir gün çok iyi bir doktor olacağını biliyorum yazar. Mektubu, hemşireye vererek oradan ayrılır.

Jetsar’da gece olmuştur ve herkes dört gözle Jagdish’in gelmesini beklemektedir. Kaliyani sanırım o bu gece de gelmeyecek. Herkes artık yatsın der. Anandi ben geleceğine inanıyorum der ve yatmamak için direnir. Sonunda Jagdish kapıdan girer.

Kaliyani çok kızgındır ve Jagdish’e önce sarılmaz. Artık böyle şoklar yaşamak için çok yaşlıyım der. Jagdish ise son kez gittim bir daha asla gitmeyeceğim der. Kaliyani’ye artık sonsuza dek seninle kalacağım diye söz verir.

Kaliyani ona neden gittiğini sorar. Jagdish, gidip Gauri’den özür dilemezsem kendimi asla affedemeyecektim der. Anandi’ye kesinlikle döneceğime söz vermiştim ve sözümü tuttum der.

Kaliyani, Gauri’nin ne dediğini sorar. Jagdish olan biteni anlatır. Kaliyani sinirlenir ve bunu intikam almak için yaptı der. Jagdish ise ben üzerime düşeni yaptım artık hayatının geri kalanından kendisi sorumlu der.

Kaliyani, Jagdish’e sen doğru olanı yaptın fakat Gauri hiç değişmemiş, şu anda bile tek şansını, intikam almak için kullanıyor der. Gagna ise bence böylesi çok daha iyi olmuş der. Karşılaşmış olsalardı tartışabilirlerdi der. Kaliyani zekice düşündüğü için Gagna’yı över.

Anandi ve Kaliyani baş başa kaldıklarında Anandi, Kaliyani’den aldığı özel kolyeyi geri verir ve bunu uygun zamanda Jagdish’e ver der. Anandi artık Shiv’e onu sevdiğini söyleyecektir. Shiv’e telefon eder fakat ulaşamaz. Daha sonra eve gelir fakat Shiv evden ayrılmıştır ve arabayla uzaklaşır.

Anandi, Sanchi’ye Shiv’in neden gittiğini sorar. Sanchi onu tersler ve eski kocan kadar Shiv ile de ilgilenirsen derdini anlarsın der. Anandi odasına gider ve ağlar. Anandi, Shiv’in ona aldığı gece elbisesine bakarak hayal kurar. Özel bir gece için artık kendisini hazır hissetmektedir fakat Shiv yanında yoktur. Anandi, Shiv’in ona arkadan sarıldığını hayal eder.

Gagna evi temizlerken yanlışlıkla televizyonu, çalıştırır ilk kez hayatında televizyon görmüştür ve çok şaşırır. Televizyonda sünger bop vardır. Gagna izlerken çok eğlenir. Jagdish de bu olanları görür ve keyiflenir.

Ertesi gün Jagdish’in telefonu çalar. Sumitra telefonu Gagna’ya verir ve hemen Jagdish’e götür der. Gagna koşarken Jagdish’e çarpar ve telefon yere düşer. Telefonun bataryası çıkar. Jagdish telefonu alıp bataryayı takar. Gagna hamurlu eliyle yüzündeki terleri silerken hamurlar yüzüne bulaşır. Jagdish eliyle Gagna’nın yüzündeki hamurları temizler. Romantik anlar yaşanır…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.