İkimizin Yerine 302. Bölüm Özeti 6 Temmuz Cumartesi Fragmanı

Burak 29 Haz 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi, Shiv’e öyle yemeği götürmek için hazırlanmaktadır. Üzerine pembe bir sari giymiştir. Shiv ofisinde Anandi’yi görünce hayran kalır. Anandi kendi elleriyle Shiv’e yemek yedirir. Shiv çok keyifli olsa da işleri yoğundur ve Anandi ile fazla ilgilenemez.

İkimizin Yerine 6 Temmuz Cumartesi Özeti

Gagna ise Kaliyani’nin konağında ev işlerinde çalışmaya devam etmektedir. Fakat oğlu halen bulunamadığı için çok mutsuzdur. Anandi, Sanchi’nin tabletinde bir bebek fotoğrafı görür. Sanchi ona artık bir bebek sevmek istediklerini söyler. Anandi de bebeği çok sever ve Sanchi’den tabletini ödünç ister.

Anandi, Sanchi’nin tabletindeki resmine bakar ve salıncakta oturarak Shiv’in fotoğrafı ile konuşur. Shiv’e kendisine gösterdiği sabır ve anlayış için teşekkür eder. Söz veriyorum senin tüm isteklerini en kısa sürede yerine getireceğim der. Anandi biz birbirimiz için yaratıldık der.

Jagdish, Gagna’yı avluda tek başına otururken görür. Jagdish, Gagna’nın yanına gider ve neden bu kadar kötü görünüyorsun diye sorar. Gagna çocuğu yanında olmayan bir anne için hayat cehennem gibi der. Jagdish ona Shiv bütün gücüyle çalışıyor bebeğini bulacak der. Çocuğun döndüğünde iyi görünmek için kendine iyi bakmalısın der.

Gagna senin ailen bana kendi ailemin yapmadığı şeyleri yaptı der ve teşekkür eder. Gagna, Jagdihs’e karın nerede ona senin çok iyi bir koca olduğunu söyleyeceğim der. Jagdish boşandığını ve onun başka biriyle evlendiğini söyler. Gagna bir kız nasıl olur da senin gibi birini bırakır diye şaşırır. Sakın üzülme senin kıymetini bilmiyor demekki der.

Jagdish evliliğim benim yüzümden bitti der. Onu başka bir kız için terk ettim der. Anandi’yi hiç bir zaman hak etmedim der. Gagna Anandi’nin eski karısı olduğunu öğrenince şok olur.

Gagna, ANandi bu ailenin kızı der. Jagdish, Anandi’yi kaybetmesinin ardından çok değiştiğini söyler. Eski Jagdish de Ratan gibi biriydi der. Tek farkı kendisinin Anandi’ye fiziksel değil duygusal zarar verdiğini söyler.

Fakat günahlarından tövbe ettiğini ve artık çok değiştiğini söyler. Gagna’ya geçmişte yaşananları detaylı bir şekilde anlatır. Anandi ile nasıl evlendiklerini de anlatır. Gagna, Jagdish’e Gauri hakkında sorular sorar. Jagdish, Gauri beni ailemden koparmaya çalıştı der. Geç saatlere kadar sohbet ederler.

Ertesi gün Anandi, Shiv’e helva yapar ve eliyle yedirir. İçinden Shiv’e onu sevdiğini söyler. Anandi kendini toparlar ve Shiv’e onus evdiğini söyleyecekken telefon çalar. Arayan Jagdish’tir ve Gagna ile konuştuktan sonra Gauri’ye haksızlık ettiğini düşünmektedir. Bir kıın daha hayatını bitirmek istemediğini Mumbai’ye giderek bu haksızlığa son vereceğini söyler.

Jagdish, Mumbai’ye geri döneceği için Anandi’ye ailemi ikna eder misin diye sorar. Anandi tamam der. Sabah olduğunda Jagdish evde yoktur. Kaliyani meraklanır ve Jagdish’i aramaya başlar. Anandi ise Kaliyani’ye akşam Jagdish ile konuştukları konudan bahseder. Kaliyani, Jagdish kesinlikle gidemez der. Fakat çoktan gitmiştir.

Basant, Kaliyani’nin sağlığı ile ilgili endişe duymaktadır ve ona Jagdish kendini affettirmek için gitti daha mutlu bir şekilde geri dönecektir der. Kaliyani üzgün bir şekilde ona engel olmadığı için Anandi’yi suçlar. Basant Gauri’ye güvenmediğini yine söyler ve yine Jagdish’i kandırabilir der.

Mumbai’ye varan Jagdish annesi Sumitra’ya telefon eder ve neden gittiğini söyler. Sumitra, Jagdish’i dinledikten sonra onun geleceğine inanır. Jagdish daha sonra Gauri’nin hastanesine gider ve onunla görüşmek için muayene sırası alıp beklemeye başlar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.