İkimizin Yerine 301. Bölüm Özeti 5 Temmuz Cuma Fragmanı

Burak 29 Haz 2019 İkimizin Yerine  0

Gagna’yı öldürmeye çalışan hizmetli, kadın kılığında şehri terketmeye çalışırken polis tarafından yakalanır. Polis hemen Shiv’e adamın yakalandığını haber verir. Shiv çok sevinir. Gagna hastanede uyanır. Oğlunun geldiğini ümit eder anca Jagdish biriyle telefonda konuşmaktadır. Gagna’yı öldürmek isteyen hizmetlinin yakalandığını ve emri Ratan’dan aldığını konuşur. Bunu duyan Gagna tekrar bayılmak üzereyken Jagdish onu yakalar ve yatağa yatırır.

İkimizin Yerine 5 Temmuz Cuma Özeti

Shiv, Anandi’yi arayarak Gagna’nın oğlunu, almak için Ratan’nın evine polis ile birlikte gideceklerini söyler. Anandi mutlu olsa da yinede endişelidir. Çünkü Ratan tehlikeli bir adamdır. Shiv, Ratan’a açacakları cinayete teşebbüs davası sonrası çocuğu almanın kolaylaşacağını söyler.

Shiv, Jagdish ve Gagna polis arabasıyla köye giderler. Ratan’ın adamları, kapıda polisi görür ve hemen Ratan’ı çağırırlar. Ratan hemen kapıyı kilitler ve çocuğu polislere vermek istemez. Ratan arka kapıdan kaçmak için hazırlanır. Kimse çocuğumu benden alamaz diye bağırır.

Shiv polislere kapıyı kırarak içeriye gidip çocuğu almalarını söyler fakat polis önce ikna etmeye çalışacağız der. Shiv arka kapıyı kapatmak için dolaşırken Jagdish de ön kapıyı kırmaya çalışır. Kapıyı açtığında bütün ailenin arka kapıdan çıkıp arabaya binerek kaçmaya çalıştığını görür. Herkes arabanın arkasından koşar fakat Ratan kaçmayı başarmıştır. Shiv hemen polis arabasına biner ve Ratan’ın peşine düşerler.

Jagdish ise Gaga’nın yanında kalır. Gagna eve girer ve bebeğinin beşiğinde ağlamaya başlar. Bu arada Anandi merak eder ve Shiv’i arar fakat Shiv telefonu açamaz. Daha sonra Jagdish’i arar ve Jagdish ona telefonda durumla ilgili bilgi verir. Anandi bebeğin alınamamasına üzülür. Ayrıca Shiv’in adamların peşinden gitmesi onu endişelendirir.

Jagish, Gagna’yı Jetsar’a götürür. Kaliyan, ve aile onu sevgi ile karşılar. Kaliyani, Shiv çocuğun peşinden gittiyse onu mutlaka geri getirecektir endişelenme der. Gagna’yı rahatlaması için banyoya götürürler. Gergin bir bekleyişin ardından kapı açılır ve Shiv içeri girer. Gagna hemen bebeğini sorar. Shiv onu elimizden kaçırdık fakat sakın ümidini kaybetme onu mutlaka bulacağız der.

Gagna kendini kaybeder ve Mannu’yu aramak için dışarı çıkmaya çalışır fakat diğerleri ona engel olup, sakinleştirmeye çalışırlar. Anandi ise Shiv’i sağ salim karşısında gördüğü için mutludur ama bebek kaçtığı için de morali bozulmuştur.

Shiv’in de morali çok bozuktur ve gözleri dolar. Anandi onu teselli etmeye çalışır ve başaracağından eminim der. Komiser Rattan’ı her yerde arıyoruz der. Shiv, Anandi’nin elini tutunca rahatlar ve uykuya dalar. Anandi sabaha kadar o rahatsız olmasın diye elini çekmez. Sabah Anandi uyanır ve kahvaltı hazırlamaya gider.

Gagna kahvaltı sofrasına oturmak istemezsin çünkü bu aileyle aynı seviyede olmadığını düşünmektedir. Ben daha sonra bir köşede yerim der. Kaliyani ben senin durumunu biliyorum artık sen bu evin bir kızısın bu nedenle birlikte yiyeceğiz der.

Gagna mutfak dışında hiçbir şeyden anlamıyorum ben burada ne yapacağım diye sorar. Kaliyani ona çalışmak zorunda olmadığını söyler fakat Gagna ben kimseye yük olmak istemiyorum der. Kaliyani, Gagna’ya eliyle yemek yedirir. Gagna mutlu hisseder.

Menu , Anandi’ye Shiv ile aranızda bir problem var mı diye sorar. Anandi hiçbir problem olmadığını, her şeyin çok iyi gittiğini söyler. Anandi rüyasında Shiv’i görür. Shiv rüyada beyaz bir ata binmiş ve onun yanına gelmiştir. Anandi, Shiv’e aşkını itiraf ederken uyanır. Anandi çok utanır ve Jagdish’den başka kimseye aşık olamayacağını düşündüğü zamanlar aklına gelir…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.