İkimizin Yerine 30 Ocak Çarşamba Özeti 145. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Kaliyani gelinlere terör estirir.

Burak 18 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi hala ağlıyordur ama kendini toparlayarak tüm aileye olanları anlatması için cesaretini toplar. Tüm aile duydukları karşısında şok olur. Kaliyani, Anandi’yi Jagdish’dan uzağa sürükler ve Jagdish’i kim şehre gönderirse cezalandırılacak der ve bütün bu yaşananlar Anandi’nin yüzünden oldu der. Anandiye Jagdish ile konuşmayacağını ve hatta aynı odada kalamayacağını söyler. Bairon müdahale etmeye çalışır, ancak boşuna.

Gehna, Anandi’yi savunur, Jagdish hala hayatta  ise bu Anandinin sayesinde der. Kaliyani bu zaten gelinlerin görevi der. Anandi odasında ağlarken, Bairon onu teselli eder . Anandi Jagdish’in en çok ihtiyaç duyduğu anda onun yanında olup onu destekleyemiyorsam burada kalmamın ne anlamı var der. Sumitra Jagdishin odasına gelir ve Jagdish ondan bir ninni söylemesini ister. Sumitra oğluna ninni söyler ve uyutur.

Basantın doğum günüdür. Nandu babasının doğum gününü kutlar. Tüm aile tapınağa giderler. Pandit Gehnayı sorar. Kaliyani bir bahane uydurur ve sonunda Sumitra’dan Makhan’ı Gehnayı alması için göndermesini ister. Bhairon onu durur ve Gehna’yı çağırması için Anandi’yi gönderir.

Gehna, soluk sarı elbisenin içinde makyaj veya takıları olmadan mabede gelir.  Köylüler Kalyani Devi’nin gelinin bu halde görünce  sarsılır  ve bunun altında bir şeyler yattığı sonucuna varırlar. Köylüler Kaliyaninin gelini Gehnaya  dilenciye benziyor diyerek dalga geçerler.

Kaliyani bu duruma çok kızmıştır. Kaliyani evde Jagdishi odasına gönderir ve Bairona Gehnanın yaptığı doğru mu yanlış mıydı diye sorar.  Bairon sessiz kalır ve Kaliyani en azından benimle aynı fikirde olduğun için mutluyum der. Kaliyani gelinlerini asla zorlamadığını onların zaten sefil bir hayattan geldiğini bu şaşalı kıyafetlerinin onlara ağır geldiğini söyler. Bundan sonra Sumitra ve Anandinin de Gehna gibi mücevhersiz sade kıyafetlerle kalmalarını emreder.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 30 Ocak Çarşamba Özeti 145. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Kaliyani gelinlere terör estirir.” üzerine 3 yorum

 1. "GULPERI" HAYRANI dedi ki:

  Hayirli cumalar..

  Pinarcim ozetler bir birinden guzel ve harika ellerine emegine saglik canim

  1. Pınar dedi ki:

   saol cnm bn tesekkür ederim. bu arada gulperinin yeni bölümü haftaya başlıyacak cnm mrkla bekliyorum

   1. "GULPERI" HAYRANI dedi ki:

    Evet bende merakla bekleyorum yeni bolumunu bu diziyi cok begenip izliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.