İkimizin Yerine 30 Ocak Çarşamba Özeti 145. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Kaliyani gelinlere terör estirir.

Anandi hala ağlıyordur ama kendini toparlayarak tüm aileye olanları anlatması için cesaretini toplar. Tüm aile duydukları karşısında şok olur. Kaliyani, Anandi’yi Jagdish’dan uzağa sürükler ve Jagdish’i kim şehre gönderirse cezalandırılacak der ve bütün bu yaşananlar Anandi’nin yüzünden oldu der. Anandiye Jagdish ile konuşmayacağını ve hatta aynı odada kalamayacağını söyler. Bairon müdahale etmeye çalışır, ancak boşuna.

Gehna, Anandi’yi savunur, Jagdish hala hayatta  ise bu Anandinin sayesinde der. Kaliyani bu zaten gelinlerin görevi der. Anandi odasında ağlarken, Bairon onu teselli eder . Anandi Jagdish’in en çok ihtiyaç duyduğu anda onun yanında olup onu destekleyemiyorsam burada kalmamın ne anlamı var der. Sumitra Jagdishin odasına gelir ve Jagdish ondan bir ninni söylemesini ister. Sumitra oğluna ninni söyler ve uyutur.

Basantın doğum günüdür. Nandu babasının doğum gününü kutlar. Tüm aile tapınağa giderler. Pandit Gehnayı sorar. Kaliyani bir bahane uydurur ve sonunda Sumitra’dan Makhan’ı Gehnayı alması için göndermesini ister. Bhairon onu durur ve Gehna’yı çağırması için Anandi’yi gönderir.

Gehna, soluk sarı elbisenin içinde makyaj veya takıları olmadan mabede gelir.  Köylüler Kalyani Devi’nin gelinin bu halde görünce  sarsılır  ve bunun altında bir şeyler yattığı sonucuna varırlar. Köylüler Kaliyaninin gelini Gehnaya  dilenciye benziyor diyerek dalga geçerler.

Kaliyani bu duruma çok kızmıştır. Kaliyani evde Jagdishi odasına gönderir ve Bairona Gehnanın yaptığı doğru mu yanlış mıydı diye sorar.  Bairon sessiz kalır ve Kaliyani en azından benimle aynı fikirde olduğun için mutluyum der. Kaliyani gelinlerini asla zorlamadığını onların zaten sefil bir hayattan geldiğini bu şaşalı kıyafetlerinin onlara ağır geldiğini söyler. Bundan sonra Sumitra ve Anandinin de Gehna gibi mücevhersiz sade kıyafetlerle kalmalarını emreder.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 30 Ocak Çarşamba Özeti 145. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Kaliyani gelinlere terör estirir. (3 Yorum)

  1. Hayirli cumalar..

    Pinarcim ozetler bir birinden guzel ve harika ellerine emegine saglik canim

    • saol cnm bn tesekkür ederim. bu arada gulperinin yeni bölümü haftaya başlıyacak cnm mrkla bekliyorum