İkimizin Yerine 299. Bölüm Özeti 3 Temmuz Çarşamba Fragmanı

Burak 27 Haz 2019 İkimizin Yerine  0

Nandu dürbünle etrafı izlerken bir kadının bazı adamlar tarafından darp edildiğini görür. Sanchi, Nandu’dan dürbünü alır ve baktığında o da bir kadını öldüresiye döven adamları, görür. Hemen bayram eğlencesinde olan Sing ailesinin yardımını ister.

İkimizin Yerine 3 Temmuz Çarşamba Özeti

Jagdish gelir ve Gagna’yı, hemen kucağına alır. Hastaneye götürmek için Shiv’in arabasına bindirir. Bairon ile Shiv, Jagdish’e kadını tanıyıp tanımadığını sorar. Jagdish sonra anlatırım şimdi hemen hastaneye gitmemiz gerekiyor der.

Hastaneye vardıklarında kadınının durumu çok ağırdır. Başına çok ciddi darbeler almıştır. Jagdish ve Lal Sing ona ilk müdahaleyi yaparlar. Lal Sing hemen polise haber verir. Anandi ile Shiv de Gagna’nın yanındadır. Gagna bilinci kapalı bir şekilde uymaya devam etmektedir.

Jagdish eve dönmek istemese de çok yorgundur. Lal Sing sen git ben onunla ilgilenirim deyince Jagdihs eve döner. Herkes Jagdish’e bu kızı nerden tanıdığını, sorar. Jagdisj onlara olan biteni anlatır.

Basant, Jagdish’e neden bu kızla bu kadar yakından ilgileniyorsun diye sorar. Jagdish kendisi yüzünden yakalandığı günü anlatır ve suçlu hissettiğini söyler. Kaliyani bundan çok memnun olur ve eski iyi kalpli torununun geri geldiğini düşünür.

Basant ve Gehna’nın ikinci bir çocuk planladığını anlatır. Sumitra bu duruma çok sevinir. Sumitra ortada bir şey yokken Kaliyani’nin beklentisini yükseltmenin gerek olmadığını kabul eder. Bairon Genha’nın yatak ıstrahati yapmak zorunda olacağını ve tüm işleri kendisinin yapabileceğini söyler.

Anandi ve Shiv, ilk bayramın akşamında birbirlerine hediye vereceklerdir. Shiv, Anandi’ye bilezik hediye eder. Anadi de Shiv’e kapüşonlu bir swet hediye almıştır. Shiv uçurtma yarışını aslında kaybettim der. Şimdi sen ne istersen yapacağım der. Anandi aldığı kapüşonlu kıyafeti giymesini ister. Shiv daha zor bir şey bekliyordum der. Anandi kıyafetin fermuarını çekerken göz göze gelirler.

Birbirlerinin yüzüne dokunurlar. Shiv, Anandi’yi öpmek için hamle yapar fakat Anandi geri çekilir. Shiv yine de bir ilerleme kaydettiği için mutlu bir şekilde yatağa gider. Fakat Anandi düşüncelidir.

Shiv, Lal’i arar ve Gagna’nın durumunu sorar. Fakat, Lal, hastanede değildir. Jagdish apar topar hastaneye gider. O sırada Gagna uyanır ve çocuğunun nerede olduğunu sorar. Hemşire, yalnız geldiniz yalnız da bir bebek yoktu der. Gagna yataktan fırlar ve kendini dışarı atar. Bu sırada Jagdish gelir ve onun kaçmasına engel olur. Jagdish ona olan biteni anlatır ve yatağına yatırarak ona sakinleştirici iğne yapar. Gagna yenden uykuya dalar.

Bu sırada Ratan’ın adamlarından biri hastanededir ve Gagna’yı görünce tanır. Hemen Ratan’ı arar ve ona karısının hastanede olduğunu söyler. Ratan adama Gagna’yı öldürmesi karşılığında toprak, teklif eder. Adam kabul eder ve hemen harekete geçer.

Bu sırada Gagna’nın bebeği sürekli ağlamaktadır. Ratan’ın karısı durmadan ağlayan bebeği susturmayı başaramaz. Jagdish uçurtma şenliği esnasında kendisini arayan numarayı arar. Ratan uykulu bir şekilde telefonu açar ve kaba saba konuşur. Jagdish kendisini arayan kişinin Gagna olduğunu anlar.

Aile Jagdish’in bütün gece Gagna’nın yanında kaldığını öğrenince endişelenir. Kaliyani herkese Gagna’yı ziyaret etmesini söyler. Bairon, Basant ve Gehna hastaneye gidecek diye ağzından kaçırır. Kaliyani neden gidiyor diye sorar. Basant, Gehna troid için muayene olacak diye kıvırır.

Menu Anandi’nin gösterişli bileziklerini görür ve artık gelinimizden de güzel bir haber bekliyoruz der. Anandi utanır. Menu, tüm aile sizden bir bebek bekliyor der.

Bu sırada tarla karşılığı Gagna’yı öldürmek için anlaşan adam Gagna’nın yanında kimse olmadığını görür ve odaya dalar. Gagna’nın serumuna aşırı dozda ilaç enjekte eder. İlaçların kutusunu saklayarak oradan uzaklaşır. u sırada uyanan Gagna yine gitmek ister.

Anandi ve Shiv de hastaneye varmıştır. Jagdih, Gagna’yı sakinleştirmek için uğraşırken Anandi gelir ve bir yakının var mı diye sorar. Gagna beni terk eden bir amce ve teyzem var der. Anandi ona çocuk gelin misin diye sorar. Gagna buradaki herkes birer çocuk gelindir der…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.