İkimizin Yerine 298. Bölüm Özeti 2 Temmuz Salı Fragmanı

Burak 26 Haz 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi, Shiv, Menu ve Sanchi bayram kutlamalarının ardından Jetsar’a geri dönerler. Udaipur da ise dede ve Alok uçurtma uçurma konusunda iddiaya girerler ve uçurtma uçururlar.

İkimizin Yerine 2 Temmuz Salı Özeti

Kaliyani, Anandi ve Shiv’in tekrar dönüşünü mutlulukla karşılar ve fakirlere kıyafet dağıtarak bayram kutlamalarına başlar. Dede uçurtma yarışında oğlu Alok’a yenilir ve yerini torunu Mahi’ye bırakır. Yasak olmasına rağmen tatlı yemeye başlar.

Jetsar’da herkes bu uçurtmasını hazırlanmış ve rüzgarı beklemektedir. Herkes birbiriyle yarışacak ve ilk ipi bitiren kazanacaktır. Varun’a izlemesi için bir dürbün verirler. Sanchi, Shiv için bir uçurtma seçer ve Shiv’in uçurtmasını tutmaya çalışır fakat Shiv Anandi tutsun der. Anandi utanır.

BAsant’ın uçurtması çok iyi gider. Bu sırada Sumitra, Sanchi’nin masum davranışlarından çok etkilenir ve onun Jagdish için uygun bir gelin olduğunu düşünür. Bunu Bairona da söyler. Uçurtma yarışını Bairon’u yenerek Basant kazanır.

Makan Sanchi’nin üzerine yanlışlıkla çay döker. Sanchi’nin ayağı yanar. Jagdish onu salona götürerek, yarasına merhem sürer. Merhem sürerken, aklına Gagna gelir. Onun yarası, Sanchi’nin yaralarından çok daha fazladır. Jagdish’in dalgınlığını gören Sanchi onun Anandi’yi düşündüğünü zanneder. Ona Anandi ile ilgili sorular sorar. Jagdish durumu anlar ve Sanchi’ye cevap verir.

Gagna mutfaktadır. Evden kaçış planları yapmaktadır. Aklına, Jagdiş’in sana yardım edebilirim dediği gelir. Kocasının telefonunu gizlice alır ve Jagdiş’i arar fakat Jagdish telefona cevap vermez. Gagna kocasına börek getirir fakat bçrek çok sıcaktır ve kocasının ağzı yanar. Ratan, Gagna’ya tokat atar.

Gagna kocası, sarhoş olunca kaçmaya çalışır. Herkes uçurtma uçurduğu ve etrafı seyrettiği için onu kimse görmez. Ratan telefonunu vermesi için Gagna’yı çağırır fakat Gagna ortalıkta yoktur. Kocası onun kaçtığını anlar. Gagna bebeği ile birlikte tarlaya girer.

Sonunda Gagna otobüsün olduğu yere gelir. Otobüse binerken adamın biriyle çarpışır. Bu adamı tanır ve umarım kimseye söylemez diye içinden geçirir. Gagna bilet parasını ödeyemeyince onu otobüsten indirmek isterler. Fakat kadının biri ona acıyarak bilet parasını öder.

Ratan bütün köylüleri toplar. Gagna’ya kim yardım ediyor diye sorar. Yardım edeni bulursam öldüreceğim der. Gagna’yı gören adam onun otobüse bindiğini söyler. Jagdish ve Shiv uçurtma yarışında finale kalırlar. İkisinden biri yarışmayı kazanacaktır. Anandi, Shiv’i destekler ve Jagdish’in kazanmak üzere olduğunu görünce endişelenir. Jagdish, Anandi’nin Shiv’i desteklediğini görür ve bilerek kaybeder. Shiv, Jagdish’in bilerek kaybettiğini anlar.

Jagdish, Shiv’i tebrik eder fakat Shiv sen daha iyiydin der. Anandi de Shiv’i kutlar. Fakat Shiv, Jagdish bilerek yenildi der. Anandi buna şaşırır ve dalgın olan Jagdish’e bakar.

Bu esnada Jagdish telefonuna sürekli olarak gelen cevapsız çağrılara bakar ve kim olduğunu merak eder. Ratan ise otobüsü yakalayarak Gagna’yı indirmeye çalışır. Gagna arka kapıdan kaçmaya çalışsa da Ratan onu yakalar. Bu esnada Sing ailesi ise uçurtma şenliğini tamamlar ve şarkılı bir programa geçerler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 298. Bölüm Özeti 2 Temmuz Salı Fragmanı” üzerine 3 yorum

  1. Nasiba2001 dedi ki:

    ya yeter artik biraz mutluluk istiyoruz sançiy hiç sewmiyorum siwin kardesi mahiy sewiyorum

  2. GULJAN dedi ki:

    Isil Hayat Hawa nerdesiniz ya tum Kordugum aylamyz nerdesiniz ya gelin artik ya yetmedimi ayralyklar

  3. GULJAN dedi ki:

    Ozetler cok guzel tsk Pinar ablacim ve Goker bey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.