İkimizin Yerine 296. Bölüm Özeti 30 Haziran Pazar Fragmanı

Burak 24 Haz 2019 İkimizin Yerine  0

Sanchi, Anandi’nin Jagdish hakkında endişelendiği ile ilgili söylentiler yayar. Menu ise Anandi’nin ailesinin acısından dolayı rahatsız olduğunu bu nedenle de ritüeli iptal ettiğini olayın eski koca ile bir alakasının olmadığını söyler. Sanchi ise Anandi’nin ailesini Shiv çok fazla üzerine düşmek ve onu kendi ailesinden uzaklaştırmakla suçlar.

İkimizin Yerine 30 Haziran Pazar Özeti

Bütün aile tembellik yaptığı için Gagna’ya kızar. Çocuk ağlar Gagna ona yemek getirmeye gider. Kocası Gagna’ya önce ailene yemek yedir der. Gagna ise önce bebeği doyurmama gerekiyor der ve ortam gerilir.

Ratan’ın babası Gagna’yı bir kuyuya yada bir ormana atmamız gerekiyor der. Ratan ise şimdilik bedava bir hizmetçimiz var, işlerimiz bittiğinde, çocuğu alıp, kadını atacağız merak etme der. Gagna bu konuşmalara kulak misafiri olur ve şok geçirir.

Shiv, Menu’ya köyün yakınındaki bazı kliniklerde ve yetimhanelerde kimsesiz çocukların olduğunu ve bu çocukları muayene ettirerek Anandi’ye sürpriz yapacağını söyler. Kaliyani de yetimhaneye bazı elbiseler bağışlamıştır. Menu, Shiv ve Anandi yetimhaneye gitmek üzere yola çıkar.

Yetimhanede hediyeler dağıtılmaktadır. Bütün çocuklar memnun kalır fakat bir kız doktor için sıcak yorgan ihtiyacı olduğunu söyler. Anandi ve Shiv doktora yorgan götürmek ister. Götürdüğü doktor Jagdish’tir. Jagdish, Anandi ve Shiv’i görünce şok olur.

Anani ben sana ailemi emanet etmiştim fakat sen çekip gitmişsin der. Annen hastayken onu nasıl bırakırsın der. Jagdish ise geri dönmeyeceğim kendimi burada affettireceğim der. En sonunda gitmek için Anandi, Jagdish’i ikna eder.

Jagdish istifa etmek için görüşmeliyim der. Yarım saat sonra otobüs durağında buluşalım der. Anandi onun yine kaçacağından şüphelenir fakat Jagdish meraklanma geleceğim der.

Jagdish’in Ganga hakkında bilgi aldığı hizmetçi hastadır. Gagna ona ilaç getirir. Jagdish’e Kaka’yı tedavi etmek üzere oraya gelince Gagna ile Jagdish tekrar karşılaşır.

Jagdish’i gören Gagna hemen uzaklaşır. Jagdish köyüne gideceğini ve kendisinin Gagna’nın ihtiyacı olması halinde bu telefondan kendisine ulaşabileceğini yaşlı yardımcıya söyler. Adam oldukça endişelidir.

Jagdish’i eve getiren Shiv ve Anandi eve telefon ederler ve bir sürprizimiz var derler. Herkes salona toplansın derler. Sing ailesi önemli bir şey olmasından endişe eder. Fakat Jagdish’in geldiğini görünce hepsi mutlu olur.

Jagdish herkese sarılır. Herkes onu affetmiştir. Kaliyani çok az bir ömrüm kaldı bu kalan günlerimi torunlarımla mutlu geçirmek istiyorum der. Jagdish eve geldiği için ayin yapılır. Kaliyani, Anandi’ye evlerine mutluluk ve refah getirdiğini söyleyerek teşekkür eder.

Nandu okuldan döner ve Jagdish’i görünce çok mutlu olarak kucağına atlar. Bir uçurtma festivalinin yaklaştığını ve beraber festivale katılmaları gerektiğini anlatır.

Uçurtma şenliği için Shiv ve Anandi de hazırlanacaktır. Jagdish ise ailesine geçmişten dersler aldığını ve geleceğin geçmişten aldığı derslerle daha iyi şekillendireceğini söyler. Yaptıkları için herkesten özür diler.

Shiv de Sanchi’ye karşı gösterdiği hassasiyet ve sevgi için Anandi’ye teşekkür eder. Shiv, Anandi’den kendisinine kadar sevdiğini söylemesini ister. Anandi utanır.

Jagdish ailesine yaşadıkları zorluklardan bahseder fakat Sumitra, Jagdish’in kolundaki yanık izini görür ve ne olduğunu sorar. Jagdish bir yalan uydurarak geçiştirir fakat aklı Gagna’da kalmıştır. Onu kurtarması gerektiğini düşünür. Sumitra her şey normale döndüğü için mutludur. Şimdi Jagdish, Anandi’nin yerini dolduracak ve evdeki boşluk kaybolacak diye düşünür…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 296. Bölüm Özeti 30 Haziran Pazar Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Ejegul dedi ki:

    ikimizin yerine dizide Jagdish in ailesine dolanmasynda begendim.
    bu arada ne zaman Anandi Sari geyecek. ben onu merak ediyorum
    bu dizi coook heyecenli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.