İkimizin Yerine 293. Bölüm Özeti 27 Haziran Perşembe Fragmanı

Burak 20 Haz 2019 İkimizin Yerine  0

Nandu bütün oyuncaklarını dağıtır ve ağlamaya başlar. Gehna ne oldu diye sorar. Nandıu bir erkek kardeş istiyorum canım sıkılıyor der. Jagdish de yok benimle kimse oynamıyor der. Gehna neden kız kardeş olmuyor diye sorar.

İkimizin Yerine 27 Haziran Perşembe Özeti

Anandi ve Jagdish’in gitmesinin ardından Nandu’nun kendisini çok yalnız hissettiğini ve kimseyle oyun oynamadığı için sinirlendiğini söyler. Evlat edinmeyi ve bunun için Kaliyani ile konuşmayı düşünür müsün diye sorar. Basant ise artık kendi çocuklarımız olmaz evlat edinmek en mantıklısı der.

Basant çekingen bir şekilde Bairon’a ailesine yeni bir üye getirerek ailemizi büyütmek istiyorum der. Bairon mutlu olur fakat bu fiziksel yetersizlik olarak algılanabilir alternatif tıp yöntemleri ile kendi çocuklarımıza sahip olabiliriz der. Bairon her şeyi denemesinin ardından çözüm bulamazsanız evlat edinebilirsiniz der. Fakat her koşulda bu konuyu Kaliyani ile konuşmak zorundadırlar. Basant rahatlar ve Kaliyani ile konuşmadan önce ilaçları deneyelim der.

Kaliyani, Jagdish ile ilgili bilgi edinmek için para teklif ettiği köylü Vishnu’yu arar. Vishnu halen bir haber olmadığını söyler. Vishnu, Jagdish’i pazarda şans eseri görerek onu tanır. Hemen Kaliyani’yi aramaya karar verir. Fakat arama yaptığı sırada Jagdish’in izini kaybeder. Jagdish’in arkasından gitmek ve onunla ilgili bilgi alabilmek için tekrar Jagdish’i arayan Vishnu onu bulamaz fakat Lal Singh’in de orada olduğunu görür. Lal Singh’in Jagdish’in kaçmasına yardım ettiğini düşünür.

Shiv ve ailesi Anandi’yi beklerlerken geleneksel elbiseleri ile merdivende görünen Anandi herkesi kendine hayran bırakır. Alok, Shiv’e karın inanılmaz görünüyor der. Anandi, Sanchi’nin yanına gelerek bu kıyafetler ile dışarı çıkabilir miyim diye sorar. Sanchi cevap vermez.

Evin izinden dönen komik hizmetçisi Nathu kendisini Anandi’ye tanıtır ve ona bu evde emrinizdeyim der. İhityacınız olduğunda benden isteyebilir siniz der.

Vishnu, Kaliyani’ye mabedden çıktığı zaman Jagdish’i gördüğünü söyleyerek olanları anlatır. Kaliyani, Jagdish’in nasıl göründüğünü sorar ve o köyde mi yaşıyordu der. Vishnu, Jagdish’in evini bilmiyorum der ve iyi görünüyordu kıyafetleri düzgündü der. Ayrıca Lal Singh’le olan karşılaşmasından ve şüphelerinden bahseder.

Bairon ile Basant doktora gider ve tekrar çocuğumuz olur mu diye sorarlar. Lal Singh teknoloji ve tıp çok ilerledi annenin yaşı henüz genç çocuğunuz olabilir der. Bairon ile Basant mutlu şekilde Lal Sİng’in yanından ayrılırlar.

Anandi odasına gider ve odaya girdiğinde Shiv’in ikinci gece ne beklediğini hatırlayarak korkar. Anandi, Jagdish ile ilk gecelerini anımsar. Önce onu hiç sevemeyeceğini düşündüğünü fakat daha sonra onunla birlikte yaşamayı öğrenerek ona aşık olduğunu anımsar.

Jagdish ateşin başında Anandi’yi ne kadar çok sevdiğini ve evlatlık çocuk konusunda onun kalbini çok kırdığını düşünür. Tam o esnada Jagdish koşan bir kızı görür ve kız gelip ona çarpar. Jagdish kızın bileğinin yandığını görür ve doktor olarak ona yardım etmek ister.

Kız korkmuş bir halde yerde yanan odunlardan birini Jagdish’e uzatır. Kızın kucağında da küçük bir bebek vardır. Jagdish yardım etmeye çalışsa da kız hiç bir erkeğin yardımına ihtiyacım yok der.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 293. Bölüm Özeti 27 Haziran Perşembe Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Gül dedi ki:

    Ben biraz anlamadım. Anandinin çocuğu olmuyor mu? Lütfen cevap verir misiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.