İkimizin Yerine 29 Ocak Salı Özeti 144. Bölüm Fragmanı #(1. kısım) Jagdish üst sınıf öğrencileri tarafından dövülür ve taciz edilir.

Burak 17 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Nandu’nun öğretmeni Nandunun okula sık sık gelmediğini ve bu sebeple derlerine dikkat edemediğini söylemek için eve geldiğini belirtir. Başka biri olsaydı okuldan kovulurde der. Mahavir, torununu okuldan kovululacağını duyunca öğretmene bağırır. Bhairon, araya girer ve öğretmene endişesi için teşekkür eder ve öğretmene şikayet etme gibi bir ihtimalinin olamayacağını söyler. Gehna, öğretmene bundan sonra onunla ilgileneceğini ve okula onu kendisinin bırakarak alacağını söyler ve öğretmenden Nandu’nun  okuşdan kimseyle gitmesine izin vermemesini ister.

Gehna Mahavirden özür diler ama çocuğuyla ilgili endişe duyan ilk anne olmadığını söyler. Sumitra peşinden gider ve yanlış yaptığını söyler. Gehna, bunun Sumitranın düşüncesi olmadığını söyler. Sumitra onu anlamaya çalışır. Gehna, bunun tüm yıllar boyunca yaşandığını Kaliyani ve Basanth’ın kadınlara asla saygı duymadığını ve hatta insanları dikkate almadıklarını söyler. Gehna, kendi düşüncesi ve Sumitra’nın düşüncesi arasında büyük bir fark olduğunu ve kendisinin Sumitra gibi olamayacağını söyler ve kapıyı Sumitranın yüzüne kapatır.  Sumitra üzülür ve ağlar. Anandi onu sakinleştirmeye çalışır .

Mumbai’deki üst sınıf öğrencileri bir kızı rahatsız ediyordur Kızın üzerine su dökerek onunla dalga geçiyorlardır. Jagdish kalabalığın arasından geçerek kızın yanına gelir  ve kızın Gauri olduğunu fark eder. Bu sırada iki kız Gaurinin elinden tutar ve Gauriden dans etmesini isteyerek üzerine su dökerler. Gauri kendisine su dökmeye çalışanlardan üst sınıflardan birisine tekme atar. Üst sınıflar buna çok kızar ve birisi onu tokatlamaya gelir. Çocuk tam Gauriye tokat atacakken Jagdish  gelerek çocuğun elini tutar ve Gaurinin üzerini örter.  Çocuk Jagdishe ismini sorar  ve Jagdish Jagat der. Batı Hindistanlı (rajasthan) olduğunu söyler.

Jagdish Üst sınıflar tarafından taciz edilir. Çocuklar Jagdishe tokat atar ve onu döverler.Jagdish yerde ağzı yüzü kan içindedir. Daha sonra Jagdishe sari giydirirler. Dudaklarna ruj sürerek onunla dalga geçerlerler. Gauri çok üzülür ve ağlamaya başlar.

Çocuklar daha sonra Jagdishin soyarlar ve Jagdish sadece iç çamaşırlarıyla kalır. Onu sürükleyerek sınıfa götürürler ve iç çamaşırını indirerek dalga geçmeye devam ederler. Jagdishi daha sonra Gaurinin yanında serbest bırakırlar  ve Jagdish  paramparça olur. Gauri de ağlıyordur. Ona kıyafetlerini  verir.

Anandi yemek yaparken düşüncelere dalar. Kaliyani onun bu durumunu fark eder ve yemek yaparken dalgın olmamasını söyler. Problem ne diye ona sorar? Anandi, Jagdish’nın sabahtan beri aramadığını söyler. Sumitra onu aramasını ister. Jagdish odasında harap olmuş şekilde yalnız başına oturuyordur ve olayları hatırlar. Anandi ile fotoğrafının üzerine gözyaşları düşer.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 29 Ocak Salı Özeti 144. Bölüm Fragmanı #(1. kısım) Jagdish üst sınıf öğrencileri tarafından dövülür ve taciz edilir.” üzerine 4 yorum

 1. GULJAN dedi ki:

  Onjelikle Pinarcim ozetler bir birinden harika eline emegine saglik. ..

  Jagdis sen ne akilsiz cojuk oldin Allah Allah

  1. Pınar dedi ki:

   Bu jagdish akillanmayacak ama Gauriye karşı bişeyler hissetmese onu kurtarmaya gitmez di dimi bakalım guljanjim gorucez iyi geceler

 2. "GULPERI" HAYRANI dedi ki:

  Iyi aksamlar..

  Pinarcim ozet guzel olmus ellerine emegine saglik cnm cok tesekkurler

  1. Pınar dedi ki:

   İyi akşamlar asıl ben teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.