İkimizin Yerine 29 Ekim Pazartesi Özeti 52. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Sughna bebeğini aldırmak istemez

İkimizin Yerine 29 Ekim Pazartesi 52. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

Vikrant Kaliyaninin evine gelir Badi ile konuşur ve ona Sughnanın sağlığını sorar. Badi daha iyi der. Vikrant Sughna ile görüşmek ister. Sumitra oraya gelir ve onunla buluşamayacağını söyler. Sumitra öfkeli bir şekilde Vikranta Jadish ve Sughna’nın hayatlarını kurtardığı için borçlu olduklarını, ama asla bir daha Sughna ile buluşmaya gelmemesini söyler, gitmesini ister. Vikrant ayrılır. Badi Sumitraya öfkesini diğer insanlara yöneltmemesini tavsiye eder. Sumitra’ya Anandi’ye bağırdıktan sonra ne kadar üzüldüğünü anlatır. Anandi oraya gelir ve ondan doğruyu gizlediği için Sumitra’dan özür diler. Sumitra’ya kendisinden hiçbir şey saklamayacağına söz verir ve kendisine ceza vermesini sister. Sumitra kötü hisseder ve Anandi’ye sarılır.

Badi maasi Suguna’ya gider. Sughna, evliliklerinin ertelenmesinden bu yana Pratap’la görüşmek için çaresiz olduğunu söyler. Düğününü bekleyebileceğini düşündüğünü ama aynı zamanda yanlış bir şey yapmadığını hissettiğini de ifade eder. Badi Maasi ona ağlamayı kesmesini söyler.

Bairon, Basant ve Kaliyani, Pratap’ın babasının evine giderler. Pratap’ın ailesine Sughna ve Pratap arasındaki gizli görüşmeler hakkında bilgi veriyorlar. Kaliyani onlara Suguna’nın şimdi Pratap’ın çocuğuyla hamile olduğunu söyler. Suguna’yı kabul etmeleri için onlara yalvarır ve Suguna’nın ailenin varisini taşıdığını hatırlatır. Pratap’ın babası, ölen oğlunun itibarını kötüye kullandığını ona çamur attığını söyleyerek bağırır. Sughna’nın Pratap’ın bebeğini taşıdığına inanmaz ve onun karaktersiz olduğunu ve yalan söylediğini ima eder. Bairon ve Basant sinirlenir. Bairon dayanamaz ve adamın boğazına yapışır ve sözlerini düşünmesini  ister. Kaliyani, Pratap’ın annesiyle konuşmaya çalışır, ama kadın kocasıyla aynı şeyi söyler .Pratap’ın babası, Bairona Suguna’yı asla kabul etmeyeceklerini,  ilişkilerinin sona erdiğini ve bir daha evine gelmemelerini söyler.

Sumitra, Sughna’ya ne olacağını merak ederek mutfakta ağlıyordur. Gehna, Pratap’ın ebeveynlerinin Sughna’yı kabul edeceği konusunda onu teselli etmeye çalışır. Sumitra, ailede nasıl olurda hiç kimsenin Sughna’nın Pratap ile gizlice buluşmasını  fark etmez der. Gehna kendisini suçlu hisseder ve  yavaş Sumitra’ya, Suguna’nın Pratap’la görüştüğünü bildiğini itiraf eder. Sumitra bunu duyduğunda çok kızar ve Gehna’nın ona neden söylemediğini bilmek ister. Gehna, çok korktuğunu ve aslında Sumitra’yı Sughnanın düğününü hızlı bir şekilde bitirmeleri için uyarmaya çalıştığını söyler. Sumitra, Gehnaya Sughna ve Pratap’ın daha önce buluştuklarını söyleseydi bu korkunç olayın gerçekleşmesini engelleyebilirdik der. Anandi, Sumitra’ya Kaliyanini geri döndüğünü bildirmeye gelir. Sumitra, Anandi’yi Phuli’nin evine yollar. Oturma odasında Kaliyani ve oğulları perişan bir şekilde oturuyorlardır. Badi ne olduğunu sorar. Sumitra herkes için biraz su getirir. Kaliyani, Sumitraya suya bazı zehirleri karıştırmasını ve Suguna’ya kendini öldürmesi için içmesini  söylemesini ister. Yaptığı şey, ailesinin ismine ve  saygınlığına kıyamet getirdi der. Daha sonra, Pratap’ın ebeveynlerinin Suguna’yı kabul etmeyi reddettiklerini herkese açıklar.

Kaliyani, Sughna’nın hatasıyla ilgili acı duyar ve bütün saygınlıklarının ortadan kalktığını söyler. Basanth, eğer Pratap’ın ebeveynleri Sughnayı kabul etmiş olsalardı,  insanlar sonunda olayı unuturlardı, artık hiçbir çıkış yolu yok der. Sumitra elindeki su bardaklarını düşürür. Kaliyani bunu görür ve kütajın tek çıkış yolu olduğunu söyler. Doktoru almak için Basanth’ı gönderir.  Herkes, Sughna’nın bütün konuşmalarını dinlediğini görünce şok olur. Suguna odasına koşar ve bıçak arar. Kaliyaninin tüm söylediklerini hatırlar ve bileğini kesmek üzeredir. Badi odaya gelir ve onu durdurur. Suguna, kendisinin yüzünden ailesinin zorluklarla karşı karşıya olduğunu söyler. Ölmesiyle, her şeyin düzeleceğini düşündüğünü söyler. Daha sonra Badiye Pratap’ın bebeğini doğurmak istediğini söyler, çünkü o, Pratap’tan kalan tek hatıra der. Bebeğin öleceğine kendisinin ölmesinin daha iyi olacağını ekler.

 

 

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 29 Ekim Pazartesi Özeti 52. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Sughna bebeğini aldırmak istemez (78 Yorum)

 1. hayirli aksamlar gokhan bey nasilsiniz aleynacim iyi olmana cok sevindim tatlim hep iyi mutlu ol ve tesekkur ederim :):)

 2. zehracim ben bi sey soylemedim senin cevabini bekledim simdi seni daha iyi anladim tamam

 3. Ayy Gökhan bu ismi begendim. Hahahah.
  Ayy kolbasti mi hahah.
  Sen de benim nese kaynagimsin polis bey.
  Burnun mu koptu? Hahahah.
  Ben yaparim yeni burun sana hahahah nasilsa doktoruz dimi? Adi üstünde Doktor.
  Evet heyecan iyi. Ama ben böyle giderse evde tabak çanak birakmayacagim hahahah.
  Ben de seni ve bu siteyi tanidigim için mutluyum.
  Evet aynen kalplerimiz ayni atiyor. Gökhan sen hangi ayda dogdun?
  Ahahah. ARKADASIN SIMDI IYI MI PEKI? Hahahah.
  Ama ben güzel bir sey yapacagim. Hahahah.
  Emin son olarak sinayip tuzlu kahveyi içirdim mi kiz isteme kismi bitdi demektir. Hahahah.
  Var ya arkadasim sen benim heyecanimi dindiriyorsun. Çok Relax oldum simdi.
  Seni ve sizi yani her kesi yanimda hiss edip hazirlanmaga gidiyorum.
  Cümbül cemaat geliyorlar güzel görünmesi gerek arkadasinin dimi?
  Hadi cnm. Ben kaçtim aksam buradasin dimi?
  Anlatirim olup biteni size.
  Görüsürüz.

 4. Sağol Xanım..bende iyim..))tekrar aramıza hoşgeldin:))
  ..
  İzin vereyim mi..acabaaa 😀 😀 😀 hahaha şaka şaka tabi..
  Ne rızası Zehram..tabi de..sonuçda Gökhan hepimizin sarı civcivi 😀
  Ee cnm..saniyeler geçtikce senin heyecanın artıyordur şimdi..kız sen kahveye tuzu biberi boş ver..deterjan koy kız..en iyisi 😉 😛
  Hahahahah 😀 😀 😀
  ..
  Aynurum küçüğüm sen nasılsın??..okullar tatil oldu mu??..

 5. Merhaba XANIM:))

  ABİSİNİN gülü. Sana iyi seyirler dilerim…Ay parçası tamam 10 gibi görüşürüz ha bu arada yeni özet gelmiş ahahsh TYLLA KRALİÇEM YERİNİ KAPTIMM HAHA 😀

 6. Burnum mu? Sağlam sağlam bana bişi olmaz hahahaha 😀 😀 şaka yaptım burnum koptu 😛 hahaha
  Asıl sen beni şımartıyorsun…Ama ya 😀 sen en güzel sözlere layıksın…Zehra 😉 benim söylediğim sözler az bile 🙂
  Hahahahaha olsun heyecanlı olmak iyidir…:))) Sen bizim neşe kaynağısın 😀 sen geldiğinde site kolbastı oynama moduna gemiyor:)) seni tanıdığım için mutluyum…Şanslı hissediyorum kendimi:) Rica ederim Zehra Kalplerimiz bir atıyor unutma… Ya ben çok teşekkür ederim sarı civciv Gökhan oldum:)))))) Sana güveniyorum Kahve işini çok iyi halledersin…İnan emin eniştemizin senin yaptığın kahveyi içerken surat ifadesini çok merak ediyorum hahaha 😀 şaka bir yana fazla koyma Emin eniştem Hastanelik olmasın haha 😀 Benim bi arkadaşıma da kız istemeye gitmişlerdi bende orqdaydım arkadaşım kahveyi içer içmez fenalaştı hahaha 😀 😀 Artık gelin hanım ne koyduysa içine hahaha 😀 😀 evet yine de içsin Emin eniştemiz…Seni kolay kolay almak yok zorlu sınavlardan gelsin hahaha 😀 Zehra şımar şımar çok şımar 😀 bu senin mutlu günün 😉 bizi yanında hisset:)) biz hep yanındayız:)
  Allah razı olsun Zehra Amin İNŞALLAH..) kader kısmet:))

 7. zehracim tamam hayirli haberini soyluycem arkadaslara ve oguz abiyede senin dediyin gibi soyluycem bu aralar oguz abinin isleri oldugu icin yadindan cikmis ola bilir tekraren hayirli olsun sonra bolca konusuruz

 8. IYI AKSAMLAR ARKADASLARIN EN HAS’I.
  Gökhancim Sanki içime dogdu burda olacagin.
  Geldim sen de buradasin.
  OY Oy arkadasim kiyamam sana. Öyle bir düsüs yaptin ki. Sanki uçak ani inme karari aldi ve burnunun üstüne yere kapaklandi. Hahah.
  Eee arkadasim burnun saglam dimi? Kopmadi yani. Hahaha.

  Dogru Gökhancim çok heyecanliyim. Elim ayagim titriyor. Hâtda 20 dk önce bir bardagi mahvetdim hahahaha.

  Tesekkür ederim cnm. Küçük eli sopali Zehra demek. Hahaha.
  Bir de o zaman küçük sari civ civ Gökhan olsun.
  Hahah.
  Kahve konusu bende merak etme. Tuz biber her sey katacagim Eminin kahvesine.
  Eeee. Emin benimde pesimden az kosmadi. O yüzden içsin tuzlu kahvemi.
  Ayyyy Gökhan çok tesekkür ederim canim benim. Sen de beni simartiyon ha.
  Bu arada çok güzel sari civ civ süpermen polis bey Gökhan.
  ALLAH SENI DE HEP GÜLDÜREN BIR KIZ ÇIKARSIN KARSIMA GÖKHANCIM.

 9. Zehra ablam ya ozur dilerim diziye dalmisim BIR ZAMANLA CUKUROVA dizisini izliyorum aksam saat 10 gibi gelirim ve enistemizin kahvesine baharat koymayida unutma sakin acima boll boool koy 😀 😀
  Abiskomm hos buldum))
  bende cok sevindim iyi olmana hep iyi ol))
  ben tesekkur ederim))
  rica ederim))
  hadi aksam grsrz dizim basliyor 😀 😀 😀

 10. Ama Xanimcim sorunumu Oguz abinin bildigini söyleme.
  Sadece Zehra site sorunlari dolayi yorum yazamiyor de lütfen.

 11. XANIMIM Oguz abi benim sorunumu çözmüyor. Ben de haliyle siteye giremiyorum. O yüzden söyleyemiyorum.
  Ama sen söyleye bilirsen söyle canimin içi.
  Hem de büyük harfler kullan daha gösterisli olsun.

 12. Aaaa Zehra ayaklarımı başım sanmışım hahahaha 😀 😀 o nasıl düşüşse kafam hepten gitmiş hahaha 😀 😀 Bu akşam kız isteme var dimi?…Sen şimdi nasılda heyecanlısın yerinde duramıyorsun, Zamanı dakikayı sayıyorsundur…İnan senin adına çok sevindim…Hep mutlu ol..Tekrar Tebrik ediyorum seni…Ve Emin eniştemi :)) Allah bir yastıkta kocatsın İNŞALLAH..:)) küçük küçük eli sopalı Zehralarımız olsun 😀 Sana benzesinler:)) Ha bu arada kahveye bol bol baharat koymayı sakın ihmal etme çekinme çok koy hahaha 😀 bizden kız almak zordur 😀 ah be ben orada olaydım…Emin eniştemize işkence etmeyi ihmal etmezdim hahaha 😀 😀 Sonuçta bizim değerli,kıymetli,iyi kalpli,komik şakacı,Herzaman benim iyiliğimi düşünen Zehramızı alacak 🙂 Şuan çok mutluyum :)))

  Abisinin gülü hoşgeldin sana kolay gelsin ay parçası :)) Afiyet olsun birde bana tatlı da verdin Annenin ellerine sağlık çok lezzetli olmuş..Teşekkür ederim ben iyiyim abisinin gülü senin iyi olmana çok sevindim hep iyi ol…Abisinin kıymetlisi❤
  Evet evet oley sayfa patlak verecek bu gece hahaha ☺ :)))
  Ben şimdi çıkmam lazım bir kaç işlerim kaldı…Halledeyim de akşama bol bol konuşuruz…:)))
  Rapuzel Zehra tabi ki bana öyle diyebilirsin:))) çok mutlu olurum 😀 beni yine gülümsettin güldürün Allahta seni güldürsün:))) o güzel yüzünü hep gülümsetsin:))) Amin…

 13. Eeee sen ablan.
  Kaç sene gitar kursuna gitdi prenses.
  Olsun o kadar.
  Tatli mi afiyet olsun.

 14. Evet küçük bir Karadeniz turu.
  Evet canim harika olur.
  Ve gitar çalmayi da biliyorum.

 15. vayy acnina harika olur Zehra ablam simdi haayl ettim sen,ben,Tylla ablam,Guljan ablam,Aleyna ablam,HAyat ablam,abim,Meric abim,Hava ablam,Bengisu, Isil ablam vayy bee harika olur 😮
  gitar calmayi biliyormusun??
  cok severim gitari))

 16. Tesekkürler Tyllam.
  YOK kiz Karadeniz’e gitmiyorum. Ama gitmeyi çok isterim. Bir gün kalkip gitsek mi oraya?
  Hep beraber site halki olarak orada tatil yapalim.
  Hahahah.
  Ben gitarimi da alirim yanima egleniriz nasil?
  Hahahah.

 17. Zehra ablam ikimiz kaldik 😀
  ben su an elime oje surdum acik pembe renkli hemde 😉

 18. HOS GELDIN AYNURUM.
  Evet prensesim pek hamaratim.
  Her seyi hazirladim.
  Tamamim.
  Sag ol Prenseslerin en âlasi sana çok güveniyorum.

 19. ellerine saglik abimmm ohh ohh miss benden de tatllilar annem su an tatli yapti 😀
  tmm abim sarjin doldur heemen gel))

 20. Merheba ALEYNAM.
  Tesekkür ederim ALEYNACIM.
  Evet Heyecan su an beni yiyip bitiriyor.
  ALEYNAM.
  Gitdin mi?
  Görüsürüz o zaman.

 21. hos gorduk Tylla ablam))
  iyim canim))
  bende sevdigini biliyordum zaten ablama hediye ediyim dedim 😉
  Abiskommm hos geldin))
  iyim sen nasilsin??
  ayy ssiz bensiz selfi yaptinizmi haa?? siz gidi siz hahah saka saka
  Aleyna ablam basligin harika 😉
  Abiskom sonunda sarj aleti almissin aksam site patliycak desene haa 😀
  Zehra ablam masallah sana her sey hazir sende coook heycanlisin su an heycanin bana gecdi 😀
  aksama harika gorunuceksin her sey harika hayellerindekidende guzel gececek bana guven 😉

 22. MERHEBA GÖKHANCIM.
  Nihayettttt.
  Ne kadar sevindim su sarj aleti alma olayina ya.
  Aaaaaa. Gökhancim o sen miydin ben de bu kim diye? Sabahdan beri kara kara düsünüyordum. Hahahah.
  Ama Gökhan sen de dogru dürüst poz vermiyorsun ki.
  Oyyy. Kardesum benum senin kafan bir yere degmedu dimi? Hahaha.
  Gökhan bu fotografta yalnizca senin ayaklarin görüniy.
  Yere nasil çakildiysan ayaklarin hava da kaldi. Hahaha. Sen de basin saniyorsun onu hahah.

  Ay canimin içi ALEYNAMIN DA rizasi olursa sana bundan böyle
  Sari civ civ Süpermen polis bey Gökhan demek istiyorum. Hahahah.
  Nasil ama?
  10 numara dimi?
  Ay sen çay mi dedin? Hadi bana koy bi bardak. Hahahah.

  HADI SEN SARJINI DOLDUR HEMEN GEL.

 23. tylacim aynurcum hos buldum iyi olmaniza cok sevindim bende cok iyim sag olun ben hediyyeni kabul etdim tylacim siir muhtesem olmus eline saglik gununuz nasil geciyor :):):)

 24. Zehraaamm canımın içi..akşama muhteşem gözükeceyinden eminim 😉
  Benim güzeller güzeli arkadaşım…heyecan tavan yapmış durumda dimi 😛

 25. CANLARIM.
  Ben geldim ya.
  Son islemleri tamamladim.
  Tatlilari, börekleri ve tursulari servis tabagina koydum. Üstünü streç filmle kapatip geldim.
  Elbisemin de ütüsünü yaptirdim.
  Hazirim yani.
  Sizce AKSAM NASIL GÖZÜKECEGIM?
  Çok heyecanliyim.

 26. Selam…Aleyküm..Nasılsınız?
  Kraliçem Tylla ♚
  Abisinin gülü Aynur❥❥
  Rapunzel Eli sopalı Zehra✾{Dün gece kulaklarım neden çınlıyor dedim haha 😀 Cizzzz peynirr 😀 4.nuz resim çekinirken bende arkanızdaydım ayağım takıldı düştüm komik suratım çıktı orada resime dikkatli bakın o gölge benim haha 😀 yer çekimine meydan okuyordum haha 😀 ama olmadı yüz ustu gere çakıldım haha gümm diye ses duymadınız mı? Haha}
  Xanım ✿
  Kixboxcum Aleyna❃
  Işıl kankam ⛅
  ‧:❉:‧‧:❉:‧‧:❉:‧‧:❉:‧
  Arkadaşlar yeni şarj aleti aldım..şükür 😀 şuan sarjım %12 dolduğu zaman geleceğim hahaha 😀 😀 Gelmişken çay getirdim ☕ ☕ ☕ hadi afiyet olsun..:)) şarjım dolduğu zaman geleceğim..Kraliçem ve Zehra bende sizi özledim hahaha 😀

 27. Aynurum sende hosgeldin nasilsin cnm benim seninde hediyeni cok begendim bilyorsun kitap okumayi cok sevyorum 😀

 28. Bu arada Zehram inan cok begendim PAPATYALARI CICEKLERIN SOLTANIDIR PAPATYA BENIM ICIN benim en sevdigim PAPATYA CICEGI 😀

 29. Kiz Zehra ne guzel konusyorsun karadeniz dilinde hahaha bende severum bu dili hahaha ne bu kara denizemi gitmei planlayorsun 😀

 30. Tylla ablam eline saglik))
  siir cok guzel))
  Pinar ablam ozet harika ellerine saglik ellerin dert gormesin))

 31. hayirli gunler))
  nasilsiniz))
  Isil ablam tebrik ederim sana hediyemmmmmmmm kirmizi çiçekller)))
  Tylla ablam san hediyemmmmm kitap ne de olsa kitap okumayi cok seviyorsun))
  Zehra ablamm hos geldin ablam yaaaaa cook gulduruyorsun bizi allah senide guldursun 😀
  yoook ben saat 10:40 kalkdim bu gun gec dimi?? hahahah
  Xanim ablam aramiza hos geldin))
  iyim sen nasilsin))
  ucuncu sen olmussun sana hediyemmm sabah kahvaltisi olsun gec olsada kabul edersin kahvaltiyi hahahah 😀 😛 😀

 32. TYLLAM. Nasilsun kiz?
  ELLERINE SAGLUK DA.
  Oy sen ikunci mi oldin?
  Oyy sana ne hediyye etsem? Mmmm?
  Düsüneyrum daha.
  Hah buldum.
  Bir DEMET PAPATYA DA.
  Sanul? Begendun mi?
  Ha be Karadenuza mi gitsem ne.

 33. Ha bu arada XANIMCIM sende hosgeldin ben cok iyim Allahima sukur sen nasilsin

 34. Pinarcim ellerine emegine yuregine sagliklar olsun cok hizlisin masAllah basarilarin devamini dileyorum cnm

 35. Gunaydin!
  Gunaydin!
  Gunaydin canlar! Nasilsiniz..bir bakiyimm

  Oooo Isilim birinci olmus sana hediyem hep mutlu neseli olmani dileyorum tatli❤komik suratlim 😀 benim

  😀 😀 Evet Zehram ikinci benim hahahaha sanada hediyem sehirli kure nasil begendinmi 😀 sana afiyet olsun cnm hahaha

 36. Guzele selam…

  Gonlu muhabbete yurt olanlara,
  Dusmanina bile mert olanlara,
  Fakat oz nefsine sert olanlara,
  Ta cani gonlden tazele selam,
  Sevgiye, dostluga,guzele selam…

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Halil Ibrahim’ce ac yuregini,
  Yunus ol comertce sac yuregini,
  Aski bilmiyorsa gec yuregini,
  Yarindan bugune, ezele selam,
  Sevgiye, dostluga, guzele selam…

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Dikenler acsada cefa cicegi,
  Aman ha solmasin vefa cicegi,
  Su yalan dunyanin nazli gercegi,
  Dillerden dusmesin hasili kelam,
  Sevgiye, dostluga, guzele selam…

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Merhamet cicegi dallar askina,
  Kutlu ize hayran coller askina,
  Sefat kokulu guller askina,
  Sevgimize olsun vesile selam,
  Guzeller guzeli Resul’a Selam…

 37. Hâla uyuyor mu her kes?
  ALLAH ALLAH. Her kes de bir uykucu bir uykucu oldu ki.
  Yarin okula nasil uyanacaksiniz merak ediyorum.

 38. Özet gerçekten HARIKA OLMUS.
  Ama ben bu Kalyani’yi öldürmek istiyordum önceleri simdi ise hakli oldugunu düsünmekteyim.
  Sughnanin suçu bu. Her ne olursa olsun yapmamaliydi böyle bisey.

 39. Veeee. Bugünün kahvaltisi 52.bölüm özeti.
  Ben bir özeti okuyup sonra kahvaltimi edeyim o zaman.
  PINAR HANIM ELLERINIZE SAGLIK. Daha okumadim ama emin çok güzeldir özet.

 40. gunaydin arkadaslar nasilsiniz pinar hanim nasilsiniz cok guzel olmus elinize saglik hepinize hayirli mutlu pazarlar dilerim :):)