İkimizin Yerine 287. Bölüm Özeti 21 Haziran Cuma Fragmanı

Burak 15 Haz 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi, Ashima ile konuşur, Ashima yüzü asık bir şekilde onu tebrik eder. Anandi’ye eğer, kuzenim misafire gelmeseydi, yarın gelebilirdim der. Anandi, pasaport olmadan nasıl gelecektin deyince Ashima geçiştirir Anandi en kısa sürede bizi görmeye gel diye söz vermesini ister, Ashima söz verir.

İkimizin Yerine 21 Haziran Cuma Özeti

Akşam olduğunda, misafirler gelmeye başlar ve herkes tören için hazırlanır. Shiv’i gül yaprakları ile karşılarlar. Kaliyani Jagdish’e mücevher dolu bir kutu verir. O sırada Jagdish’in ona aldığı gözlük zincirini görür. Duygusal anlar yaşar ve Jagdish her aklına geldiğinde acı çektiğini düşünmektedir. Bütün bu olanlar Jagdish için de kanayan bir yaradır. Fakat Anandi evlenip gidene kadar ağlamamak için kendine söz verir.

Shiv etrafta Anandi’yi arar, herkes onunla dalga geçmektedir. Sughna , Anandi sadece Shiv getirirse, gelirim dedi der. Shiv’i kandırıp Anandi’yi getirmeye yollar. Asha, Anandi ile görüşür gibi yapar ve Anani sadece Shiv şartlarını yerine getirirse geleceğim dedi der. Asha, Shiv’e Anandi senin ceplerini boşaltmanı istiyor der. Herkes güler.

Shiv, cebinden bir miktar para çıkararak Asha’ya verir. Shiv daha sonra Anandi’ye gelmesini söyler. Bhavri, Shiv’e gelin duvağını kaldırdığı zaman gideceğimden der. Shiv utangaç bir şekilde bunu yapar ve Gulli’yi gördüğünde çok şaşırır. Kızlar ona bir şaka hazırlanmıştır . Yine bir şaka olarak Mahir, Anandi’nin taklidini yapar ve bugün yanına gelme havasında olmadığını söyler. Sanchi daha fazla dayanamaz ve abimi bu şekilde rahatsız etmeyin der. Iravati düğünlerde bu tarz şakaların normal olduğunu söyleyerek, onu yatıştırır.

Sanchi hariç herkes eğlenmektedir. Anandi geldiğinde Şiv onun görüntüsünden çok etkilenir. Ona çok güzel göründüğünü söyler. Bütün erkeklerin gözleri kapalı ve eşlerini elleriyle tanıyacağı bir oyun oynarlar. Kadınlar, oyunu zorlaştırmak için yüzlerini değiştirir. Alok İravati’yi tanıyamaz ve İravati ona çok kızar.

Basant ile Bairon da eşlerini tanıyamazlar . Bütün erkekler, sıralarını alır fakat hiçbiri başarılı olamaz. Sıra, Shiv’e gelir. Anandi en son sıradadır. Shiv kadınların arasında gezinir ve Anandi’nin elini tutar, herkes şaşırır. Daha sonra şarkılar söylenir ve herkes keyifli anlar yaşar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.