İkimizin Yerine 285. Bölüm Özeti 19 Haziran Çarşamba Fragmanı

Burak 13 Haz 2019 İkimizin Yerine  0

Sanchi ben de Shiv gibi evlenip ayrılmış biriyle evleneceğim demiştir. Menakshi çok öfkelenir ve sınırı aştın der. Shiv ona engel olur ve bununla bir problemim yok fakat o adam senin için yeteri kadar değerli olmak zorunda der. Ben ne olursa olsun Anandi ile evleneceğim der. Yarın ki zerdeçal töreninde umarım mutlu olursun der.

İkimizin Yerine 19 Haziran Çarşamba Özeti

Sanchi senin için kimin daha değerli olduğunu öğrendim der ve gider. Anandi’ye lanet okur. Kaliyani’ler evlilik hazırlığı ile meşguldür. Kazan gelir ve Anandi için yaptıklarından dolayı teşekkür eder. Duygusal anlar yaşarlar. Zerdeçal töreni için danslar başlar. Bir kadın önce gelinin annesi zerdeçal sürmeli der.

Anandi annesini hatırlayarak üzülür. Sumitra’nın gelmesi için dua eder. Gözlerini kapar ve birinin yüzüne zerdeçal sürdüğünü hisseder. Sumitra’yı görünce şaşırır. Sumitra hayal değil der. Anandi inanmak için onun ellerini tutar. Birbirlerine sarılırlar. Daha sonra zerdeçal töreni devam eder. Shiv’in de evinde zerdeçal töreni yapılmaktadır. Dans ederler. Sanchi zorla gülümser.

Arka planda müzik çalarken iki ailede de kutlamalar gerçekleştirilir. Polisler gelerek Shiv’in tutuklanacağını belirtirler. Herkes şok olur. Polis demiryolu projesi için Shiv’in yolsuzluk yaptığından şüphelendiklerini belirtir. Ailenin karşı çıkmasına rağmen Shiv karakola gitmeyi kabul eder. Bir köylü Basant’a Shiv’in tutuklandığını söyler. Herkes şok olur. Bairon ile Basant polise giderlerken Anandi de geleceğini belirtir.

Bi kadın tören esnasında giderse uğursuzluk olacağını söyler. Anandi muhtar olduğum için gitmem gerekiyor der. Shiv polise bir yanlış anlaşılma olduğundan bahseder. Fakat komiser oralı olmaz. Olay aydınlanana kadar nezarette kalacağını söyler. Sanchi, Anandi’nin Shiv’e uğursuz geldiğini söyler. Anandi’nin bencil olduğunu ve istediği anda düğünü bozmaya geleceğini söyler.

Ailedekiler onu susturur. Kaliyani’ler gelir. Anandi , Shiv’i görerek yakında masum olduğun kanıtlanacak der. Bu hatayı nasıl yaptık diye düşünür ve ofise giderek tekrar kontrol edeceğini söyler.

Shiv her zaman onu mutlu etmeyi amaçladığını fakat her şeyin isteklerine aykırı olduğunu anlatır.İstersen evliliği yeniden gözden geçir der. Anandi evlenmeyi kabul ettiğimiz günden beri bağlandık der. Sana güveniyorum der ve karışıklıktan ir an önce kurtulmak için elinden geleni yapacağını söyler…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir