İkimizin Yerine 281. Bölüm Özeti 15 Haziran Cumartesi Fragmanı

Bakan Kaliyani’ye toplu evlilik hükümet tarafından finanse edilecek der. Bakan gider. Kaliyani, Jagdish’i fark eder. Jagdish odasında ağlamaktadır. Kaliyani gelerek ona Anandi ve Shiv’in evlenmesinden memnun değil misin der.

İkimizin Yerine 15 Haziran Cumartesi Özeti

Jagdish hayır değilim der ve o başka birine giderken nasıl mutlu olabilirim der. Jagdish aslında halen Anandi’yi sevdiğimi anladım der. Jagdish, Kaliyani’ye yalvarır ve Anandi’yi geri kazanmama yardım et der. Onsuz yaşayamam der. Kaliyani ağlamaya başlar.

Kaliyani odasına gider ve Jagdish’in yalvarmasını düşünerek huzursuz olur. Anandi , Jagdish’in geri döneceğini bilmiyordu diye aklından geçirir ve dayanamayarak Anandi’ye gider. Anandi onunla sevincini paylaşır. Onun gibi bir çok kızın ikinci şansı alabileceğini belirtir.

Kaliyani en sonunda konuşur ve Shiv ile evlenmekten vazgeç ve Jagdish’e dön der. Jagdish artık akıllandı der. Anandi şok olur. Kaliyani, Anandi’ye iki kağıt yüzünden ilişki bozuldu tanrı sen başkasıyla evlenmeden Jagdish’i geri yolladı der. Anandi rahatsız olur.

Bairon dur diye Kaliyani’ye bağırır. Nasıl bunları söylersin der. Kaliyani, Jagdish’in değiştiğini anlatır. Bairon dur der ve Anandi’ye ona ikinci bir şans vermek istiyor musun diye sorar. Anandi onu aile dağılmasın diye affettim şimdi Shiv ve ailesine bu acıyı yaşatamam der.

Bairon, Kaliyani’ye bunu sakın Shiv’e söyleme der. Anandi ve Bairon ayrılır. Kaliyani, Jagdish’e gider ve başaramadığını söyler. Jagdish ağlamaya başlar. Bairon gelerek sinirli bir şekilde Jagdish’e bakar. Jagdish gider. Bairon, Kaliyani’ye düğün davetiyelerinin basıldığını ve yarın Shekhar’lar ile tapınağa gideceklerini belirtir.

Shekar’lar da düğün için heyecanlanmaktadır. O esnada Mahir (Menakshi’nin oğlu) gelir. Herkes hem şaşırır hem mutlu olur. Mahir eğlenceli bir insandır. Shiv ile birlikte satranç oynarlar. Mahir, Shiv’e Anandi’ye sevdiğini nasıl söyleyeceği ile ilgili taktikler verir. Daha sonra tapınağa giderler. Anandi de gitmek üzeredir fakat Jagdish ona engel olur.

Bir şey söylemek ister ancak Anandi geç kaldığını söyleyerek gider. Aileler mutlu bir şekilde tapınakta dua etmektedir. Kaliyani’nin yüzü asıktır. Eve giderken Mahir, Anandi’ye sen Shiv ve benim arabamla gel der. Daha sonra lastiğinin patladığını fark ederler. (Mahir’in oyunudur). Mahir, Anandi ve Shiv’in beraber motor ile gitmesini sağlamıştır. Anandi düşmemek için Shiv’in omuzuna tutunur.

Jagdish bütün evi dolaşır. Anandi ile çocukluk günlerini hatırlar. Mahzende Anandi”nin anılarını biriktirdiği çantayı bulur. Çantayı açınca boşanma evraklarını görür ve çok üzülür. Shiv, Anandi’yi sakin bir yere getirerek konuşmaya çalışır.

Bir süre söylemek istediğini söyleyemez. Mahir sürekli olarak Shiv’i arayıp ne yaptın diye sorar. Shiv tekrar Anandi’ye seni buraya bir şey söylemek için çağırdım der. Anandi’de Shiv’i sıkıştırmaya başlar. Daha sonra Shiv, Anandi’ye bir hediye verir.

Anandi, Shiv’in halhal aldığını görünce çok sevinir. Öte yandan Jagdish çantada Anandi’ye bir zamanlar hediye ettiği halhalı bulur. Shiv, Anandi’ye halhalı takar. Jagdish çok duygulanır ve ağlar. Shiv, Anandi’ye bir süredir sana söylemek istediğim bir şey var. Kaliyani seninle evlenmemi söylediğinde çok sevindim çünkü seni seviyorum der.

Anandi şok olur. Shiv bu halhal benim sana ilk hediyem her daim senin yanında olacağıma söz veriyorum der. Anandi çok duygulanır. Öte yandan Jagdish hatıralara bakmaktadır. Anandi’nin halen onu sevdiğini düşünür. Anandi utanarak Shiv’e halhalı beğendiğini söyleyerek teşekkür eder. Shiv, Anandi’nin sevdiğini söylemesini olumlu karşıladığını görerek mutlu olur.

Shiv, Anandi’yi eve bırakır ve dönüşte Jagdish yolunu keser. Jagdish ondan bir şey istediğini söyler. Shiv şaşkın bir şekildedir ve ne istiyorsun der. Jagdish hayatımı ve Anandi’yi geri istiyorum der. Shiv şaşırır. Jagdish nişanı bozmak için yaptıklarını itiraf eder. Jagdish, Shiv’e Anandi’nin sakladığı çocukluk anılarını gösterir. O beni hala seviyor der.

Shiv, Jagdish’e sen Anandi’nin hayatını mahvettin der. Jagdish ona bağırır ve pişmanım artık değiştim der. Shiv’in önünde diz çöker. Jagdish, Anandi’yi benden başkası mutlu edemez elvenirseniz üç kişinin hayatı mahvolur der.

Shiv çok üzülür. Anandi’nin sadece Bago için evlenmek istediğini söylediğini hatırlar. Nişan videosunu izler ve Anandi’nin hiç mutlu olmadığını görür. Anandi’nin kendisine hep mesafeli davrandığını düşünür. Shiv, Jagdish’in sözlerinde samimi olduğunu düşünmektedir. Anandi’nin mutluluğu için belki de ondan vazgeçmeliyim diye düşünür.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 281. Bölüm Özeti 15 Haziran Cumartesi Fragmanı (6 Yorum)

  1. Lütfen yeni özetler verirmisiniz şimdi kaç gündür yazmiyoniz
    Lütfen yeni özetleri istiyorus

  2. Shiv gerçek hayatda Tapasya ile sevgiliymiş birlikte Dil se dil tak dizisinde röl almışlardı. Shiv çok yakışıklı ya ❤❤

  3. Ya ben bu Jagdishden nefret etmeye başladım. Lutfen Anandi Jagdişle barışmasın. Shiv hem çok akıllı hem çok yakşıklı. Allah sahibine bağışlasın.