İkimizin Yerine 280. Bölüm Özeti 14 Haziran Cuma Fragmanı

Burak 03 Haz 2019 İkimizin Yerine  0

Herkes oruçluyken Jagdish de köylüler için oruç tutarak dua edeceğini belirtir. Menakshi, Shiv ile görüşür ve onun için kaygılandığını söyler. Nandu gibi ailesi de Anandi’yi Jagdish ile tekrar barıştırmayı düşünürse her şeyi kaybedebileceğini anlatır.

İkimizin Yerine 14 Haziran Cuma Özeti

Shiv, Anandi’ye destek olamak istediğini söyler ve güvensiz hissetmeni istemiyorum der. Eve geldiğinde dua etmek için tapınağa gideceklerini belirtir. Kaliyani, Anandi’ye hazırlanmasını söyler. Jagdish numaradan öksürmeye başlar ve Anandi’yi evde tutmak ister. Kaliyani kaymakam da orada olacak ve Anandi’nin muhtar olarak gelmesi gerekiyor Gehna seninle ilgilenir der.

Jagdish sonunda evde yalnız kalabileceğini belirtir. Sing ailesi, Menakshi ve Shiv tapınaktadır. Anandi dua ederken Shiv yanına gelir fakat tepsiyi tutmayı başaramaz. Jagdish gelir ve tepsiyi tutar. Herkes şok olur. Shiv dua etmek için ellerini birleştirir. Jagdish de Aarti yapar. Menakshi gider. Bairon, Kaliyani’ye Jagdish’in numara yaptığından şüphelendiğini söyleyerek ona güvenmediğini belirtir.

Kaliyani, Bairon’a kızar. Basant da numara olması durumunda Lal bunu bilirdi der. Bairon öfkelenir. Geri dönerken Jagdish ve Shiv aynı arabaya binerler. Arabada Shiv, Jagdish’e laf söyler. Bir şeyler sakladığını biliyorum ben salak değilim der. Jagdish burada bir ailem var der. Shiv evet seni bir dakikada ifşa ederim fakat ailene saygımdan dolayı yapmıyorum der.

Jagdish, Anandi’nin kocası olduğunu söyler ve onu incitmeyi düşünmüyorum der. Shiv sinirli bir şekilde Jagdish’e döner ve Anandi ile ya da ailesi ile uğraşmaya kalkma der. Jagdish, Kaliyani ve Anandi’nin onu sevdiğini söyleyecekken Shiv ona engel olur. Shiv ben Anandi’yi seviyorum onu korumak için her şeyi yaparım der.

Shiv daha sonra Anandi’ye aşkını hiç açıkça söylemediğini fark eder. Anandi’yi aramak ister fakat yarın olduğunda özel bir şekilde söylerim der. Shiv, Anandi’yi almak için Kaliyani’lere gelir. Jagdish ile Nandu aşağı koşarlar. Jagdish, Shiv’i görür ve dün onunla buluştuğunu anımsar. Nandu’ya kaymakamın önünde yaramazlık yapmamasını söyler. O yaramazlık yapanları cezalandırır der.

Shiv gülerken herkes şaşkındır. Shiv, Jagdish’e bunu hatırladın mı der. Jagdish unutmam mümkün değil hayatımın en kötü gecesi o nezaretteki geceydi der. Bairon, Jagdish’in her şeyi hatırladığını belirtir. Jagdish sözlerini algılar ve kafasını tutarak hafızası geri gelmiş gibi yapar. Kaliyani bu yalana da inanır. Jagdish sizlerle güzel zaman geçirdim keşke hafızam yerine gelmeseydi ben gidiyorum der.

Nandu ağlayarak ona engel olur. Jagdish, Nandu’yu teselli etmeye çalışır. Daha sonra Basant, Jagdish’e engel olur ve Bairon’a onu affetmesini söyler. Bairon kabul etmez. Basant neden kendi oğluna karşı bu kadar katısın der. O yaptıklarının bedelini ödedi ve artık değişti der.

Bairon şu anda yaptıklarının arkasında bencilce planları var bunu biliyorum der. Her şey planlı. Hafıza kaybı da yalandı der. Kaliyani, Bairon’a sen zalim bir babasın der. Bairon kim ne derse desin Jagdish’e hayatımda yer yok der. Jagdish duygulanır.

Basant, Jagdish bizimle kalacak der. Bairon o zaman ben Anandi ile bu evden giderim der. Herkes şok olur. Jagdish, Bairon ve Basant’a gelerek lütfen kavga etmeyin der. Bu ev hepimizin benim burada bir hakım kalmadı bu nedenle bu evden gideceğim der

Anandi’ye bir çok yanlış yaptım beni affetmese de şikayetçi olamam çünkü bu hakkımı kaybettim der. Jagdish giderken ANandi ona engel olur ve ona ailesinin iyiliği ve huzuru için affettiğini belirtir. Jagdish ve diğerleri şoktadır. Kaliyani çok sevinir…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 280. Bölüm Özeti 14 Haziran Cuma Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. GÜLÂLEK dedi ki:

    Çok teşekkür ederis elinize saglik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir