İkimizin Yerine 28 Şubat Perşembe Özeti 174. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdishin Seçimi…

Basant, Bairon ile telefonda konuşur ve Jagdish’in Jaipur‘a gitmediğini öğrenir. Şiyam destek için Jaipur‘a gitmeye karar verir ve ertesi sabah Jaipur‘a ulaşır. Bairon Şiyam‘a, iki gündür Jagdish‘e ulaşamadığını söyler. Şiyam okulu arar ve Jagdishin orada olmadığını öğrenir.

Jagdish, Gauri ile ilgilenir ve ona aşkını itiraf eder. Bir süre sonra Bairon ona ulaşır. Jagdish bu seferde  bilet bulamadım diye yalan söyler. Bairon çok kızar ve onu azarlar. Şiyam biletleri araştırarak Jagdish’in yalanını ortaya çıkarır. Bairon ve Sumitra buna çok üzülür. Anandi taburcu olur ve eve geri dönerler.

Kaliyani, Sumitra’dan Anandi ile iyi ilgilenmesini ve Bairon’dan da Jagdish’i aramasını ister. Bairon Jagdish’in eskisi gibi olmadığını, değiştiğini ve artık ailesini önemsemediğini belirtir. Kaliyani bunu kabul etmez ve Jagdish‘i savunur. Anandi, gelmeyeceğini biliyordum der ve ayrılır. Herkes şok olur.

Jagdish Gauri’yi eve geri götürür. Ev sahibi kadın  onları ağırlar ve Gauri‘nin sağlıklı beslenmesini ister. Phuli, Anandi’yi görmek için eve gelir. Anandi, Phuli’ye, Jagdish’in  onu sevmediğini açıkladığını söyler. Phuli şok olur ve böyle olmadığına Anandiyi ikna etmeye çalışır. Aslında Phuli olanları biliyordur ama bunu bildiğini açıklamaz. Bairon Jagdish‘le eski anılarını hatırlar ve çok hüzünlenir. Sumitra gelir ve her ikisi de birbirlerine sarılarak birbirlerini teselli ederler.

Ertesi sabah Bairon tüm aileye Mumbai’ye Jagdishin yanına gideceğini söyler . Neler olduğunu öğrenmek için haber vermeden gideceğini belirtir. Anandi  Bairon‘a Jagdish’e kızmamasını söyler. Bairon evden ayrlır. Anandi Sumitra‘ya büyüdükçe  Jagdish ile aralarındaki mesafenin arttığını söyler. Ne yaparlarsa yapsınlar onu istemediği bir yerde zorla yaşatamayacaklarını belirtir.

dizibilgi google play