İkimizin Yerine 28 Ocak Pazartesi Özeti 143. Bölüm Fragmanı # Jagdish oda arkadaşı ile tanışır.

Burak 17 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish bankta uyur ve sinekler onu ısırdığı için rahat edemez . Anandiyi arar ve onunla konuşur. Akşam yemeğince Anandi Kaliyaniye Gehnayı masaya çağırıp çağırmayacağını sorar. Kaliyani Gehnanın artık onlarla bir ilişkisinin kalmadığını söyler. Bairon Gehnayı destekler ve gelini olarak Gehnanın yemeğe gelme hakkı olduğunu söyler. Basant da annesine katılır ve Gehnanın bütün ilişkileri kopardığını söyler. Bairon masadan kalkar Basant sinirlenir ve oda yemekten kalkar. Kaliyani kızgınlığını Anandiden çıkarır. Anandi Nandu için Gehnanın odasına yemek götürürken Kaliyani onu görür ve durdurur. Gehna bir lokma bile yemeyecek der. Anandi yemeğin Nandu için olduğunu söyler.

Bir hizmetli bankta uyuyan Jagdishi kaldırır. Jagdish ofise giderek kaydını yaptırır ve odalar dolu olduğu için başka birisinin kaldığı odada kalacaktır. Jagdish odaya gelir. Oda çok dağınık ve şişeler etrafa saçılmıştır. Jagdishin bavulu bir şişeye çarpar ve şişe kırılır. Odadaki çocuk gelir ve tam Jagdishe şişenin parasını ödemesini söyler. Jagdish cüzdanından para çıkarır ve  çocuk o sırada Jagdishin boynundaki altın kolyeyi fark eder. Jagdishe sigara uzatır.

Gehna elinde mücevherlerle gelir. Kaliyaniye borçlarıyla ile ilgili baskı yapamamasını söyler. Ne düşündüklerini umursamıyordur. Sadece nandu’ya bakmak için evde kalacağını söyler. Herkes şaşırır. Kaliyani ona hakaret etmeye devam eder. Kaliyani, bu durumda başkalarının önünde dışarı çıkmaya cüret etmemesi konusunda Gehnayı uyarır. Gehna, Kaliyaniye keşke gelinlerinin gözünde saygı duyulmayı hak eden birisi olsaydın durumunun çok daha iyi olabileceğini  söyler.Gehna içeride kalmayı reddederek insanların içine çıkacağını ce istediğini yapacağını söyler.

Basanth, Gehnanın arkasından gitmek isterken onu Kaliyani durdurur ve Nandu için ona katlanacağını söyler yoksa onun evde kalmaya hakkı yoktu der. Jagdish yemek kuyruğunda beklerken  oda arkadaşı  ona bir cigarrete sunar ve sonra sıraya girer. Jagdish kendini Jagat olarak tanıtır ve oda arkadaşı Jagdishin ailesi hakkında sorular sorar. Jagdish ailesinin Jaipur’daki bir kuyumcu olduğunu söyler. Jagdish,yemeği alır ve yemeden önce Anandi’yi arar. Anandi üzgündür. Jagdish onun nasıl olduğunu sorgular ve sesinin kötü olduğunu söyler. Anandi ile yemeklerle ilgili konuşurlar.

JAgdish masaya döner ve yemek yerken  Roomie (Jagdishin oda arkadaşı), yemek yemeden önce annesine sorup sormadığını alaycı bir şekilde sorar. Daha sonra üst sınıflardan iki öğrenci masaya gelerek Jagdishi sıkıştırırlar. Gehna, eve dönmeyen Nandu’yu bekliyordur. Nandu Mahavir ile birlikte gelir . Nandu herkese Mahavir dedesinin pazardan aldığı oyuncakları gösterir.

Gehna, hizmetçiye neden geç kaldığını sorar. Mahavir  dondurma almak için Nanduyu yarım günlüğüne aldığını söyler. Nandu’nun geri dönmek istemediğini ve eğlendiklerini ekler. Gehna, Mahavir uyarır aksi takdirde şımaracağını söyler. Nandu’nun öğretmeni, eve müdürden bir mesaj getirerek gelir. Müdür Nandunun çalışmalarındaki usulsüzlük ve dikkatsizlikten şikayet ediyordur. Müdür Nandu’nun çok akıllı olduğunu ancak rapor kartında açıkça görüldüğü gibi notlarının düştüğünü  söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 28 Ocak Pazartesi Özeti 143. Bölüm Fragmanı # Jagdish oda arkadaşı ile tanışır.” üzerine 4 yorum

 1. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar:))..
  ..
  Pınar ablam..özet için teşekkürler:))

  1. Pınar dedi ki:

   iyi geceler aleyna ben tesekkür ederim

 2. GULJAN dedi ki:

  Onjelikle Pinarcim eline emegine saglik sonrada tuffffff sana kalyani pisligi adam olmadan gecdi umarim bu sozlerim dunyadaki hep pislik haram seytanlarina ayitdir anlayin bunu tuuuuuuffffff size

  1. Pınar dedi ki:

   saol guljancım tesekkür ederim. bu kadın akıllanmıyor. Kaliyani ölmeden bu dizide rahat yok…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.