İkimizin Yerine 279. Bölüm Özeti 13 Haziran Perşembe Fragmanı

Burak 02 Haz 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish, Nandu’yu tedavi ettiği sırada Bairon gelir. Jagdish kenara çekilir. Bairon, Nandu’ya bakar ve sessizce uzaklaşır. Kaliyani, Jagdish’e yemek getirir ve onu yemek için ikna eder. Shiv, Anandi’ye telefonda Jagdish’in Nandu’ya iyi baktığını belirtir. Shiv, Jagdish’in evde kalması iyi olur der. Anandi kabul eder.

İkimizin Yerine 13 Haziran Perşembe Özeti

Nandu biraz kendine gelmeye başlar. Jagdish Anandi’nin ona en sevdiği çaydan getirdiğini hayal eder. Daha sonra Anandi gerçekten ona çay getirir. Jagdish ona seslenir. Mutlu musun diye sorar. Yakında yeni bir eve taşınacaksın der.

Jagdish alt kata iner ve Nandu’nun iyi olduğunu belirtir. Basant, Jagdish’e sarılır. Gehna da ona teşekkür eder. Basant, Jagdish’in ateşi olduğunu fark eder. Herkes endişeye kapılır. Jagdish ben iyiyim der ve giderken fenalaşır. Basant onun iyi olmadığını söylemiştim der. Shiv de gelir ve Jagdish’in yanına oturur.

Lal, Jagdish’i muayene eder ve domuz gribi belirtileri var der. Herkes şok olur. Hastane dolu olduğu için evde kalsın derler. Bairon kabul etmez. Kaliyani iyileşene kadar burada kalmalı diyerek onu ikna eder. Bairon, Anandi onu gördüğünde ne olacak der. Kaliyani bunun acı verici olabileceğini biliyorum fakat Jagdish’i bu halde evden gönderemeyiz der.

Anandi gelir ve Bairon’a Jagdish’in evde kalmasına izin vermemiz gerekiyor şu anda ailesine ihtiyacı var der. Shiv de onunla aynı fikirdedir. Bu esnada Jagdish uyanır ve evde olduğunu dark eder. Uyuma numarası yapar. Anandi ile Shiv, Nandu’nun odasındadır. Nandu, Jagdish nasıl diye sorar. Gitmemesini söyler. Nandu, Anandi’ye abim eve döndü artık bir aradayız der.

Anandi üzgündür. Shiv uçurtma bahanesi ile dikkatini dağıtmak için uğraşır. Nandu, abim bana uçurtma uçurmayı öğretti diyerek Jagdish’i över. Anandi üzgündür. Daha sonra Anandi Shiv’e lütfen Nandu’nun sözlerini dikakte alma der. Shiv onun sadece bir çocuk olduğunu söyler. Jagdish, Anandi’nin adını sayıklar. Anandi yanına gelir. Jagdish lütfen beni bırakma der.

Ben senin kocanım diyerek elini tutar. Anandi şok olur. Shiv üzgündür. Kaliyani, Anandi’yi göndermek için uğraşır fakat Jagdish onu bırakmaz. Başına masaj yapmasını rica eder. Shiv, Jagdish hasta olduğu için sesini çıkartmaz ve gider. Anandi masaj yapar. Daha sonra Lal, Jagdish’e bakarak herkese Jagdish uyudu der .Yüksek ateş yüzünden hafızası zarar görmüş ve son yılları tam olarak hatırlayamıyordur.

Herkes şok geçirir. Lal ayrıca ona baskı yapılmaması ve Anandi’nin eşi gibi davranması gerektiğini belirtir. Bairon kabul etmez. Kaliyani bir kaç günlük diyerek Bairon’u ikna etmeye çalışır. Anandi insanlık namına Jagdish’e hizmet etmeme izin ver der. Jagdish hasta biri onu yalnız bırakamayız der. Bairon, Kaliyani’ye Jagdish’e olan ilgi ve alakasının şüpheli olduğunu belirtir. Shiv üzülür. Menakshi onu Jagdish hakkında sorgular. Shiv ona üzgün olmadığını fakat bunun da doğru bir davranış olmadığını söyler ve umarım Jagdish bir an önce iyileşir der.

Bairon, Jagdish’in odasına gelir. Uyuyan oğlunun ateşini kontrol eder ve gider. Kaliyani bunu görünce ona ne kadar reddetsen de Jagdish senin oğlun der. Bir yabancı olsa onu affederdim fakat oğlum olduğu için onu affetmeyeceğim der. Anandi, Jagdish’e bakar. Kaliyani onu izler. Shiv ise Jagdish ve Anandi’yi samimi bir şekilde hayal ederek üzlür. Sabah Kaliyani, Jagdish’in odasına gelince Anandi’nin orada uyuya kaldığını görür. Jagdish uyanarak kasıtlı bir şekilde sürahiyi düşürerek Anandi’yi uyandırır. Anandi çay getirmek için gider. Jagdish onun elini tutarak gitme der.

Anandi elini kurtarır ve odadan çıkar. Jagdish planının ile yaradığını düşünür. Hafıza kaybı numarasına devam edecektir. Jagdishi, Nandu’yu Shiv’e karşı doldurur. Shiv’e artık abim döndü Anandi ile evlenme demesini ister. Gehna ona çay getirir. Jagdish, Anandi gelmezse içmem diyerek sıkıntı çıkarır. Gehna, Shiv ile gittiğini söyler. Anandi ve Shiv göl yakınında oturmaktadır. Anandi ağlamaya başlar. Shiv onu sakinleştirmeye çalışır. Komiklik yaparak Anandi’yi güldürmek ister. Bu sırada Kaliyani onu arar ve Jagdish’e yemek yedirmek için eve gelmesini ister. Anandi isteksiz olsa da kabule eder. Shiv onu teselli etmeye çalışır.

Anandi eve geldiğinde Jagdish çay ister. Shiv de gelir ve Kaliyani, Anandi’nin Jagdish’e ilaç vermesini seyreder. Anandi dışarı çıkacakken Jagdish elini tutar. Kaliyani ve Shiv durumu garipser. Jagdish, Shiv kim diye sorar. Anandi onun Jetsar kaymakamı olduğunu söyler. Jagdish oralı olmaz ve beni banyoya götür der. Shiv, Anandi seni taşıyamaz diyerek kendisi banyoya götürür. Shiv geri gelirken Anandi’ye çarpar ve yere düşerler.

Jagdish onları banyodan görür. Shiv salonda Nandu ile konuşurken Nandu ona ters şekilde cevap verir. Artık abim döndü ve yengem seninle evlenemez der. Herkes şok olur. Bsant ve Gehna ona kızarak gönderirler. Menakshi bu duruma bozulur. Herkes gergindir. Kaliyani, Menakshi den özür diler. Shiv ortamı sakinleştirmeye çalışır. Nandu azarlanınca ağlamaya başlar.

Jagdish ona sarıldığında Shiv’i kapıda görür. Shiv telefonunu alamaya geldiğini söyler. Jagdish, Shiv her şeyi duydumu diye panikler. Menakshi, Nandu henüz bir çocuk fakat burada yaşananlar iyi değil der. Kaliyani, Jagdish halen hafızasını geri kazanamadı der. Boşandığını unutmuş durumda der. Menakshi sinirlenir ve Anandi halen burada ve onun karısıymış gibi davranıyor. Shiv ile evleneceğini söylemediniz der.

Shiv’e bunu enden gizledi diye sorar. Kaliyani kıvırmaya çalışır. Menakshi iki gün süre tanıyorum der ve iki güne kadar iyileşmezse Anandi’nin Shiv ile olan durumunu ona anlatacağım der. Anandi ağlamaya başlar. Menakshi, Shiv’in de konuşmasına izin vermez. Shiv sizin oğlunuz olmadığı için ona haksızlık ediyorsunuz diye bağırır. Jagdish, Nandu ile birlikte geldi ve biz acil durum nedeniyle bir şey anlatmadık fakat artık durumu hoş göremiyoruz der. Menakshi, Shiv’in ailesini bu ilişki ile ilgili tekrar düşünmelisiniz diyerek ertelemelerini tavsiye edeceğim der. Herkes şaşkındır. Menakshi ile Shiv ayrılır. Jagdish tüm konuşmaları duyar ve çok keyiflenir…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 279. Bölüm Özeti 13 Haziran Perşembe Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Gül dedi ki:

    İkimizin yerine bolum ozetlerini neden yayınlamıyorsunuz. Rica etsem yayınlarmısınız. Zaten bir gunu zor geçiryorum bide 2 gundur yok. Ya lutfen yarın 3 bolum yayınlarmısınız. İyi geceler herkese ALLAH rahatlık versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.