İkimizin Yerine 278. Bölüm Özeti 12 Haziran Çarşamba Fragmanı

Burak 01 Haz 2019 İkimizin Yerine  0

Nandu geç saatte eve gelir. Gehna’ya ek ders için kaldığını söyler. Gehna inanmaz ve ona tokat atar. Bütün aile şok olarak ona egel olmaya çalışır. Gehna, Anandi’ye Nandu ek derse kaldım diye yalan söyleyerek Jagdish’e yiyecek götürdü der. Gehna Nandu’ya bir kez daha vuracakken Jagdish gelir.

İkimizin Yerine 12 Haziran Çarşamba Özeti

Jagdish, Nandu’nun suçu yok der. Bairon buraya geldi diye onu azarlar. Anandi, Gehna’ya Nandu’yu abisinden ayıramayız diyerek onların görüşmelerine izin verir. Nandu koşarak Jagdish’e sarılır. Kaliyani, Anandi ile gurur duyar. Anandi bunu Shiv ile de paylaşmayı düşünür. Jagdish ofiste Shiv’den Bhim’in bilgisayarını kullanmak için izin ister. Fakat Shiv gerek olmadığını söyler. Jagdish gider.

Bhim ondan şüphelenir ve takibe alır. Anandi gelir ve Bhim onu görünce proje ile ilgili konuşmak istiyorum der. Jagdish’in önünde konuşmak istemez ve onu Shiv’in ofisine davet eder. Projenin bir çıktısını alarak gider. Anandi, Shiv ile görüşmek ister fakat sonra uzun bir süre proje hakkında tartışırlar. Jagdish, Bhim yokken dosyada bazı değişiklikler yaptı ve demir yolu projesinde yaptığı bu hile Shiv’in hayatını sonsuza dek değiştirecek der.

Bhim içeri gelir ve habersizce Jagdish’in değiştirdiği dosyayı ulaştırma bakanının ofisine yollar. Jagdish sırıtır. Anandi tam Shiv’e Jagdish’in Nandu ile görüşmesinden bahsedecekken Jagdish gelir ve Anandi’ye teşekkür eder. Senin sayende ailemi de geri kazanabileceğim der. Anandi sinirlenir ve Jagdish gittiğinde Shiv, Anandi’nin iyi niyetinden etkilendiğini söyler.

Anandi dün gece sana her şeyi anlatmak istedim der ve bunu Jagdish’den öğrendiğin için üzgünüm der. Shiv kimin söylediğinin önemi yok der. Anandi rahatlar. Shiv evde Menakshi’ye Nandi meselesini anlatarak Anandi’yi över. Menakshi, Anandi aptal bir şekilde eski sevgilisini destekledi ve Shiv’e de her şeyin düzeleceğine dair umut verdi diye düşünür.

Jagdish sahada çalışmaktadır. Kaliyani oraya gelerek onun omuzuna dokunur. Köylüler için harika bir şey yaptın diyerek onu över. Böyle devame dersen yakında affedileceksin der. Jagdish bunları kendim için yapmadım der. Kaliyani yakında her şey düzelecek der. Jagdish yakın zamanda eve döneceğini ve Anandi de dahil herkesi geri kazanacağını düşünür. Anandi hasta olan bir kızı hastaneye getirir. Jagdish ona bakarak köyde domuz gribi salgını olabilir der.

Test sonuçları da Jagdish’i haklı çıkarır. Shiv, Anandi, Jagdish ve Lal toplanırlar. Shiv, Lal’den tedaviyi hızlandırmasını ister. Jagdish’in de yardım etmesini ister. Herkes harekete geçer. Kaliyani ve Bairon, Jagdish’in çalışmalarını izler. Bütün köylüler Jagdish’i över. Shiv demir yolu projesi de dahil bütün toplantıları iptal eder. Hastanede geçirdikleri süre içerisinde Anandi su içmek için gider. Jagdish ona engel olur ve kaynamış su içmesini söyler. Shiv bunu görür Anandi bir bankta uyumak üzeredir.

Jagdish battaniye aşmak için gider. Geri geldiğinde Shiv’i Anandi’nin yanında görür. Anandi, Shiv’in omuzunda uyuya kalır. Shiv hayran hayran onu izler. Jagdish kıskanır. Hastanede Jagdish sürekli oalrak Shiv ile Anandi’y, rahatsız etmeye uğraşır. Jagdish, Anandi’ye bu salgında kendi dikkat etmediğini söyler. Daha sonra Shiv’den özür diler. Menakshi gelerek Shiv’e sefer tası verir. Shiv, Jagdish’i Menakshi ile tanıştırır. Jagdish gider. İnsanlar Jagdish’i kutsarlar. Menakshi bu duruma bozulur.

Anandi ve Shiv kahvaltı için eve gelir. Shiv ikimiz bakan ile buluşmak için Jaipur’a gitmeliyiz der. Yolda Shiv ile Anandi birbirlerine yemek yedirirler. Bakan ile buluşurlar. Bakan görevlerinden dolayı onları över. Salgına müdahale ettikleri için teşekkür eder. Anandi, Jetsar’ın gelişmesine destek için başvuruda bulunur. Bakan yardım alabileceklerine dair söz verir. Bakan onlara bir aşıklar heykeli hediye eder. Siz evlenmeyi düşünüyormuşsunuz Heth bana söyledi ve çok mutlu oldum der.

Anandi ve Shiv gider. Anandi, Bairon’u arar ve akşam olmadan döneceğiz der. Yolda gök gürülder ve yağmur yağar. Anandi gök gürültüsünden ürperir. Shiv’in kolunu tutar. Shiv şaşırır. İkisi de güler. Yağmurdan dolayı yollar kapalıdır ve ilerleyemezler. ikisi de terk edilen bir ev görür ve oraya girer.

Telefonları çekmez. Anandi bir fener bularak yakar. Shiv elini Anandi’nin yanağına götürür. Anandi biraz çekinir. Shiv yanağına dokunmaz ve saçındaki bir şeyi alır. Anandi rahatlar. Bairon ile Kaliyani hava durumundan dolayı endişelidir. Anandi ve Shiv arabadan yiyecek getirmek için giderler. Geri koşarlarken Anandi’nin ayağı burkulur.

Shiv onu alarak kulübeye taşır. Shiv, Anandi’yi rahatsız etmeden ayağı ile ilgilenir. Daha sonra yiyecekleri paylaşırlar. Jagdish hastanede Nandu’nun okula giderken bayıldığını duyar ve yardıma gider. Kaliyani ve Menakshi, Rahip ile düğün için uğurlu günü konuşurlar. Rahip Diwali bayramından önce Anandi ve Shiv’in evlenmesinin uygun olmadığını söyler.

Jagdish, Nandu’yu kucaklayarak getirir. Herkes şoktadır. Jagdish ateşi var ve hastanede boş yatak yok der. Nandu, Jagdish’in ona yardımcı olmasını ister. Menakshi memnun olmaz. Anandi le Jagdish, Nandu’ya yardım ederler. Jagdish hastalığın bulaşıcı olduğunu söyleyerek herkes aşağı insin der. Shiv ve Menakshi gider. Bairon eve gelerek ne olduğunu sorar. Jagdish’i görünce şok olur ve ne işi olduğunu sorar. Kaliyani Nandu’nun hasta olduğunu söyler…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir