İkimizin Yerine 277. Bölüm Özeti 11 Haziran Salı Fragmanı

Burak 01 Haz 2019 İkimizin Yerine  0

Shiv ve Anandi romantik anlar yaşarken Menakshi eve gelir. Anandi’yi evde görmekten memnun olmaz. Sessiz bir şekilde Anandi’ye düzgün bir kız değilsin der. Shiv, Menakshi’yi gördüğüne şaşırır. Shiv, Anandi’yi eve bırakırken Menakshi’nin geleceğini bilmiyordum der. Anandi oralı olmaz.

İkimizin Yerine 11 Haziran Çarşamba Özeti

Shiv, Menakshi yokken benimle ilgilenecek biri olduğunu gördüğüne sevinmiştir üzülme der. Shiv onunla kesintisiz bir gün geçirmek ister. Anandi, Menakshi’nin hoşlanmayacağını söyler. Shiv ben seninle vakit geçirmeyi seviyorum der.

Anandi gülerek gider. Anandi okulda Shiv’den bir mektup alır. Shiv yemek için teşekkür etmiştir. Anandi öğrenciler neden az diye sorar. Kızların hasta olduğunu öğrenir. Anandi, Shiv ve Lal ile hastalık ile ilgili konuşmayı düşünür. Biri pazarda bakliyat satarken Jagdish oraya gelir.

Jagdish buraya müdahalede bulunur ve malzemelerin düşük bir fiyata satıldığını belirtir. İşçileri kazıklayan alıcıların foyasını ortaya çıkarır ve onlara daha uygun alıcı bulur. Daha sonra işçiler yardımları için Jagdish’e teşekkür ederler. Shiv ile Anandi ofiste hastalık ile ilgili konuşurken köy halkı Jagdish’i alkışlayarak oraya getirir.

Shiv ve anandi şaşırırlar. Narayan, Jagdish’in aslında iyi birisi olduğunu anlatır. Jagdish’in köylülere yaptığı son yardımlardan bahseder. Anandi ile Shiv buna çok sevinir. Narayan, jagdish’i affettiğini ve bundan sonra çiftçilerin ürünlerini satmak üzere Jagdish’in onlara gideceğini belirtir. Jagdish randevu almadan geldiği için özür diler.

Shiv sorun olmadığını söyler. Jagdish, Shiv ile Anandi’ye burada çiftçilere mahsüllerini satmak ve tohum gübrelerini satın almak için yardımcı olacak pazar fiyatlarındaki değişimleri kontrol edecek bir kurum açma planından bahseder. Anandi ve Shivbu fikri çok beğenirler. Shiv, Jagdish’e bu senin fikrin ve patron sensin der.

Jagdish de buna katılır fakat Shiv’e internetten bazı bilgileri indirmek üzere bilgisayara ihtiyacı olduğunu söyler. Shiv burada çalışarak Bhim’in bilgisayarını kullanabilirsin der. Köylüler ve Jagdish Shiv’e teşekkür ederek giderler. Bairon da bunu öğrenir ve Kaliyani’ye anlatır. Kaliyani sevinir. Bairon, Jagdish ne zaman bu kadar yardımsever oldu anlamadım der.

Shiv ve Anandi ofiste öğle yemeği yerlerken Jagdish dosya istemek için gelir. Anandi’nin Shiv’in tabağına yemek koyduğunu görür. Anandi de onu fark eder. Jagdish kapıyı çalmadan girdiği için özür diler. Giderken Shiv’in tabağında en sevdiği sebze olduğunu görür. Shiv, Anandi bu gün en sevdiğim yemeği pişirdi der.

Jagdish çok yağlı olduğunu söyler. Evimizde en sevilen sebze buydu der. Shiv yemeğe Jagdish’i davet eder fakat Jagdish işi olduğunu söyler. Jagdish sinsi bir şekilde gülmektedir. Bhim’in ofisinde bilgisayar ile oturarak Anandi’nin Shiv’e yemek servisi yaptığını düşünür. Anandi de huzursuzdur ve aç değilim diyerek gider.

Jagdish bilgisayarda bir takım Jetsar projelerine bakarken Anandi de onu görür. O esnada Bhim gelir. Jagdish korkar. Bhim bilgisayara ihtiyacım var der. Jagdish verir. Anandi eve gelir. Kaliyani, Jagdish’in çalışmalarından bahseder. Anandi bunu bildiğini söyler. Kaliyani hepsinin onunla gurur duyması gerektiğini söyler. Anandi evet der.

Bairon gelir ve araya girerek konuyu değiştirir. Anandi ona Jetsar’daki salgından bahseder. Bairon hastaları ile meşgul olan Lal’i arar. Tedavi için gerekenleri liste yap ve bana söyle bununla ilgili Shiv ile de konuşacağım der. Jagdish, Shiv’e yardımları için teşekkür eder. Giderken bazı tatlıları görür.

Shiv’e Anandi onları sevmediğini sana söylemedi mi der. Shiv, Anandi’nin sevdiği ve sevmediği şeyler ile ilgili fazla bir şey bilmediğini fakat Jalebi getirdiğini belirtir. Shiv ne yazık ki Anandi’nin bunu yemeden gitmesi gerekti der. Jagdish sinirlenir…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.