İkimizin Yerine 273. Bölüm Özeti 7 Haziran Cuma Fragmanı

Burak 30 May 2019 İkimizin Yerine  0

Bairon halen Jagdish’i ziyarete geldiği için Kaliyani’ye kızar. Kaliyani bunu yabancı için bile yapardım der. Ona kutsal elbise verdiğini söyler. Bairon ve Kaliyani giderlerken Jagdish onlara engel olur ve Bairon’a Kaliyni’nin doğru söylediğin anlatır.

İkimizin Yerine 7 Haziran Cuma Fragmanı

Lal içeri gelir ve Bairon’a Jagdish’in artık çok değiştiğini söyler. Fakat Bairon onun kendinden başkasını düşünmeyen biri olduğunu söyler. Jagdish koşarak onu durdurur ve her şey Gauri yüzünden oldu der. O her ikimizi de kandırdı ve Anandi ile beni aileme karşı kışkırttı der.

Bairon sen her şeye rağmen bencillik yaptın der. Jagdish’in Bade Papa’dan her şeyi öğrendiğini ve Gauri’yi terk ettiğini söyler. Pişman olduğunu söyleyerek af diler. Bairon artık her şey için çok geç olduğunu söyler. Jagdish, Kaliyan’den özür diler. Kaliyani senin yüzünden Anandi’nin yeniden acı çekmesini istemiyorum der. Jagdish odasına gider ve kutsal elbiseye bakarak eğer Anandi beni affederse diğerleri de affedecektir der.

Jagdish, Anandi’nin okuluna gider. Menakshi okulun dışında Anandi ile buluşmak için gelir. Anandi, Kaliyani ile görüşmek için mabede gideceğim der. Jagdish ağaçların arkasına saklanır. Anandi, Menakshi ile gider. Jagdish ona seslenir fakat sesini duyuramaz ve bir taksi ile onu takip etmeye başlar.

Bairon, Kaliyani’ye bu evde Jagdish’in adını sakın anma der. Basant, Bairon’u dışarı çağırır. Jagdish onun varisi olduğunu belirtir. Kaliyani onu hep daha çok sevdi o torunu için çok üzgün ve pişman der. Kaliyani, Jagdish’in hastanede özür dilediğini anımsar.

Seni çok defa affettim ama bu kez affedemem der. Anandi’ye Jagdish’e dön diyemem der. Sing ailesi topluca tapınağa gitmeye karar verirler. Menakshi, Anandi’ye Shiv ve onula ilgili konuşmak istediğini belirtir. Shiv’in kendisi için çok değerli olduğunu belirtir ve onu incitme der.

Anandi, Shiv’i incitecek bir şey yapmadım der. Menakshi bütün Jetsar, Jagdish’in burada olduğunu konuşuyor der. Anandi şaşırır ve benim haberim yok der. Bu sırada Jagdish’de mabede gelir. Anandi, Jagdish benim geçmişim Shiv ise bu günüm ve geleceğim der ve onu üzmeyeceğini söyler.

Menakshi çocukluğunu Jagdish ile birlikte geçirdin. Bir çok hatıran var der. Onu nasıl unutacaksın diye sorar. Evlilik için çok iyi düşün der. Anandi üzgündür. Menakshi’nin yaptıklarını tanrıya anlatır. Menakshi tekrar acılarımı açığa çıkardı der. Bu esnada birisi Anandi diye seslenir. Anandi şok olur…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.