İkimizin Yerine 271. Bölüm Özeti 5 Haziran Çarşamba Fragmanı

Burak 25 May 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi, Kaliyani’ye Shiv’in gelerek onu okuldan alacağını söyler ve okula gider. Kaliyani, Sugna için gizlediği bir mücevheri Anandi’ye vermek ister. Düğün için davetiyeler de gelir. Bairon, Shiv’in sade bir düğün istediğini anlatır. Kaliyani bunun sadece davetiye olduğunu ve düğünün basit olacağını söyler.

İkimizin Yerine 5 Haziran Çarşamba Özeti

Kaliyani davetiye seçimi için Gehna’nın da fikrini alır. Jagdish eve girer ve herkes şok geçirir. Jagdish, Anandi ile görüşmek istediğini söyler. Bairon kabul etmez. Anandi artık nişanlı onu göremezsin der. Jagdish şaşırarak bilmiyormuş gibi davranır. Kaliyani, Jagdish’in ayakkabılarını getirir ve daha kaç kez yalan söyleyeceksin diyerek ona bağırır.

Bairon, Jagdish’e neden geldin yine para mı istiyorsun der. Jagdish hiç bir şey istemiyorum der. Hak ettiğim şeyi aldım ve geri döndüm der. Bairon ona Mumbai’ye geri git der. Jagdish Kaliyani’nin yüzüne bakar. Kaliyani ona artık her şey bitti der. Jagdish onun önünde eğilir ve bana bir şans daha ver der.

Gauri’nin yaptıklarını anlatmaya çalışır. Fakat Bairon, Gauri’nin adını burada söyleme der. Artık Anandi’nin hayatını mahvetmene izin vermeyeceğiz der. Defol buradan der ve Jagdish’i sürükleyerek evden atar. Köylüler tüm olanlara şahit olur. Jagdish gider. Kaliyani olanlardan çok etkilenir.

Bairon içeri girer ve öfkeli bir şekilde kimse Jagdish’i bu eve almasın der. Anandi’nin bu olanlardan haberi olmayacak der. Jagdish yolda yürürken herkes benden nefret ediyor ama Anandi beni dinleyecektir der. Anandi’yi görmek için okula gider. Anandi öğrencileri birliktedir ve Shiv de oradadır. Jagdish ağacın arkasına gizlenir. Bu esnada kızlar Shiv ile sohbet etmektedir.

Anandi ve Shiv arabaya binip giderlerken Jagdish ağlar ve Anandi’ye yaptıklarını anımsar. Onunla yaşadığı güzel günleri düşünür. Ben ne yaptım kibirim yüzünden bütün ailemi kaybettim der. Shiv’in ailesi Anandi’yi çok iyi karşılar. Anandi adetler gereği mutfakta helva pişirir. Sofradakiler helvayı çok beğenir.

Alok özellikle Shiv’e Anandi için getirdiği Jalebiyi vermesini söyler. Shiv jalebiyi verir. Anandi, Jagdish’i hatırlar. Herkes yeeği yerken Shiv çok mutlu hisseder . Jagdish yolda Bairon ve Kaliyani’nin söylediklerini hatırlayarak amaçsız bir şekilde yürümektedir. Sallanan bir lastik görünce Anandi ile yaşadığı günleri hatırlar…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.