İkimizin Yerine 27 Şubat Çarşamba Özeti 173. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Anandi Jagdishin Yanına Gideceğine Çok Sevinir

Burak 24 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish, ev sahibi kadının ısrarı ile Gauri‘nin alnına sindur sürer. Gauri bunu hoş görmez ancak Jagdish  onu ikna eder. Jagdish ev sahibi kadına ailesiyle ilgili bilgiler verir. Phuli, kayın validesine mutfakta yardım etmek ister  ancak kayın validesi reddeder. Phuli ısrar eder ve sonunda kaynanası sütlaç yapmasını için izin verir.

Anandi iyi değildir devamlı midesi ağrıyor ve kusuyordur. Herkes onun için endişelenir. Sumitra Anandi‘ye ninni söyleyerek eskisi gibi uyutmaya çalışır. Ertesi sabah, Gauri ve Jagdish, ev sahibi kadına yakalanmadan gizlice evden çıkmaya çalışırlar ama yakalanırlar. Ev sahibi kadın Gauri‘ye mangalsutrasını  sorar. GAuri ve Jagdish okulda  takı takılmasına izin verilmediğini uydururlar. Phuli Anandi’yi ziyarete gelir ve Kaliyani onu kutsar.

KAliyani  ona mutlu olup olmadığını sorar. Phuli çok mutlu olduğunu söyler. Kaliyani ona para verir. Yemeğe kalmasını ister. Phuli buna çok sevinir ve Kaliyani ilk kez benim  yemeğe kalmamı istedi bana güzel davrandı der. Bu yüzden yemeğe kalmaya karar verir. Phuli Anandi’nin odasına giderek ona koca evinde çok mutlu olduğunu ve ailesinin onunla çok ilgilendiğini söyler. Anandi duyduklarına çok sevinir. Anandi kendisini halsiz hissediyordur ve bayılır. Ailesi onun için eve doktor çağırır. Doktor,  Anandi‘nin mide problemi için bazı ilaçlar verir.

Aile Anandi için çok endişelidir. Anandinin eşinden ayrı kaldığı için fenalaştığını düşünürler. Kaliyani, Bairon’a derhal Jagdish’i aramasını , uygun bir evi olsa da olmasa da yarın Anandi’yi Mumbai’ye götürmesini söyler. Jagdish, Gauri ile vakit geçirmeye devam ediyordur. Beraber öğle yemeği yerler. Bairon arar ve Jagdish bir bahane uydurur ve Gauriden uzaklaşır.

Bairon, Jagdish’e, Anandinin iyi olmadığını bu nedenle beraber olurlarsa daha iyi olacağını düşündüklerini söyler. Bairon, Jagdish’e, kalmaları için iyi bir yer ayarlamasını ister. Bunun  ona için birkaç gün süre verir. Jagdish çok gerilmiştir. Bairon’a Anandi yediklerine dikkat etmediği için hastalandı der. Buraya  gelirse daha da kötü olur, çünkü onunla burada ilgilenecek hiç kimse yok Ayrıca buraya gelirse  benim de derslerim de etkilenir der. Bairon Jagdishe kızar ve ona , ailesinin bu kararı aldığını bildirir. Daha fazla tartışma yaşamadan, yarın Mumbai’ye geliyoruz der.

Jagdish telefonu kapatır. Üzgün bir şekilde yemeğe geri döner ve sinirini Gauri‘ye bağırarak çıkarır. Daha sonra kendine gelir ve  Gauriden kaba davranışı için özür diler. Bir süre yalnız kalması gerektiğini belirtir. Gauri buna şaşırır.

Anandi terasta  Jagdish’i düşünmektedir. Bir maymun çizer ve altına huysuz maymun yazar. Sumitra, Anandi’ye ertesi gün Mumbai’ye gideceği müjdesini verir. Anandi çok mutlu olur.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir